Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
_andrzej_ 

SOGI: 27

świerzak

Wiek: 47
Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 27
  Wysłany: Pią Lut 26, 2010 5:27 am   Oxanabolon  

Witam
Czy w przeciągu 4 tyg oxanabolon solo da wymierne rezultaty, cel głównie siła przy niewielkim wzroście masy, recomp sylwetki.
Byłem zdecydowany na h-drola i straight 11 test do końca kwietnia ale wczoraj dowiedziałem się że w jadę na kurs na cały m-c w kwietniu, dlatego chciałem w marcu zrobić cykl - czy oxa nada się?
Czy mocno blokuje? Na odblok zapodałbym bole:t-e-c-akurat w kwietniu na kursie - myślę że jakąś siłkę znajdę w Toruniu i trochę czasu na ćwiczenia.
Mam jeszcze m-drola ale to po wakacjach zapodam z .../jeszcze nie wiem/.
Byłby to trzeci cykl.
Dzięki
Pzdr.
 
 
       
ssj 

SOGI: 52

świerzak

Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 52
  Wysłany: Pią Lut 26, 2010 9:14 am     

Do twoich celów przyda sie idealnie.
Z tego co wiem to nie aromatyzuje , niska hepatotoksyczność, i raczej nie blokuje.
W niskich dawkach prawie brak skutków ubocznych.
Srodek głównie na poprawe definicji , zwiększa synteze białek czyli przy odpowiedniej diecie pewnie da sie dobić troche mięcha,
http://forumsportowe.us/viewtopic.php?t=304
Chyba mmk666 , pawson brali oxe i w dziale testów w ich tematach pewnie znajdziesz coś ciekawego jeszcze.
Tylko czy na 4 tyg opłaca sie brac ? tego niewiem
_________________
"W konfrontacji strumienia ze skałą, strumień zawsze wygrywa - nie przez swoją siłę , ale przez wytrwałość"
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lut 26, 2010 9:14 am     

oxanabol nie zdazy sie rozbujac dobrze. szkoda na 4tyg go. z szybko dzialjacych to mdrol ale to miesa na tym zrobisz sporo, ja bym nie dawal na recomp szkoda jego mocy/. ciezko cos na 4tyg znalezc. xmass moze. choc ja go czulem dosyc pozno ale ludzie mowia ze szybko czuc estre 4,9.
 
 
       
_andrzej_ 

SOGI: 27

świerzak

Wiek: 47
Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 27
  Wysłany: Pią Lut 26, 2010 5:31 pm     

Ile tyg. należy go brać, by poczuć efekty? 6 tygodni byłoby ok?
 
 
       
BuuGii 

SOGI: 89

świerzak
BSkorpion


Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 89
  Wysłany: Wto Mar 02, 2010 5:58 pm     

Brałem oxanabolon 1 puche przez okres 6 tygodni i progres w sile był imponujacy ...tylko wiadomo do tego była dieta i reszta odzywek ..ale progres naprawde duzy ;) spadkow jako takich nie zanotowałem ...spadek masy ale to było spowodowane tym ze musiałem schudnac a nie odstawieniem oxy naprawde godny uwagi( moj to był 1 cykl na ph) ..straszliwa pompa ..az nie mogłem chodzic a nog nie trenuje
 
 
       
MarcinZ3

SOGI: 54

świerzak

Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 54
  Wysłany: Śro Mar 03, 2010 6:47 am     

Ja również byłem z oxanabolonu bardzo zadowolony zrobiłem na cyklu niedokończonym przez chorobę sporo porządnego mięcha a siła też poszła.Na pewno jeszcze kiedyś wrócę do tego środka.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10