Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Sty 05, 2011 8:52 pm     

duke i wlasnei dlatego moja propozycja. nie powinno byc tylko 1 autorytetu na forum. bo zadna dyskusja nie ma sensu wtedy wiekszego
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Śro Sty 05, 2011 9:27 pm     

ale tu nie ma demokracji , tu jest totalitaryzm :mrgreen:
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Śro Sty 05, 2011 9:39 pm     

nie moze byc 1 autorytetu zwlaszcza w temacie treningu, czy to chodzi 3boj, czy nie, bo kazdy zaawansowany ma swoje przyzwyczajenia/metody treningowe, a w dodatku niektorym sie wydaje ze wlasnie te jego sa najlepsze :roll:
gotowych rozpisek treningowych 666 czy innych "wyczynowcow" nie ma co wklejac bo przecietny napaleniec papugujac go moze sobie zrobic krzywde lub poprostu nie wykorzysta potencjalu niektorych cwiczen..
proponuje niech zainteresowani zadaja pytania, wklejaja swoje dotychczasowe plany i pomysly nastepnych, a napewno uzyskaja pomoc..
gustawomir powkleja troche filmikow i ciekawostek i dzial sie rozkreci na bank :wink:
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 12:23 am     

Zależy, o czym mowa. Jeżeli chodzi o administrację to powinna być tyrania na forum z wasalami, jako modami, w działach. A dyskusja i autorytety? Oczywiście na tak.

Żadnej demokracji. Co, wy Korwina nie czytacie? :)
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 10:09 am     

chodzi o to zeby byl ktos na forum co osiganal cos w sporcie i duzo ludiz sie z nim liczy i wtedy jak sie 2takei osoby nie beda zgadzaly w pewnych kwestiach to mozna dojsc do ciekawych rzeczy, bo tu to troche jest tak: jest tak jakk ja mowie i nikt nie ma racji. a dlaczego? bo ja wiem lepiej i kropka. a to nie jest dyskusja
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 10:29 am     

na tym forum zeby uzyskac wiedze to trzeba kupic supple za 1000zl bo inaczej pazery nic gadac nie chca

proponuje nauczyc sie jezyka angielskiego i zmienic forum :mrgreen:
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 10:32 am     

za 1000 zł no co ty za 10 tysiecy trzeba tak to nic z tego.
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
myfał

SOGI: 562

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 127
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 1:36 pm     

proponowałbym po fotach poczaić kto jest najwiekszy, najlepiej wygląda przy jakim stażu i zrobić go modem ... :-D :-D

a mam taką propozycje odnosnie nowych tematów, może jest opcja zrobienia tematu w którym będziemy prowadzić własne cykle, nie sponsorowane ??

pozdro
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 1:51 pm     

myfal.. wielkosc to nie wszystko, liczy sie jakosc :mrgreen: gdyby kryterium byla wielkosc to moja babcia rozpierdala wiekszosc z was w przedbiegach he he

relacja z cykli nie sponsorowanych jest zawsze mile widziana na forum. napewno jegomosc ktory fajnie poprowadzi taka relacje bedzie w pierwszej kolejnosci brany pod uwage w selekcji do testow sponsorowanych :wink:
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 2:02 pm     

18 and Over (XXX +18) :mrgreen:
_________________


 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 2:08 pm     

offkors :mrgreen:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 3:49 pm     

tomczer17 napisał/a:
chodzi o to zeby byl ktos na forum co osiganal cos w sporcie i duzo ludiz sie z nim liczy i wtedy jak sie 2takei osoby nie beda zgadzaly w pewnych kwestiach to mozna dojsc do ciekawych rzeczy, bo tu to troche jest tak: jest tak jakk ja mowie i nikt nie ma racji. a dlaczego? bo ja wiem lepiej i kropka. a to nie jest dyskusja


Tomczer jak piszesz o forach gdzie sa zawodnicy to przewaznie do wiekszosci rzeczy ktore pisza oni to robia to bo im placa firmy i maja pisac to co firmy chca.
Tu nikt nikomu nie placi i pisze sie jak jest. To jest rozniac widzocznie o ktorej juz zapomniales.
Zapros moze sam jakiegos zawodnika co bedzie to robil za free, ale takiego liczacego sie ... zycze powodzenia.
Jak bedzie mial taki delikwent cos ciekawego to powiedzenia chetnie sam to zastosuje.


...


Jesli kierujesz swoje "zarzuty co do mojej" osoby to zawsze mozesz tez cos osiagnac i zobaczyc jak jest , a pozniej doradzac innym. Boli Cie tak to bardzo ze nieraz piszesz totalne brendnie ? To wtedy co ? mam sie z nimi zogdzic i siedziec cicho ? Zastanowiles sie wogle nad tym :wink:
Napisz sam cos madrego i godnego uwagi , tez sie chetnie z tym zgodze wtedy.


dukeluke napisał/a:
na tym forum zeby uzyskac wiedze to trzeba kupic supple za 1000zl bo inaczej pazery nic gadac nie chca

proponuje nauczyc sie jezyka angielskiego i zmienic forum :mrgreen:


a ty czlowieku najpier powinienes sobei zafundowac kuracje odwykowa od narkotykow ktore zarzywaz , pozniej moze przejrzalbys torche na oczy...

dukeluke napisał/a:
sam nie wiem , administrator sie pojebal, i tak mam w dupie sogi w UK supple z USA tansze :mrgreen:


i cos mi sie wydaje ze administrator sie nie pojebal tylko odja Ci sogi za glupote ...
UK szrot napewno jest tanszy .

dukeluke napisał/a:
na tym forum zeby uzyskac wiedze to trzeba kupic supple za 1000zl bo inaczej pazery nic gadac nie chca

proponuje nauczyc sie jezyka angielskiego i zmienic forum :mrgreen:


ty nawet jak zakupisz za 1mln$ suplei to i tak twoj ograniczony lep tego nie przyswoi :idea: za duzo dragow kolego , za duzo...


....


mały666 gratuluje zielonego kolorku :-) , nie ukrywam ze szepnolem administracji apropo tego :cool:
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 4:32 pm     

napisalbym cos ale i tak nie ma to sensu bo i tak usuniesz

ale mnie rozbawiles

aha i przypominam ze SAA w takim samym stopniu oddzialywuja na LEB jak srodki narkotykowe :mrgreen: wiec nie wiem kto tu na odwyk powinien isc
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 5:10 pm     

dukeluke napisał/a:
napisalbym cos ale i tak nie ma to sensu bo i tak usuniesz

ale mnie rozbawiles

aha i przypominam ze SAA w takim samym stopniu oddzialywuja na LEB jak srodki narkotykowe :mrgreen: wiec nie wiem kto tu na odwyk powinien isc


nie ja usuwam , tylko robi to administrator bo forum nie jest moje.

gdzie masz te dowody naukowe ze sterydy ryja lep ? taka terira powstala w twojej zacpanej glowie ostanimi czasy czy moze mix saa + narkotyki ci to stowrzyl ?
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 6:35 pm     

Wracając do tematu: czego brakuje na forum
- gdyby w przyszłości znów były jakieś awarie, zmiany serwerów itp.
dobrze by było posłać e-maile użytkownikom z info o ewentualnych problemach forum...
żeby nie było jak w wakacje - przestój prawie 3tyg jak nie dłużej i cisza :mrgreen:
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10