Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Nie Sie 30, 2009 4:19 pm     

No i elegancko :539:
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Sie 30, 2009 4:48 pm     

ciśnij Niedźwiedziu mono z PxS top dobry koks a nie monohydrat :mrgreen: :twisted:
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Sie 30, 2009 5:02 pm     

Lecisz mistrzu... jest dobrze

pzdr!
 
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Pon Sie 31, 2009 9:13 pm     

PONIEDZIAŁEK, 31 SIERPNIA 2009

NO EASY WAY OUT....


Nie ma dróg na skróty, trzeba być twardy I konsekwentnym a wyniki przyjdą z czasem. Jest już co raz lepiej. Dziś już zaczynam 3 tydzien na mono czyli zostało jeszcze około 15-16 dni, a potem...


Wypiska

*martwy (...) 3x 150kg, 3x 170kg, 3x 190kg :cool: :cool:

*wyciąg przód+ zza kark 4 serie 12+12, 10+10, 8+8, 6+6

*ściąganie wyciągu dolnego do brzucha 10x 60kg, 8x 80kg, 6x 100kg

*wyciąg podchwytem 4 serie 10x 60kg

*uginanie hantlami 12x 15kg, 10x 17kg, 8x 19kg

*uginanie o kolano 8x 17g, 10x 15kg, 12x 13kg

*kombo na dopompowanie

*brzuch 3 serie w różnych kombinacjach

*rowerka brak bo dziś SW

Dieta
Obciąłem troche węgle, bo nie chce niepotrzebnie łapać tłuszczu, Tak np. se dziś działbłem kalafiorka z kurczaczkiem :067:




Suplementy & odżywki


Oddałem Białko Muscletecha koledze, bo już patrzeć na to nie mogłem
:572: :570:

*rano: 5 gram mono, Flexit,
*przed treningiem:, 5 gram mono
*po treningu: 5 gram mono, gainer
*noc: ZMA
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Śro Wrz 02, 2009 8:11 pm     

przepraszam za nieobecność, miałem małe problemy przez które nie mogłem zrobić wczoraj treningu, jutro postaram się zrobić :oops:
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 11:55 am     

problemy i sprawy ogarnięte dziś już na trening, pójdą nogi i klata :twisted:
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Pią Wrz 04, 2009 5:18 pm     

PIĄTEK, 4 WRZEŚNIA 2009

JESZCZE NIGDY...

Nie wracałem tak szybko do formy jak teraz, zresztą sami obczajcie(nie zwracając uwagi na siady lokurvaa bo dopiero ciężary wracają a nie chce szaleć żeby kolana nie siadły )...

Wypiska
*prostowanie + uginanie na maszynach 4 serie 12,10,8,6 powt

*siady (...) 3x 90kg, 3x 100kg, 3x 110kg


*wycisk płaska (...) 5x 90kg, 5x 100kg, 5x 110kg, 4x 120kg(ostatni z lekką pomocą)

*sztangielki skos 10x 30kg, 8x 35kg, 6x 40kg, 4x 45kg

*brama 3 serie 15x 25kg, 12x 30kg, 9x 35kg

*wspięcia na palce 4 serie właściwe max x 150kg

*brzuch kombo 3 serii

*rowerek 10 minut

Dieta
Mniam mniam trzymana lokurvaa Tutaj przedtreningowy



Suplementy & odżywki

*rano: 5 gram mono, Flexit,
*przed treningiem:, 5 gram mono
*po treningu: 5 gram mono, gainer
*noc: ZMA

pokoj!
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 4:38 pm     

SOBOTA, 5 WRZEŚNIA 2009

PĄPO POZWÓL ŻYĆ...
lokurvaa :twisted:
Bez kitu, trening był dojechany do tego stopnia, że musiałem poprosić kumpla, żeby mi pomógł koszulke założyć bo łap nie mogłem zgiąć ^^...
I się wkurwiłem gdy wróciłem do domu, bo okazało się, że telefon nie nagrał jak push-press robiłem wrrrrr :evil:

Wypiska
*pushpress (...) 3x 90kg, 3x 100kg, 3x 110kg :cool: :cool:

