Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Mar 27, 2011 9:30 pm     

hpw , a wiesz ze proviron to w sumie bardzo czysciutki testasteon w postani doustnej :)
Spokojnie wez sobie zestaw np 3xmx force + DAA , lepiej juz nie bedzie potrzeba. Bedzie rewelacyjnie.
Jak wezmiesz sobie w tym przypadku HCG z Clomidem to 100% sobie zaszkodzic. To masz gwarantowane.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Mar 27, 2011 10:41 pm     

DAA + 3x mx force i sila bedzie szla jeszcze do góry...

ja tak mam, ze mam lepszy efekt jak na cyklu po takim zestawie:P
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 8:24 am     

JOR5 napisał/a:
ja tak mam, ze mam lepszy efekt jak na cyklu po takim zestawie:P


Bo wyjebki wbijasz lokurvaa
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 9:03 am     

nie wyjebki tylko wyjePki :razz:
 
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 10:26 am     

E tam, lepiej połączyć 3x DAA+ 4x mx force+ 4x święta trójca. To dopiero by się działo... :531:
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 10:27 am     

ale DAA już po 2 miesiącach nie ma sensu jeść ;-)
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 10:44 am     

I zaczyna już być to nie zdrowe:

J Neurochem. 1987 Feb;48(2):510-5.
D-aspartate in human brain.
Man EH, Fisher GH, Payan IL, Cadilla-Perezrios R, Garcia NM, Chemburkar R, Arends G, Frey WH 2nd.The presence of the biologically uncommon D-aspartic acid (D-aspartate) in human brain white matter has been previously reported. The earlier study has now been expanded to include D/L-aspartate ratios from 67 normal brains. The data show that the D-aspartate content increases rapidly from 1 year to approximately 35 years of age, levels off in middle age, and then appears to decrease somewhat. The D-aspartate content in gray matter remains at a consistently low level (half of that found in white matter) throughout the human life span. Within the limitations of current analytical methods, there was no detectable difference in D/L-aspartate ratios in white and gray matter of brains with Alzheimer's disease and several other pathologies when compared with brains of normal subjects. However, the presence of a significant D-aspartate level in white matter during the adult life span may lead to changes in protein configuration related to dysfunctions associated with the aging brain.


666 napisał/a:

Cos podbnie DAA tez podnosi LH. Tyle ze skuteczniej i bezpieczniej.
ATD na miejsce Clomid , dalej formestan np.


Cały czas mam wrażanie że odnosisz się do kilkutygodniowego cyklu na Epi.

DAA zwiększa producje LH, ale tylko gdy ta produkcja istnieje. Gdy układ HPTA jest zablokowany, podwzgórze nie uwalnia LHRH, DAA nic nie zdziała. Bo nie ma co zwiększać. Zero razy cokolwiek da zawsze zero.
Gdyby pomimo bloka spowodowanego cyklem na testosteronie(lub pochodnych)DAA było w stanie wpłynąć na HPTA, nie było by w ogóle problemu z blokiem. Nawet przy najdłuższych cyklach wystarczyło by pod koniec posypać trochę DAA i konczyło by się cykl z w pełni sprawnym układem HTPA, problem bloku w ogóle by nie występował. Szkoda że DAA nie jest w stanie zastąpić HCG.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 12:59 pm     

adramel ale daa +t-bol na cyklu nie powinny chyba dopuscic do atropii ?:grin:

jak uwazasz :grin:

czy uwazasz ze dawkowanie hcg na cyklu tygodniowo 250iu - 500 iu jest wskazane,gdyz nie dopuszczasz do atrofii(heheh) jader :roll:

ps.jestes lekarzem?croll moze sie wypowie :roll:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez olek7881 Sob Kwi 02, 2011 10:45 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 1:08 pm     

Zależy na jakim cyklu. Na Epi, na pewno nie. Ale na testosteronie? Teść w sposób całkowity blokuje HPTA i z tego co mi wiadomo nauka(ani fora)nie wynalazły jeszcze sposobu by testosteron (i inne androgenry) na blokowały. Jedynym sposobem, ale tylko częściowym jest dostarczenie do organizmu LH z zewnątrz. Wtedy jedna z części osi(jądra)nie wypada z gry. Ale reszta cały czas jest off.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 1:49 pm     

tak,ale jak widzisz dakwowanie hcg na cyklu czy przed odblokiem :wink:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 2:11 pm     

