Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 4:28 am     

sila kiedys mnie interesowala teraz interesuje mnie jedynie czucie miesniowe:)

pamietam, ze na masie 125kg w wyciskaniu na plaskiej lajtowo.. martwy ciag kolo 150 przysiad podobnie...

teraz sila nieco spadla, ale nieznacznie... 115-120kg dalbym rade wycisnac technicznie...
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 5:17 am     

DZIEN 8

Polozylem sie wczoraj pare minut po 21 bo padalem trupem po srednio przespanej nocy... i w koncu jako tako sie zregenrowalem... noc pelna realistycznych koszmarow :roll: w sumie cieszylem sie, ze zegarek zadzwonil o 5 na pobudke:)

na czczo poszla porcja XS 2 tab clena 2 tab acardu 2g Omegi 3 i tabletka witamin i mineralow

o 5:30 zjadlem omleta z 3 calych jajek i 3 bialek, 50g orzechow wloskich i 80g platkow owsianych

buleczka i 2 porcje ryzu z kurczakiem spakowane do pracy o 6:35 wychodze:)

sprawa cyklu w czerwcu...

jednak przekonalem sie aby uderzyc w miare lajtowo, ale skutecznie w sprawdzony produkt, a mianowicie H drol... tylko szkoda kupowac 2 pudla skoro starczy na cykl 1,5...

Bylbym zobowiazany gdyby ktos odsprzedal mi pol opakowania H drola w rozsadnej cenie wtedy kompletowalbym reszte stuffu i odpalal cykl od czerwca:)

Nie wiem czy robic dzisiaj trening czy znowu isc spac w ciagu dnia i walczyc o calkowite zregenerowanie organizmu po 3 miesiacach ostrej diety i treningu aby wyciagnac jak najwiecej z cyklu za miesiac...

Zobacze jak sie bede czul po pracy... planowalem robic 2 treningi w ciagu tygodnia (pewnie obwodowy podzielony na "przod i tył"), ale to dopiero za tydzien... jednak praca mnie bardzo mocno wypompowuje i brakuje mi sil... do tego wszystko boli... zobaczymy

tym czasem chlopaki ja lece sie umyc i pomalu zawijam zarobic jakies pieniadze :lol:

pzdr/
 
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 7:32 am     

JOR5 napisał/a:
H drol... tylko szkoda kupowac 2 pudla skoro starczy na cykl 1,5...


Zjedz dwa pudła, zwiększając dawkę po jakimś czasie, czytałem że wiele osób tak robi i nikt nie narzeka.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 4:52 pm     

na oslone bedzie heparegen wiec moze zjem 2 puszki:P zobaczymy:)

o 16 skonczylem prace, ale jeszcze musialem pojechac na chwile z ziomkiem do szklarskiej poreby bo zgubil klucze na stacji benzynowej i musial odebrac:P ale przynajmniej ucialem sobie pol godzinna drzemke w samochodzie bo oczywiscie lezalem trupem po 9 godzinach pracy na stropie w sążnym deszczu ech...

DIETA I SUPLEMENTACJA

5:00 - pobudka i na czczo porcja XS 2 tab clena 2 tab acard i 2g Omegi 3
5:30 - omlet z 3 calych jajek 3 bialek, 80g platkow owsianych, 50g orzechow wloskich, powidla sliwkowe do smaku
8:00 - 50g bulka wieloziarnista, 100g szynki z indyka, 20g sera zoltego, salata, ogorek i pomidor
11:00 - 30g ryzu brazowego, 150g kurczaka + kawalek kielbasy z musztarda i 2 kromki chleba... mmmm szef przywiozł abysmy sobie zjedli:P a ja nie jadlem takich smakolykow od 3 miesiecy wiec sobie pozwolilem zwlascza, ze potrzebuje wiecej kalorii:P

1 tab clena

14:00 - 30g ryzu brazowego 150 kurczaka warzywa
16:30 - 30g ryzu brazowego 150 kurczaka warzywa
19:30 - jeszcze sie okaze, ale chyba jakas salatka z kurczaka:)
21:00 - przed spaniem pojdzie porcja prolongatum i ZMA

TRENING


jednak odpuszczam i daje odpoczac organizmowi... przyda sie :cool:
 
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 5:00 pm     

jeszcze w targowisku uciulasz pol puszki jak cos pewnie taniej bedzie a zawsze te kilka dych w kieszenia na cos innego
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 5:22 pm     

tylko cholera wie co oni sprzedaja skoro to otwarte puchy... troche peniam... i zastanawiam sie czy nie walnac 2 puszek i po krzyku...
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 5:32 pm     

kurde strasznie mi apetyt rosnie... godzine po posilku ssie mnie jakbym ne jadl przez tydzien... ide zjesc garstke orzechow bo umre do 19:30:P
 
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 6:02 pm     

Ja teraz jak bym robił cykl na H-drolu to wykorzystałbym 2 pełne puchy.
Pełne 2 tygodnie na 3kapsach.
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 6:25 pm     

a widzisz:D wiec zrobie 2x h drol:) A jak z hepatotoksycznoscia, androgennoscia i blokiem na H drolu?
 
