Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Paź 14, 2010 8:12 am     

666 napisał/a:
dlaczego nie moze znalez sie epi w legalnym obrocie ?
jak jestes na prawie to powinienes widziec ze jest taka mozliwosc.


No właśnie nie wiem - raz, że wszystkiego się ogarnąć nie da; dwa - ja dopiero seminarium mag. wybierałem.

Myślałem, że to zbanowane he he
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Paź 14, 2010 8:23 am     

na market w USA tak , ale nie na swiat :grin:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Paź 14, 2010 9:54 pm     

He he, wszystkiego się dowiem i będę mówił.

Na razie, to jaja są z tą nowelizowaną ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, która została zmodyfikowana do walki z dopalaczami - zobaczymy, jak będzie wyglądało jej wykonywanie w praktyce.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Paź 14, 2010 10:02 pm     

ustawa o przdziwldzialniu narkomani nie tyczy sie suplementow. Jest jeszcze prawo unije. Ta ustawa to bubel prawny ktory nie ma zadnej mocy prawnej i tu rzad tuska robi se co chce, a tak najezdzali na pis a robia to samo co oni.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
vlk

SOGI: 314

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 397
  Wysłany: Czw Paź 14, 2010 10:30 pm     

a wszystko przez palikota :mrgreen: chcieli czyms go przykryc w mediach...

a co do dopalczy to 666 ma racje. wlasciciele sklepow juz chyba moga sie szykowac na niezle wygrane w procesach o odszkodowania. szkoda, ze wszystko zaplacimy z naszych kieszeni:/
_________________
body-factory.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Paź 14, 2010 10:44 pm     

zaplacmy przez idiotyczny rzad ktory rzuca sie z motyka na slonce. Wiadomo ze chodzi zeby mieli kase z drago na wybory bo przecierz z kim trzymaja ? narkotyki musza sponsorwac kampanie wyborcze.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pią Paź 15, 2010 12:58 am     

666 napisał/a:
ustawa o przdziwldzialniu narkomani nie tyczy sie suplementow. Jest jeszcze prawo unije. Ta ustawa to bubel prawny ktory nie ma zadnej mocy prawnej i tu rzad tuska robi se co chce, a tak najezdzali na pis a robia to samo co oni.


Nie ma mocy, bo zdaje się, jeszcze nie podpisał prezydent (czy już tak? nie wiem, nie czytam gazet, bo uczę się do egzaminu, generalnie wchodzę na forum, trenuję, albo czytam kodeks ha ha), albo nie weszła w życie ze względu na vacatio legis, tak?

Jeśli prezydent nie skieruje jej do TK, a nikt nie wystąpi ze skargą, to wejdzie w życie i zanim o jej niezgodności z prawem unijnym orzeknie ETS nastąpi trochę czasu. No i wtedy polecą też odszkodowania i zapłacimy za to my, podatnicy, target propagandy Słońca Peru.

Co do suplementów - nie jest do grupa dedykowana, ale ustawa tym razem nie precyzuje zakazanych substancji, ani kategorii produktów, ale specjalnie mowa jest tylko o produktach psychoaktywnych. Jeżeli Rada Ministrów, albo właściwy Minister nie wyda rozporządzenia, to wykonujący ustawę, będą szaleć z interpretacją. Psychoaktywny może być przecież taki Phenibut z SNS, o który Cię pytałem; 5-htp; właściwie do jakiegoś stopnia nawet kofeina. Pobudza, poprawia koncentrację itd. Właśnie dlatego jest to bubel, bo nie precyzuje, czego zakazuje.

A ponieważ obawiam się, że będzie wykonywana po omacku, nie można wykluczyć, że "życzliwi" w biznesie będą się nawzajem podpierdalać, a specjalnie nasłana kontrola będzie mieć prawo zamknąć biznes do trzech miesięcy - w celu pobrania próbek i przebadania substancji. Wystarczy uzasadnione podejrzenie.

Spróbuj ich później pozwać o odszkodowanie etc. itd. Trochę to potrwa. To takie spostrzeżenia na luźno, z tego, co czytałem w Gazecie Prawnej parę tyg. temu, bo na lekturę tego ścierwa nie miałem czasu niestety.

Jeżeli to wejdzie w życie, to będzie mieć moc prawną, a Ty będziesz mieć obowiązek jej przestrzegania. Dopiero późniejsze orzeczenie o niezgodności z prawem ue (przez ETS), albo konst. (przez TK), spowoduje odpowiednio: obowiązek zmiany, albo zmianę prawa i wtedy będziesz mógł go nie przestrzegać, a także wystąpić z roszczeniem odszkodowawczym. Co do detali, to nie pamiętam, jak tam było w prawie ue - czy odszkodowanie będzie obejmować nie tylko poniesioną stratę, ale i utratę korzyści - trzeba by doczytać.

A co do PO vs PiS to różnica jest taka, że to są dwie świnie, które nie potrafią się podzielić jednym korytem. Aha - no i liberalne PO zatrudniło trzy razy więcej urzędników od lewaków z PiSu he he
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Paź 15, 2010 6:35 am     

gdzies tam w tej ustawie bylo wlasnie mowa ze ma sie to tyczyc tylko substancji psyhoatkywnych co samo przez sie ma sie zuplenie inaczej do produktow suplementy diety bo to podlega innej ustawie.
Wiadomo ze takie postepowanie godzi w prawo unijne i jakiekolwiek dzialania zwiazane z zakzem sprzedazy posuna za soba odpowiednie kroki prawne co bedzie mialo na celu doprowadzenie do wyplaty stosownych odszkodowan przez skarb panstwa.
Pewne ze jak ktos sie upierdoli, co w tym panstwie jest nagminne to trzeba bedzie pozwac instytucje lub lepiej wytoczyc gosciowi co sie pod jakims tam papierkiem podsze sprawe cywilna ktora przejebie i bedzie zygac odszkodowanie z wlanej kieszeni. Zdaje sobie sprawe ze takie cos potrwa ale pozniej wygrana bedzie bezcenna.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pią Paź 15, 2010 9:23 am     

No dokładnie - substancji psychoaktywnych. A psychoaktywne może być wszystko - przynajmniej wdg. niektórych interpretacji. I żeby nie było - wolałbym, żebyś miał rację, że sklepom z suplami nic się nie może stać, ale po prostu dmucham na zimne i trafiają do mnie najczarniejsze wizje.

pzdr.
 
 
       
Huno

SOGI: -664

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 445
  Wysłany: Pią Paź 15, 2010 9:00 pm     

Na ile stykną amino z pxs?
Jaki jest ich skład ?
I jak je się dawkuje?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Paź 15, 2010 10:10 pm     

ktore amino bcaa i calodzienne ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Huno

SOGI: -664

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 445
  Wysłany: Pią Paź 15, 2010 10:33 pm     

amino 1600 z pxs
No nie wiem czy całodzienne, chodzi mi o te w tabsach.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Paź 15, 2010 11:08 pm     

obydwa sa w tabsach. Mozesz brac sobie do pislko 3-5 tabsow i po trenigu 10szt. Nie mam opakowania z soba juz bo zjadlem ,a w Vegas tego nie dostane raczej :-) , takze moze ktorys z userow walnie fotke i wrzuci sklad ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Śro Lis 03, 2010 8:54 am     

W końcu :mrgreen:

U kogo teraz zamówienia składać ?
 
 
       
slayerek 

SOGI: 3348

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 868
  Wysłany: Czw Lis 11, 2010 12:31 pm     

do 666 pisz jak nie odpisuje to do nrw :twisted: zawsze wkoncu ktorys sie odezwie :mrgreen:
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 7