Chodzi ci o rozpiskę? Przeważnie propunuje się branie od 2 tygodnia przez ok. 2 tygodnie 500ui co 3-4 dni. Potem 2 tygodnie przerwy i tak w kółko, zależy ile trwa cykl. Pare dni po ostatnim HCG(ponoć najlepiej podskórnie) odblok.
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 2:58 pm     

Adramel fajnie sensownie pisze, mam nadzieje, że odpowiedź 666 będzie na tym samym poziomie :wink:
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 3:46 pm     

nie atropii tylko atrofii:)

Mam pytanie o klomifen: w jaki sposób może on powodować uszkodzenie przysadki albo arytmie ? Przejrzałem parę mądrych książek i nic na ten temat nie znalazłem.

Od razu dodam, że nie chcę podważać słuszności tego co pisze 666 ani dyskutować na temat potrzeby jego stosowania bo naprawdę niewiele wiem o dopingu.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 6:27 pm     

Adramel napisał/a:
I zaczyna już być to nie zdrowe:

J Neurochem. 1987 Feb;48(2):510-5.
D-aspartate in human brain.
Man EH, Fisher GH, Payan IL, Cadilla-Perezrios R, Garcia NM, Chemburkar R, Arends G, Frey WH 2nd.The presence of the biologically uncommon D-aspartic acid (D-aspartate) in human brain white matter has been previously reported. The earlier study has now been expanded to include D/L-aspartate ratios from 67 normal brains. The data show that the D-aspartate content increases rapidly from 1 year to approximately 35 years of age, levels off in middle age, and then appears to decrease somewhat. The D-aspartate content in gray matter remains at a consistently low level (half of that found in white matter) throughout the human life span. Within the limitations of current analytical methods, there was no detectable difference in D/L-aspartate ratios in white and gray matter of brains with Alzheimer's disease and several other pathologies when compared with brains of normal subjects. However, the presence of a significant D-aspartate level in white matter during the adult life span may lead to changes in protein configuration related to dysfunctions associated with the aging brain.


666 napisał/a:

Cos podbnie DAA tez podnosi LH. Tyle ze skuteczniej i bezpieczniej.
ATD na miejsce Clomid , dalej formestan np.


Cały czas mam wrażanie że odnosisz się do kilkutygodniowego cyklu na Epi.

DAA zwiększa producje LH, ale tylko gdy ta produkcja istnieje. Gdy układ HPTA jest zablokowany, podwzgórze nie uwalnia LHRH, DAA nic nie zdziała. Bo nie ma co zwiększać. Zero razy cokolwiek da zawsze zero.
Gdyby pomimo bloka spowodowanego cyklem na testosteronie(lub pochodnych)DAA było w stanie wpłynąć na HPTA, nie było by w ogóle problemu z blokiem. Nawet przy najdłuższych cyklach wystarczyło by pod koniec posypać trochę DAA i konczyło by się cykl z w pełni sprawnym układem HTPA, problem bloku w ogóle by nie występował. Szkoda że DAA nie jest w stanie zastąpić HCG.


widzisz twoje toretyczne dydrdymaly nie maja wogle odzwierciedlenia w praktyce. Wiec znowu nie masz racji.

pozatym opierasz sie na badaniach zrobionych przez kogos tam. Zaraz wyjada inne badania ktore beda temu zaprzeczac bo akurat okaze sie ze Heniek nie zauwazyl czegos pod mikroskopem lub przeoczyl cos na kartce.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Mar 28, 2011 6:31 pm     

supron napisał/a:
nie atropii tylko atrofii:)

Mam pytanie o klomifen: w jaki sposób może on powodować uszkodzenie przysadki albo arytmie ? Przejrzałem parę mądrych książek i nic na ten temat nie znalazłem.

Od razu dodam, że nie chcę podważać słuszności tego co pisze 666 ani dyskutować na temat potrzeby jego stosowania bo naprawdę niewiele wiem o dopingu.


nie jestem ani lekarzem ani biohemikiem tez wiec dokladnie Nie jestem w stani Ci tego wytlumaczyc. Wiem tylko tyle co powiedzial mi koleg ktorego to sptkalo i wypowiedzialo sie na ten tema cale konsylium lekarskie.
Arytmie to wiem ze moze spowodowac niedobor testasteronu w tym przypadku wiaze sie to z uszkodzeniem przysadki wlasnie po clomidzie.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 7