*wyciskanie na barki z przodu 10x 60kg, 8x 75kg, 5x 90kg

*unoszenie do boku 15x 13kg, 12x 15kg, 9x 17kg, 6x 19kg

*unoszenie w przód + wyciąg z boku 3 serie 12-10 powt

*super tajne ćw 3 serie 15x 60kg, 12x 70kg, 10x 80kg

*triceps wyciąg 12x 60kg, 10x 70kg, 8x 80kg, 6x 90kg

*biceps hantle 10x 21kg, 8x 23kg, 6x 25kg

*kombo na dopompowanie łap

*przedramiona + szrugsy+ brzuch 3 serie x max powt

*rowerek 15 minut

Dieta
Trzymana




Suplementy & odżywk
i

*rano: 5 gram mono, Flexit,
*przed treningiem:, 5 gram mono
*po treningu: 5 gram mono, gainer
*noc: ZMA

pokoj!
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 5:17 pm     

to kiepski trening miałeś, będzie dobrze jak przez pompę łapy ci rękawy rozerwie :mrgreen: żart :mrgreen:
jest dobrze, ładny ciężar na wyciskaniu barków
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 1:55 pm     

no masz rację wtedy :wink:

coś mnie przeziębienie kurwa złapać próbuje, trzeba zacząć zapobiegać zamiast potem leczyć, ehh.. po cześci pewnie też przez te zjebaną pogodę
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 8:28 am     

no pilnuj sie. mnie cos dopadlo. gardlo pobolewa. a ja podatny na anginy jestem. mam nadzieje ze jednak mnie ominie najgorsze. nie boli cie dół pleców przy siadach? bo troche sie pochylasz za mocno do przodu
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 10:13 am     

czuje się osłabiony, więc chyba dzisiaj jeszcze wole w domu posiedzieć i odczekać ten jeden dzien dla pewności.

Plecy mnie nie bolą przy takich siadach :-)
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 6:00 pm     

WTOREK, 8 WRZEŚNIA 2009

PRZYGOTOWANY NA JESIEŃ...
:twisted:
Test powoli dobiega końca, towaru zostało tak na 3-4 dni około więc w ciągu tych dni dam zapewne podsumowanie. Już dziś mogę powiedzieć, że jestem mega zawdowolony, a tego zadowolenia aż jutro porobie foty, wszystko opisze i postaram się wieczorem wrzucić..

Na szczeście udało się pokonac przeziębienie, chociaż lekkie osłabienie dało o sobie znać

Wypiska
*martwy (...) 3x 160kg, 3x 180kg, 3x 200kg

*wyciąg 4 serie po 10 powt

*wiosłowanie hantlem technicznie 3 serie 12-8 powt

*wyciąg dolny 3 serie 10-6 powt

*szrugsy maszyna 3 serie x max powt

*kombo na bicka

*brzuszki 3 serie w róznych wariantach

Dieta
Ujdzie w tłoku, jeść się w ogóle nie chciało


Suplementy & odżywki

*rano: 5 gram mono, Flexit,
*przed treningiem:, 5 gram mono
*po treningu: 5 gram mono, gainer
*noc: ZMA

Pokój!
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Śro Wrz 09, 2009 11:55 am     





:twisted: DZIEŃ SĄDU :twisted:
Test dobiegł końca, tak jak pisałem towaru zostało na 3 dni więc go sobie spokojnie dojem, a dziś już dam podsumowanie bo po prostu nie mogłem się go doczekać

Na wstępie pragnę serdecznie podziękować NRW oraz 666 za wybranie mnie do testu(chociaż niezwykle przeciągniętego w czasie), z którego jestem bardzo zadowolony. Mam nadzieję, że dotrzymałem obietnicy i test przebiegł zarówno po mojej jak i Twojej myśli i możesz być ze mnie dumny lokurvaa

Szczerze mogę powiedzieć, że to jest jeden z najlepszych cykli mojego życia, a monohydrat z PxS zagości u mnie przy każym cyklu kreatynowym jaki będę robił, ale o tym później w ocenie suplementów.

Ten test był także szczególny z paru względów. Nauczyłem się przez te 4 tygodnie bardzo dużo, zaprocentowały mi też ostatnie 2 lata treningów, ale doszedłem w końcu do paru wniosków:

1.Skoro ćwiczę amatorsko to nie będę liczył żarcia co do kcal. Nie jest mi to potrzebne. Ważny jest posiłek rano, przed treningiem, po treningu i na noc. Jednak nie warto jeść śmieci(żelki to inna sprawa one są anaboliczne lokurvaa ), bo nikomu zbędny balast nie jest potrzebny. Jeżeli już Ciebie korci to zjedz sobie cheat meala raz w tygodniu, co będzie zgodne i z Twoim sumieniem i z Twoją dieta

2.Rób tylko to co na Ciebie działa. Na mnie akurat dobrze działają duże ciężary i podstawowe ćwiczenia, w pewnej ilości powtórzeń i serii, dlatego się ich trzymam. Czuje że rosnę to czego chcieć więcej.

