Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 10:25 pm     

jakich firm?
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 9:40 am     

666 napisał/a:
to z Ci odpowiem . Z gisem to czysta porpaganda , zwykla plotka siana przez kogos kto mial lub ma w tym interes lub poporstu chcialby zeby tak bylo bo mu interes nie na reke i tyle.

ester nie na kazdego dobrze dziala , jedni sa zadowloeni inni nie. Wez i wytestuj. Dla mnie kiepska forma krety. Co nie znaczy ze nie istnieje.
C-bol to co jest to co polecam razem z nitratem no i wiadomo tradycyjne mono z niemiec.

Nie wierz tez w slepo w artykuly bo to pralnia mozgow jest dobra. Kupuj sobie sam suple i testuj na sobie.



wiadomo trzeba samemu testowac,a z tym prawem zywnosciwoym jest cos pojebanego,mauricz mi pisal,ze rezygnuja z controlled labs,bo skaldy nie przeszly w tym roku i oficjalnie teoretycznie np pw nie jest dopuszcone w PL od tego roku,takze chuj wie jak z tym GIS jest....


na mnie dzila fosforat kozacko,jablczany a nitratu i ethyl ester...nie testowalem nie wiem....

zreszta trudno tu mowic o sprawdzeniu jelsi kiupuje staki jest kilka form krety to akuratnie ktora form adizla to jak wrozenie z fusow hahahha,chyba z ekupi siem osobna forme,wiadomo kazdy oragnizm jest inny ;)
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 10:01 am     

pierwsze slysze zeby Controlledbyl nielegalny co w nim takie dziwnego ? Jak Mucletech ma dopuszczenia to dlaczego nie COntroleed. To raczej powinienes odczytac wypiedziec kolegi tak
..." odpuszczamy fime Cotrolled bo gowno na nie zarabiamy i musimy kita ludzia sprzedac ze gis nam tego nie dopuscil" ...

cos w tym stylu.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 10:06 am     

chodzi o to,ze cytrulina jest zbanowana m.in ktora jest w purple,TY 666 powinienes cos wiecej slyszec o tym i NRW.... :???: juz zgupialem,jak mozna kurw awycofac purple wraath,pierdolic inne aminy,ktore sie nie umawaja nawet,alternatywa to bedzie tylko na kolorowej reklamowce,a w prakrtyce lipa pewnie.... :evil:

kurcze te firmy niemieckie tez nie maja chyab s ensownej alternatywy,ja p...jak to porawda z tym gisem bedzie to jebac ten urzad :twisted:
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 10:13 am     

kwp19 napisał/a:
cytrulina jest zbanowana
skąd takie info? jakie są powody takiej reakcji wie ktoś? a co do cee to jadłem primaforce, vitalmax(2 razy) te i te działały dobrze.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 10:15 am     

takie info uzyskalem od pana Zarembskiego,chuj wie juz czy sciemnia..... :evil:


pewnei jest tak jak mowi 666....tylko dziwi mnie,bo pw sprzedaje sie raczej zajebiscie,nie slyszalem negatywnej opini o tym produkcie :roll:
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 11:42 am     

tak jak napisalem, pewnie P. Zaremskiemu nie na reke jest juz handlowac Controledem i tyle. Citrulna jest legalna , pierwsze slysze ze zbanowana to z Muscleteach jak pisalem tez pewnie musi zrezygnowac :cool:
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 11:52 am     

666 napisał/a:
tak jak napisalem, pewnie P. Zaremskiemu nie na reke jest juz handlowac Controledem i tyle. Citrulna jest legalna , pierwsze slysze ze zbanowana to z Muscleteach jak pisalem tez pewnie musi zrezygnowac :cool:


muscle tech to tylko gakic wyszedl,reszta to pzrterekalmowany syf!!!!!!!!!!!wpieprzaja milion skladnikow w microdawkach i mysla,ze wrazenie zrobia,placebo juz lepiej leciec :-P
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 1:24 pm     

Z Muscletecha to wyszla im tylko reklama i kupa kasy im wpadla i nic pozatym. Z tego nic nie dziala jezeli juz o tym mowa. Kieys mieli jeden dobry produkt nazywal sie AcetabolanII.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tom

SOGI: 8289

zawodowiec

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 420
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 1:58 pm     

wypuszcza swoja marke to po co ma sprzedawac inne firmy ;)
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 3:37 pm     

kwp19 widac ze sie jeszcze nie nauczyles ze to co pisza na animalu musisz podzielic przez 2 xD
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Czw Mar 04, 2010 3:43 pm     

czikenus napisał/a:
kwp19 widac ze sie jeszcze nie nauczyles ze to co pisza na animalu musisz podzielic przez 2 xD



:mrgreen: dobre ;)
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Pią Mar 12, 2010 1:20 pm     

dla mnie HCL najlepsza kreatyna stara cr2 jak i druga wersja działały na mnie mocno głównie siła, sucha masa, ubicie, regeneracja jestem w 100% zadowolony z tych produktów a co do Alri to Jungle był z dosypką i tyle zwykły prohormon na kreatynach nie wałowali. Mają dobre i złe suple jak prawie każda marka zorientowany w temacie wie na co wydać hajs a na co nie i tyle.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11