Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 10:49 pm     

po
bezimienny napisał/a:
Jak wcześniej pisałem ta metoda to nie przeszczep :wink:
Metoda ta bazuje na nałożeniu sztucznej, cienkiej mikroskóry na głowę w którą nasadza się sztuczne (lub naturalne) włosy które wyglądają jak normalne...
Nie wiem gdzie to pisales napewno nie w tym temacie. Przeczytaj sobie jeszcze raz caly temat to zobaczysz. Wyslales tylko linka w ktorego pewnie nawet nie wszedles.
Cytat:
to raczej ty przeczytaj i się potem wypowiadaj bo piszesz bzdury :wink:
Prosze cie pokaz w ktorym miejscu napisalem bzdure bo nie wiem.
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 11:09 pm     

ja pierdole lokurvaa

kenioosd napisał/a:
po
bezimienny napisał/a:
Jak wcześniej pisałem ta metoda to nie przeszczep :wink:
Metoda ta bazuje na nałożeniu sztucznej, cienkiej mikroskóry na głowę w którą nasadza się sztuczne (lub naturalne) włosy które wyglądają jak normalne...
Nie wiem gdzie to pisales napewno nie w tym temacie. Przeczytaj sobie jeszcze raz caly temat to zobaczysz. Wyslales tylko linka w ktorego pewnie nawet nie wszedles.



bezimienny napisał/a:
bez żadnych operacji, przeszczepów itd.

proszę, strona 2 tego tematu lokurvaa


hymmmm....
kenioosd napisał/a:
Jezeli chodzi ci o przeszczep ktory jest na tej stronie

Mówisz że ja podałem linka w którego nawet nie wszedłem.... ciekawe - pokaż mi gdzie na tej stronce wg. ciebie pisze coś że ich metody to przeszczepy ?? hymmm przecież ty czytałeś co tam jest napisane heheheheh a raczej obejrzałeś obrazki przed i po zabiegu, i wywnioskowałeś że to przeszczepy lokurvaa


Gdzie ja pisałem że ta metoda to przeszczep ? Gdzie ja cokolwiek pisałem o przeszczepie ?
Zarzucasz mi że dałem linka którego nawet nie obejrzałem a sam pierdolisz cały czas o jakiś przeszczepach lokurvaa pokaż mi gdzie ja napisałem że to przeszczep albo gdzie na tej stronce pisze że im metody bazują na przeszczepie ? i kto tu nie czytał zawartości z linka
o1yw3 o1yw3 o1yw3

Cytat:
Prosze cie pokaz w ktorym miejscu napisalem bzdure bo nie wiem.

1.Pytam się po raz kolejny co ma dht do sztucznej mikorskóry i sztucznych włosów ??
2. Pytam się gdzie ja pisałem coś że to przeszczepy?
3. Pytam się gdzie na podanej stronce pisze coś o przeszczepach ? bo wg. ciebie ich metody to przeszczepy - <patrz twoja zacytowana wypowiedź wyżej>
lokurvaa

coooo tyyyy w ogóle nie piszesz bzdur :wink:


chłopie dałem linka... i się śmiałem że ze kilkanaście tys. zł można mieć nowy fryz jak ktoś jest łysy bez operacji i przeszczepów;
ty mi napisałeś że ta metoda i tak jest do dupy bo po przeszczepach i tak włosy mogą dalej wypdać pdo wpływem dht;
ja ci na to odpisałem: "co ma dht do tej metody";
ty mi dalej pisałeś że ja sie nie znam, tłumaczysz mi o przeszczepach i dht i blelelelele
ja ci odp że ta metoda to nie przeszczep,
ty mi potem zarzucasz że teog nie pisałem (choć pisałem ) ale i tak tego pisać nie musiałem bo wszystko pisze na stronce z linka (gdzie mi zarzucasz że go podałem ale nie czytałem w ogóle lokurvaa )
no i dalej pierdolisz farmazony coś o dht, przeszczepach itd. - to kto kurwa nie wchodził w linka ? ty czy ja ?

jak to mam jeszcze inaczej wytłumaczyć ? jakim językiem się posługujesz ? namalować ci to ?
:mrgreen:
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Wto Mar 29, 2011 4:17 pm     

po temacie chlopaku ty pierdolisz bzdury i ciach bajera bo tylko mocny no forum jestes a dla reszty to sami ocencie i zobaczcie linka to co napisalem i to co on. dziekuje
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Wto Mar 29, 2011 5:48 pm     

"chłopaku" to se mów do swojego chłopaka
a nie do mnie przecinku, bo przez te ampułki vichy ci się w dupie pojebało :wink:

ty koleś jak masz problem zrozumieć co sam napisałeś to się wróć do podstawówki
chyba że jeszcze tam jesteś :mrgreen:
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Śro Mar 30, 2011 4:15 pm     

Mialem cie zjebac ale takie pierdolenioe na necie to tylko pierdolenie. Pozmieniales swoje posty usuneles linka ktorego wkleiles. Widac ze chcesz na sile ty zakonczyc ta rozmowe. I wiem ze bedzie kolejny post na ktorego juz ci nie odpowiem bo i tak nie potrzebnie trace czas zeby ci teraz odpisac. Pomimo wyjscia twojego z podstawowki w ktorej jak twierdzisz jestem chyba tylko biceps ci si rozwinal.
Ostatnio zmieniony przez kenioosd Śro Mar 30, 2011 4:28 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Mar 30, 2011 4:28 pm     

polecam isc do takiego fryzjera




http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu?t=fryzjerki
_________________


