Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Lut 05, 2010 12:33 pm     

po redukcji lekka regenerka i jak wrzucisz wiecej kalorii i epi to chloopie bedzie rosl jak na drozdzach... wyglodnialy organizm i podkrecony anabolizm a epi... miodzio:D

pzdr
 
 
 
       
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Nie Lut 07, 2010 10:37 am     

tak czytam i nie widze info - z jakie to epi masz ? producent
 
 
       
_andrzej_ 

SOGI: 27

świerzak

Wiek: 47
Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 27
  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 8:04 am     

Witam,
Nie chcę zaczynać nowego postu, więc się podłączę.
Mam pytanie czy warto do redukcji,wycinki dodać jakieś ph, myslę o epivol lub superhalo. Chciałbym aby było to jako antykatabolik i aby ewntualnie wzrosła siła i nieznacznie sucha masa. Czy też lepiej dać je po redukcji na odrobienie spadków?
Dodam że w połowie grudnia skończyłem cykl na m-drol i epi - z którego byłem zadowolony.
Pozdrawiam
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 8:22 am     

Jak widzisz zdania są odmienne w tej kwestii, ja bym dał do wycinki epi :wink:
 
 
       
_andrzej_ 

SOGI: 27

świerzak

Wiek: 47
Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 27
  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 8:48 am     

Widze, ciężko się zdecydować... chciałbym się "pociąć" ale nie kosztem mięsa, ciężko na nie pracowałem. Byłem na szkoleniu, nie trzymałem diety, nie ćwiczyłem na siłownii (brak możliwości i czasu) za to były inne ćwiczenia - wytrzymałość, wydolność organizmu, no i poleciło 6kg trochę tłuszczu ale i mięsa też - kiszka. Chciałbym odrobić to mięso i spalić jeszcze tłuszczyk. Stąd moje pytanie. I wahania odnośnie tego co wybrać i kiedy zatosować.Myślę że spróbuję z epivol ale jeszcze nie wiem. Poczekam na dalsze opinie.
 
 
       
ste-reo

SOGI: 19

świerzak

Dołączył: 23 Sty 2010
Posty: 19
  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 10:02 am     

w twoim akurat wypadku jak najbardziej warto dodać epi do wycinki
mozesz zrobic tak epi + furazadrol
do tego jeszcze ostatnie sztuki mozna nabyc venoma starego na allegro i wycinka jak marzenie
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 10:29 am     

superhalo bym żarł i recomp robił
ripahza był zadowolony z tego
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 10:47 am     

mi by bylo szkoda PH jezeli nie masz na prawde sporej masy miesniowej, ktorej nie ma zwykly amatorsko cwiczacy czlowiek... po co skoro da rde to zrobic trzymajac gebe na uwiezi przed podjadaniem z odpowiednia dieta i suplementacja no i oczywiscie przy odpowiednim polaczeniu treningu silowego z tlenowym...

jakas masz mase miesniowa przy jakim BF (sucha masa), staz i doswiadczenie z SAA/PH?
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 12:11 pm     

Co masz na myśli masa mięśniowa amatorsko ćwiczącego człowieka ?

Jeśli poświęcił sporo czasu i pracy, aby tą masę (może nawet w hooj małą - nieważne) uzyskać, to teraz głupio by było ją sobie stracić, ph/saa, trzeba umieć wykorzystywać w różnych celach :wink:
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 2:38 pm     

jezeli ktos ma na sobie powiedzmy 75 - 80kg(zaleznie od genetyki) suchej masy miesniowej to jest w stanie na tyle zabezpieczyc mase miesniowa, odpowiednia dieta, suplementacja i odpowiednim polaczeniem treningu silowego z tlenowym aby osiagnac bf ~8%... jezeli chcialby zejsc nizej to clen zabezpieczy miesien i wypali jeszcze wiecej tluszczu... ja potrafie to zrobic mimo to, ze mam genetyke otylego cukrzyka... w rodzinie jestem rodzynkiem jezeli chodzi o uprawianie sportu... a w 2009 roku zmarla kupa osob z rodziny od strony mojego Ojca... mlodzi ludzie 40-50 lat a wszyscy padaja jak pionki z powodu cukrzycy/miazdzycy watroby... teraz leca kolejni, a ja ciagle nie moge przemowic mojemu Ojcu do rozsadku, ze musi sie ruszac i zmienic przywyczajenia zywieniowe bo juz ma zle wyniki badan i ogromna nadwage...
Ja tez mam tendencje do ekspresowego tycia, a dzieki wiedzy, samozaparciu i zwyklej filozofii potrafie osiagnac dobra forme i niski poziom tkanki tluszczowej przy zachowaniu miesni bez uzycia PH SAA...

