Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Maj 20, 2009 4:52 pm     

666 pisales kiedys ze sprawdzales epi jako antyestro prze 500mg enana. ile kap brales i czy dalo rade? i czy miales kiedys problem z estro gino, bo to jest w sumie wazne
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Maj 20, 2009 6:06 pm     

jasne ze mialem. Niby dlago nie mialem miec?
5 cpasow srednio jechalem na epi. Zero aromatyzaji absolutnie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Śro Maj 20, 2009 6:13 pm     

epi z GL?
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Maj 20, 2009 6:29 pm     

pytam bo niekazdy ma problem z gino estrogenowym. i ludzie wala po 600-700 mg enana i nie maja z tym problemów. w pytam czy miales bo to jest istotne jesli chodzi o skutecznos epi przy takich dawkach tescia, bo jesli bys nie mial problemów z gino to twoja ocena efektywnosci epi jako antyestro nie byla by obiektywna. myslalem ze stosujesz epi profilaktycznie, lub zeby nie podlewalo tak. to przyznam ze jakby mial przez 10tyg przy dawce 500enana stosowac epi w dawce 5tab to chybami potrzeba dodatkowe 1tys zł na samo epi
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Maj 20, 2009 7:19 pm     

TOmczer nikt nie komu kaze robic eksperymentow. Ja sam chcialem i to zrobilem. Pozatym na cykl 10tyg jak juz cos dawka epi 5capsow to raptem 4 opakowania wiec jakie 1000pln ?

vhailor epi z GL , oczywiscie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Maj 20, 2009 7:28 pm     

"W badaniach klinicznych jakie przeprowadzono na grupie ochotników, którym podawano zarówno testosteron (400 mg/tygodniowo) jak i cytrynian tamoksyfenu (20 mg/dziennie), siła działanie testosteronu i jego metabolitów wahała się w granicach plus 3,4 %, minus 3,6 %. Test więc wykazał, że jeśli tamoxyfen jakkolwiek wpływa na siłę działania testosteronu, to ma zarówno wpływ dodatni na jego siłę oddziaływania, jak i lekki ujemny."

niestety źródla nie pamietam,ale moze jeszcze znajde.

niestety swojego zdania nie zmienie. nawet te 600zł za epi na 10tyg cykl przy 80zł za 60tab nolvy wygada słabo.( 10mg ed, a w wypadu słabszych cykli mozna nawet 10mg e2d, ja tak robilem ostatnio i gino nie odezwalo sie, a przyrosty byly, mniejsza retencja tylko)

jak ktos ma siano to prosze bardzo, ale poki co nolva jest tania i skuteczna
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Maj 20, 2009 8:46 pm     

Nolva nie jest skuteczna! To srodek kataboliczny.
Jeszcze raz powtorze. Trzeba byc niespena rozumu zeby jej uzywac do cyklu.
Pozatym nikt przecietnemu zjadaczowi chleba nie kaze uzywac Epi w dawkach 5 capsow przez 10tyg !
I nie porwnuj dzialania EPi to Temoxifenu bo sie osmieszasz.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Maj 20, 2009 9:18 pm     

widze ze rozmowa nie ma sensu. nie przekonuja mnie teksty typu : "Nolva nie jest skuteczna! ", "Trzeba byc niespełna rozumu zeby jej uzywac do cyklu". jake dowody na to masz. uzywa jej masa ludzi ktorzy maja problemy z gino estrog, i dajac nolve gino sie nie odzywa,a postepy sa. mam pytanko co uzywales jako zabezieczenie przed gino zanim zaczales stosowac epi, bo chyba nie zawsze bylo epi. nie kumam, skad takie zaparcie u ciebie, ze nolva nie jest skuteczna, ze hamuje zupelnie przyrosty, chyba epi schodzi ładnei w sklepie wiec nagonki nie robisz chyba juz. nie wiem. mzoe na ciebie tak zadziałalo ale na setki ich ludzi tak nie dziala, jakby nolva nie byla skuteczna i hamowala przyrosty zupelnie to wydaje mi sie ze w ciagu kilku lat by zniknęla calkowicie ze świata dopingu, bo kazdy by spróbowal raz czy 2 i by wiedzial ,ludzie by pisali o tym na forach, nie bierzecie nolvy itp. a tymczasem jest nadal stosowana podczas cykli i na pct. zakonczmy ta rozmowe, bo czuje wielki szacun do ciebie, i nie chce zrobic bluzgawy na forum bo to nie ma sensu, i pewnie wiekszosc powie ze jestem zachudy w uszach zeby sie kłócic z zawodowcem. ale takie jest moje zdanie (zreszta nie tylko moje) i tyle
 
 
       
j-23

SOGI: 0

zawodowiec

Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 255
  Wysłany: Śro Maj 20, 2009 9:56 pm     

a z jakiej firmy polecacie b6 :?:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Maj 20, 2009 10:09 pm     

b6 - polfa ,

Tomczer nie przekonuja Cie moje teksty to trduno. W sumie moje wyniki tez nikowgo przekonac do niczego nie moga.
... Kurwa ! musze zmienic dyscypline na szachy moze :roll: :roll: ...
Wszystko do tej pory poparte sa moja praktyka. To wystarczy. Plus to dziesiatki zadowlonych odopiecznych.
Wczesniej jak epi nie bylo , poprostu uzywalem malych dawek.
Dwa razy poslizgnolem sie na tym "co mowili wszyscy" i wiecej tego nie zrobie.