 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Śro Mar 30, 2011 6:42 pm     

kenioosd napisał/a:
Mialem cie zjebac ale takie pierdolenioe na necie to tylko pierdolenie. Pozmieniales swoje posty usuneles linka ktorego wkleiles. Widac ze chcesz na sile ty zakonczyc ta rozmowe. I wiem ze bedzie kolejny post na ktorego juz ci nie odpowiem bo i tak nie potrzebnie trace czas zeby ci teraz odpisac. Pomimo wyjscia twojego z podstawowki w ktorej jak twierdzisz jestem chyba tylko biceps ci si rozwinal.


jesteś jednostką niereformowalną
przeczytaj sobie temat tak ze 100 razy
moje wypowiedzi, twoje
i zrozum że pogubiłeś się we własnych myślach - rozumiesz ??

co zmieniłem ? co usunąłem ?
cytowałem swoją wypowiedz i twoje - miałem te posty otwarte w kilku kartach przeglądarki i przez przypadek wysłałem nowy post w już istniejący

więc mi pało nie zarzucaj że coś pozmieniałem, bo w tym poście co się machnąłem napisałem ponownie to co tam było przedtem razem z linkiem - a kto czytał temat to wie że słowo w słowo tak było tam napisane.... a ty jak masz skleroze co tam pisało to idz to lecz

i podaj konkrety co ja za bzdury pisałem a nie pierdol swoich pustych postów

podałem linka z nowatorską metodą do uzupełnienia włosów na głowie a ty jebałeś coś o dht i przeszczepach - w ogóle nie na temat w związku z tym linkiem
tak trudno to ci pojąć ??
kto uważnie czytał temat może potwierdzić

masz przejebane problemy z formułowaniem zdań i ich późniejszą interpretacją


btw taki mocny jesteś że byś mnie zjebał w realu co ??
bo widzę że to sugerujesz cały czas hehhe
powiem ci dziecino zbastuj
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 9:06 am     

bezimienny napisał/a:
kenioosd napisał/a:
Mialem cie zjebac ale takie pierdolenioe na necie to tylko pierdolenie. Pozmieniales swoje posty usuneles linka ktorego wkleiles. Widac ze chcesz na sile ty zakonczyc ta rozmowe. I wiem ze bedzie kolejny post na ktorego juz ci nie odpowiem bo i tak nie potrzebnie trace czas zeby ci teraz odpisac. Pomimo wyjscia twojego z podstawowki w ktorej jak twierdzisz jestem chyba tylko biceps ci si rozwinal.


jesteś jednostką niereformowalną
przeczytaj sobie temat tak ze 100 razy
moje wypowiedzi, twoje
i zrozum że pogubiłeś się we własnych myślach - rozumiesz ??

co zmieniłem ? co usunąłem ?
cytowałem swoją wypowiedz i twoje - miałem te posty otwarte w kilku kartach przeglądarki i przez przypadek wysłałem nowy post w już istniejący

więc mi pało nie zarzucaj że coś pozmieniałem, bo w tym poście co się machnąłem napisałem ponownie to co tam było przedtem razem z linkiem - a kto czytał temat to wie że słowo w słowo tak było tam napisane.... a ty jak masz skleroze co tam pisało to idz to lecz

i podaj konkrety co ja za bzdury pisałem a nie pierdol swoich pustych postów

podałem linka z nowatorską metodą do uzupełnienia włosów na głowie a ty jebałeś coś o dht i przeszczepach - w ogóle nie na temat w związku z tym linkiem
tak trudno to ci pojąć ??
kto uważnie czytał temat może potwierdzić

masz przejebane problemy z formułowaniem zdań i ich późniejszą interpretacją


btw taki mocny jesteś że byś mnie zjebał w realu co ??
bo widzę że to sugerujesz cały czas hehhe
powiem ci dziecino zbastuj


Mateuszku luzik, troche sie chlopakowi poprzestawiało ;)
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Nie Kwi 03, 2011 11:58 am     

muszę zacząć stosować techniki relaksacyjne lokurvaa
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 3:09 pm     

bij towaru połowę mniej %-)
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pon Kwi 04, 2011 5:16 pm     

właśnie nie bije
i w tym problem lokurvaa
 
 
       
mike_18

SOGI: 41

świerzak

Dołączył: 16 Sie 2008
Posty: 37
  Wysłany: Czw Maj 26, 2011 7:13 pm     

Ktoś pisał , że stosował Loxon. Czy spotkaliście się z takim skutkiem ubocznym jak wyrastanie na czole/skroniach/uszach białych niewielkich włosków przeważnie widocznych pod światło?
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pią Maj 27, 2011 12:46 pm     

ja się z tym nie spotkałem ale słyszałem, że niektórym ludziom wyrasta tam kaj nie trzeba lokurvaa
ale jak ktoś uszy pryska tym :-P
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11