ludzki organizm od czasow czlowieka pierwotnego nie jest anatomicznie i fizjologicznie przystosowany do az tak duzej masy miesniowej i po prostu sie broni i nie pozwala na nadmierne rozrosniecie tkanki miesniowej... to jest tak samo jak schodzenie do BF ponizej 8 %... organizm na to nie pozwala bo przeciez czlowiek pierwotny czesto musial przezyc w ciezkich warunkach i tluszcz zapasowy zabzpieczal przed wychlodzeniem i stanowil zrodlo energii na wypadek "glodowki" z powodu braku upolowanego pozywienia... broni sie przed nadmiernym wysuszeniem... tak samo jak mamy dluga przerwe od jedzenia... to przyszly posilek zostanie mimo wszystko odlozony w zapasie na wypadek kolejnego okresu "chudego" jezeli chodzi o pokarm... to jest tak zwane "chomikowanie"...

ludzki organizm tylko w kilku % sie zmienil od czasow czlowieka pierwotnego i odnoszenie sie do stylu zycia w tamtych czasach pomoze w zrozumieniu pewnych biochemicznych procesow zachodzacych w ludzkim organizmie...

pzdr!
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 3:07 pm     

Ale wypracowanie lokurvaa

Ale co do Clenu, to nie ma żadnych badań potwierdzających jego działanie antykataboliczne na ludziach (Jest coś tylko o szczurach) I ja również nigdy nie odczułem owego działania, przeglądając fora też coraz bardziej się w tym utwierdzam... A szkoda..
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 3:26 pm     

SpAiro_, no troche sie naprodukowalem bez kitu :-P

ja musze powtorzyc znowu, ze ja na clenie osiagnalem zyciowke... a miesien wygladal nawet na wiekszy, ale to moze przez kreatyne... bo wymiary byly te same, a rzezba obrzydliwie lepsza... jak czytam i slucham jak ludzie wala hormony tarczycy :680: albo to zabojcze dnp... to ja pierdole...

ale jak ktos ma nienaturalna mase miesniowa to musi polaczyc SAA(antykatabolicznie) z clenem t3 i czesto dnp aby wyjsc na scene w dobrej formie i mierzyc sie o czolowe miejsca...
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lut 12, 2010 5:16 pm     

ja tam wierze w antykatoboliczne dzialanie clenu. natomiast efka na mnie nie dziala antykatabolicznie np. lecialem efke pod koniec cyklu suervaru,i czulem ze miecho leci, przeskoczylem na clen i mimo ze wlasnie zaczynalem pct to miecho trzymalo sie lepiej niz jescze podczas cyklu gdzie lecial supervar i efka
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Lut 12, 2010 6:34 pm     

ja tam mam sentyment do clena i wierze w jego dzialanie, ktore widac golym okiem...

pzdr!
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lut 12, 2010 6:58 pm     

ja stawiam wyzje clen nad efka np i wiekszoscia spalaczy, dlatego ze na clenie mi apetytu nie hamuje. ktos powie ze wlasnei o to chodzi. ale ja potrzebuje miec apetyt wlasnie zeby moc na takim wycinaniu wszamac spora ilosc bialka, miecho, jajka itp. ww wiadomo ze mniej sie leci, ale i tak jakby mial slaby apetyt to bym nie dostarczyl polowy tego bialka co potrzeba i razem z fatem by polecialo miecho. zreszta nigdy nei mialem problemu z tym zeby jesc rzadziej i mniej, raczej w druga strone. na masie sie poprostu mecze z tym zarciem.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10