Tomczer , chcesz byc takim "kolkiem" co to sie sluch wiekszosci to badz sobie nim nadal. Droga wolna , zdrowie Twoje wybor tez. What the fucking ever.

i tak na marginesie , porownujac nolve do epi wiesz dlaczego napisalem ze sie osmieszasz ? bo to tak samo jakbys chcial porwnac Mercedesa CLS do hulajnogi.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Maj 21, 2009 9:02 am     

ale ja nie mówie ze epi nie działa dobrze, ale ty mówisz ze nolva nie jest skuteczna i hamuje zupelnie przyrosty,a to jest najzwyklejsza w świecie bujda i nie trzeba byc geniuszem zeby do tego dojsc. takie sa poprostu fakty. nie wiem o czym tu dyskutowac. nolva obniza poziom estrgoenów, a estrogen podnosi IGF, i logiczen jest ze jesli calkowicie zblokujemy estrogen to bedzie lipa, bo estro tez jest potrzebne. ale dawka 10mg ed przy np 300-400mg tescia ew w wiekszosc przypadków nie ma prawa zblokowac zupelnie estro, a wiec zahamowanie tych przyrostów jest minimalne.

aha i jesli mowa o porównaniu mercedesa cls do hulajnogi to jesli mówimy o samym blokowaniu estro to porówanie jest trafne ale tylko pod wzgledem ceny. tamoxifen jest środkiem farmaceutycznym i jego działanie jest potwierdzone.

i jescze raz zeby byla jasnosc, nie uwazam ze nolva jest lepsza w dzialaniu od epi, ale w niektórcyh przypadkach poprostu jej zastosowanie moze nie byc opłacalne, i to nie tylko o cenie mówie.
wezmy np taki cykl:

1-10 enan
1-4 meta
11-16 prop
10-16 wino

jesli ktos jest podatny na estro to wypadaloby dac przez caly cykl epi. 16tyg na epi to koszta kosmiczne. mało tego wątroba 16tyg na metylach (nie szkodzi ze epi malo toksyczne ale jednak metyl), mało tego, stawy do wymiany bo i epi i wino jedzie po stawach ładnie. wiec co w takim wypadku? ten nowy srodek z Oxpharm ktory 200zł kosztuje. nie kazdy ma siano zeby wydawac 1000zł na antyestro. i poki co nolva jest ta alternatywa która długo jescze pozostanie w uzyciu.



a i ja wcale nie robie tego co mówia wszyscy, tylko rboie to co dziala, bo na mnie nolva dziala, blokuje gino, a przyrosty są wiec po co mam przepłacac. kazdy ma swój rozum i mam nadzieje ze go uzyw, zeby potem nie zalowali
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Maj 21, 2009 10:16 am     

Nolva jakos z tego co ja wiem hamuje calkowicie IGF. Dwa razy uzywalem nolvadexu wlasnie w dawce 10mg i dwa razy gowno mialem z cyklu. Zero postepow! , zreszta nie tylko ja tak twierdze. Nolva hamuje przyrosty na cyklu :!:

Tak tamoxifen jest środkiem farmaceutycznym i jego działanie jest potwierdzone tylko ze lecznicze :!: , a nie w stosowaniu jako dopingu w sporcie. To jest bardzo duza roznica.

Tomczer wez pomysl logicznie , kto komu kaze ladowac 5caps epi dziennie do cyklu :?: Moze bys tak wyslili czaszke torche i pomyslal ze 1caps moze tez dac rade co :?:

Twoje wywody teoretyczne mozesz sobie schowac do szuflady.
Pozatym nie bede Cie przekonywac do tego. Chcesz siedziec w gronie kretynow to sobie siedz. Nie chcesz sie otwierac na lepsze praktyki bo bielmo gonwo zjadania przyslania Ci oczy to Twoja sprawa :!:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Maj 21, 2009 11:43 am     

1kap? jasne. mi jakos nie pomogly 3kap przy 100mg propa e2d i mdrolu. wkoncu sie wkurzylem dalem nolve i jak reka odjał, zeszlo troche wody, postepy dalej szly. ale moze jestem z innej planety
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Maj 21, 2009 12:00 pm     

tak jasne 1caps przy zalozeniu ze jedziemy 10tyg da rade.
Piszesz tak bo brakuje Ci argumentow czy jak ?
Wszystkich jakos pomaga epi przy aromatyzacji tylko nagle Ty jestes jakims wyjatkiem. Moze zes odstawil epi dales novle i podswiadomosc zrobila swoje , jezli wogle taki fakt mial miejsce. Dziwie sie bo nikt mi tego jeszcze nie mowil na zywo.
Wlasnie pozwolilem sobie zadzownic do mojego kumpla ktory ma podobny problem jest na Mdrolu i propie. Zrobilo mu sie gino , zapodal epi , bo po nolvie nie ma zadnych pozniej przyrotwo jak mi potwierdzil - i mowi ze jest juz lepiej i mu gino epi rozbija :idea: , 4 tydzien wali po 3cpasy po tym jak mu sie to zrobilo.
Wiec sorry ale dla mnie jest to wiarygodne zrodlo , zwlaszcza ze chlopak tez podchodzil do tego bardzo sceptycznie i ma bardzo podatny organizm na gino. Na cyklu pozatym jest caly czas. Dalej wali andro i epi.

Pozatym wszystkim , jezeli juz masz az tak wrazliwy organim jak rzekomo piszesz to osraj wkoncu ten nolvadex i zacznij przyzwyczajac swoje cialo do tolerowania wiekszych dawek androgennych srodko. Tu bardzo sie przydaje EPI wlasnie.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Maj 21, 2009 2:21 pm     

takie argumenty to teraz mozmy podaweac w nieksonczonosc ze twoj kolega to a moj tamto.ale ja swoj przyapdek juz opisywalem wczesniej na forum, ze musialem dac nolve i dopiero drazliwe i swedzące suty minely. jesli by to bylo tak proste ze sila sugesti by tak działa to zarlbym cynk wkrecal se ze to nolva i gitara
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 10