3. Jeżeli stosować suple - to tylko te dobre. Trochę tego w życiu już zeżarłem i już teraz wiem, że lepiej poczekać trochę, dozbierać floty i kupić dobry staff, który będzie zjadliwy. Czasem trafiają się naprawdę dobre promo i trzeba z nich korzystać

4.Aeroby. Tak naprawdę nigdy stricte nie robiłem, ale powiem szczerze, że nawet na cyklu masowym warto poruszać dupe ze 2-3 razy w tygodniu na rowerku bo człowiek nie obrasta w tłuszcz, poprawia się trochę wydolność i kg są dobrej jakości, dlatego będę teraz jeździł na rowerku co na pewno mi zaprocentuje

5.D tej pory mam wbite w banie(jeszcze z czasów jak grałem w kosza) słowa M. Jordana „Spraw by Twoje słabe strony stały się Twoimi atutami” Więc priorytety na następne miesiące mam już ustalone.

6. Pamiętajcie siłownia to środek, nie cel w życiu. To dodatek, który pozwala na chwile oderwać się od szarej rzeczywistości. Fajnie być takim Animalem, ale nie zatrać się w tym do tego stopnia, że będzie to sztuczne

SUPLEMENTY & ODŻYWKI
Powiem jedno. Powrót do formy sprzed wakacji(czyli po około 2 miechach bez siłki) zawsze zajmował mi koło 2-2,5 miesiąca. Po kreatynie PxS odrobiłem straty w ciągu 4 tyg, gdzie należy zaznaczyć, że nie ćwiczyłem około pół roku przez kontuzje nadgarstka a dokładniej to od lutego więc widać jaki ma potencjał ta kreatyna

Kreatyny
*Monohydrat z PxS –nie ma skali, żeby opisać jak cudowna to kreta, cena świetna za nieziemską jakość. Nie miałem po niej retencji na pysku, gdzie zawsze wyglądałem po innych jak chomik, nie łapie praktycznie wody. Cudo inżynierii suplementów.

Ocena nieskończonośc /10


Białka

*Nitro-Tech Muscletech Truskawka – ble ble ble tyle napisze. O ile na początku było pycha, potem już średnio to na końcu wolałem żreć tuńczyka na noc niż pić to białko, które w końcu oddałem

Ocena 6/10


Gainery

*2 kg Monster Mass z Bx (truskawka I czekolada) dobry gainer za przyzwoitą cene(ja miałem praktycznie za darmo dlatego jadłem) Nie jest to co prawda Mutant Mass czy PxS Gainer ale dla tych co mają naprawdę mniej floty jest bdb.
Ze smaków jadłem wszystkie i jeżeli chcecie kupić to w kolejności 1. Czekolade 2. Wanilia/Truskawka 3. Jabłkowy

Ocena 9/10


Regeneracja stawów

*Flexit Nutrend – za pierwszym razem mi pomógł, teraz się troche zawiodłem, Zaczął działać dopiero pod koniec 3 tyg więc jak na moje troche późno.

Ocena 7/10

Inne:
*apteczne ZMA( magnez + Zincas)

Ocena – to dodatek, nie będę oceniał, ale zawsze lepiej się śpi po tym.



Trening

Sprawdził się w 100 %. Kreta pomogła odzyskać utraconą siłę. Martwy 3x 200kg to już coś, Push-press 3x 110kg to już w ogóle, klata myślę ze 5x 120kg pójdzie spokojnie. Siady nadrabiam bo już nie bolą kolana. Pomyślcie tylko co by dały te suple, jakbym mógł je wykorzystać wtedy w luty jak mialem szczyt formy!!!

Dieta
Trzymana była w 95 %. Bo zdażyło się parę dni, ostatnie 2 np. gdzie byłem przeziębiony i ledwo mogłem żreć. Ale poza tym nie żarłem świństw i innego gówna tylko to co miałem wyznaczone. Dzięki temu suple, trening nie poszły na marne a ja nie obrosłem w tłuszcz(chociaż mam go jeszcze do zrzucenia)

Fotki & Wymiary

Wymiary


Fotki
Po lewej przed po prawej Po. Różnice widać ładnie w pozie bickach tyłem. Ogólnie to foty nie oddają formy, bo jest lepsza( każdy tak gada )

Bicki przódem


Bicki tyłem


Klata bokiem


Plecy


Przód


Patyk


Patyk bokiem


Tricek




Co teraz? Mam pewne plany, zobaczymy co one mi dadzą. Ogólnie to będzie wyglądało to tak:




Test pozwolił rozruszać organizm, dać kopa, porządnie przygotować na jesienno-zimowy hardcore.

Jak widzicie, ktoś może powiedzieć, że to koniec i nic nie da się zrobić, ale tylko od uporu i zawzięcia zależy czy to będzie koniec czy początek...

Dziękuje wszystkim za odwiedzanie testu, za komenatrze i w ogóle. Do zobaczenia kiedyś tam..

Pokój!

Russell
Ostatnio zmieniony przez Russell Śro Wrz 09, 2009 12:06 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Śro Wrz 09, 2009 12:01 pm     

Świetny progres, test również prowadzony na mistrzowskim poziomie! Pozdro.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 10