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 6:36 pm     

powiem Ci jak u mnie było:
-blok żaden nie wystąpił
-wątroba i inne narządy nie ucierpiały (osłonki: esseliv, lecytyna, sylimaron)
-suty bez zmian :mrgreen:
-z minusów: back pumpsy w 2-3 tygodniu- później przeszły, lekka zamułka
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 7:10 pm     

czyli tak jak u mnie..
zwlaszcza back pumps - och kurna ale mnei to meczylo.. jechalem na przeciwbolowych nawet heh :roll:
ale havka bardzo dobra, wszamalem 1.5 puchy .. mysle ze nei ma sensu dawac az 3 tab.. wolno sie rozkreca, 2-nawet 3 tyg az wejdzie na wysokie obroty.. i mi dawka 2 tab przy wadze 88-90 w zupelnosci starczyla
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 8:41 pm     

u mnie najlepsze tygodnie to 2-4 później już bardzo pomalutku. kumpel jechał 1 tydzień 3kaps i mówił, że warto.
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 8:49 pm     

bede mial 2 puchy i w trakcie bede manipulowal dawka... jezeli wystarcza 2 kapsy to bede jadl 2 jak bede chcial czegos wiecej to polece 3 :lol:

wazne abym wrzucil troche miesa na siebie i aby kiszki mi nie ucierpialy:)

pomalutku robie spis przyszlych zakupow aby miec odwyzki itp na caly przyszly sezon:)

zobaczymy co z tego wyjdzie:D czekam az szef odda mi zalegle 600zł:D wtedy bede mogl kupic bialka gainery i kreatyny na caly przyszly rok szkolny;D no i oczywiscie tegoroczne wakacje hehe:D

ok lece wcisnac bialko i lyknac ZMA i lece w kimono...

do jutra

pzdr/
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Maj 07, 2009 5:29 am     

Dzien 9

standardowo wstalem o 5 rano aby spokojnie sie rozbudzic, umyc, pocisnac omleta i przygotowac psychicznie do kolejnego zjebanego dnia na budowie :roll: Zostaly mi ostatnie 2 taby clena wiec zjem go podczas 3 posilku, a na czczo siadla tylko porcja XS i Omega 3...

Ciagle waham sie nad zakupem bialek i gainerow i mysle czy kupic od razu wszystkie czy kupowac stopniowo... lubie miec wszystko od razu bo wtedy mam pewnosc, ze nie wydam kasy na jakies inne pierdoly :razz: zobaczymy na czym skoncza sie moje "dumania"...

Z kazdym dniem czuje sie coraz lepiej... organizm wszedl w faze regeneracji:) oby tak dalej... mysle, ze ladnie sie potem odwdzieczy kilkoma kilogramami miesa;D hehe

Ale coraz bardziej ciagnie mnie do silowni... w maju bede jezdzil 2 razy w tygodniu i robil lekki trening regeneracyjny o umiarkowanej intensywnosci i chyba w podziale na "przod i tył" aby wszystko bylo rozlozone na 2 dni akurat:) mysle, ze bedzie to wygladalo mniej wiecej tak, ze bede najpierw robil jakies cwiczenie na wolnych ciezarach, a potem bede konczyl trening danej grupy jakims cwiczeniem izolowanym/na maszynach aby sie spompowac, ale tez nie za bardzo przeciazac... zobaczymy:)

tym czasem smigam do pracy...

pzdr!
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Maj 07, 2009 4:07 pm     

kolega zauwazyl, ze caly czas nic mi sie nie chce:P... ja tez czuje sie przemeczony... 3 miesiace na scislej diecie i ostrym treningu i kupie aerobow do tego praca fizyczna przez 9-12h godzin dziennie i braki snu potrafia czlowieka zmeczyc...

w tym tygodniu (poczatek regeneracji)... sypiam w dzien bo umieram, mam straszny apetyt... ciezki do opanowania i po prostu padam z nog;/... a jeszcze niedawno potrafilem po 10h godzinach ostrego zapierdolu w pracy isc jeszcze pobiegac 1,5 godziny poleciec na silownie...

krotko mowiac jestem o krok od przetrenowania... wiec lekki zwiekszenie kalorii... drastyczne zmniejszenie intensywnosci treningow i SEN... i tylko czekac az bede sie lepiej czul...

ide w kimono na chwile bo zamykaja mi sie oczy doslownie...

pzdr/
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10