Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Mar 17, 2010 1:34 pm     

jednak kolejna zmiana planów co do tego cyklu:

1-4(5) meta 20-25 mg dawka mala zeby nie bylo potem zastoju
1-12 enan 250 e3d
1-10 deka 200 e4d
1-14 bold 200 e4d
13-16 prop 100e2d
11-16 (17) epi 30-50mg + eweltualnie xmass na 5ostatnich tyg zeby jescze lepiej wyciac ale nad tym sie jescze zastanowie.

zrezygnowalem z d-zine, havki bo jednak zaczynam dba bardziej o watrobe nerki. epi jest dla mnie lightowe, meta tez w miare wiec bedzie ok. xmass jesze pomysle czy dac.

aha i rezygnuje calkowicie z underów praktycznie, sama apteka. jednak trzeba myslec troche o zdrowiu na przyszlosc i tak juz tyle lat sie czlowiek trul underami. starczy. jedynie metke feniksa bo akurat to jest mala roznica bo tu zanieczyszczenia i sterylnosc produkcji nie sa az tak odbiegajace od apteki. tabletarki firma musi miec i idize to praktycznie tak jak w farmakologi.

takze
meta feniks
deka norma (mam nadzieje ze uda mi sie org zdobyc)
enan iran
bold peso
prop testovis


to juz chyba bedzie ostaeteczna opcja. myslalem jescze zamiast epi wino i wtedy z xmassem ale jescze nie jestem przekonany do konca
Ostatnio zmieniony przez tomczer17 Śro Mar 17, 2010 1:39 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Śro Mar 17, 2010 1:36 pm     

jaki Bold będzie szedł?
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Mar 17, 2010 1:39 pm     

peso pesado. wenezuela. 200mg/ml. 50ml butla. wklejalem foty keidys
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Mar 17, 2010 2:50 pm     

ja biłem albo dece albo bolda.nie widze sensu bić oba w takich dawkach.bij bolda z 500mg tyg i starczy.albo dorzuć po metce małą dawke orala jakiegoś jeszcze,między metą a epi.
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Mar 17, 2010 3:12 pm     

no to wlasnie taka opcja wyzej byla ze orala pomiedzy ale mowie ze jednak wole ograniczyc orale. a sam bold i test nie dadza rady po mecie. chyba ze juz tylko jakosc bym robil. deca apteka 350ew i bold vet w tej dawce podziala dobrze juz. a sensu nie widzisz dlaczego bo kady mowi ze albo bold albo deka, a nikt nie uzasadania kazdy gada bo tak gadaja, a te srodki wlasnie dzialaja odsyc synergistycznie i nie pochodza z tej samej grupy nawet. takei połaczenie zapewne da mniej niz np deca w dace 500-600 ew zx testem ale przyrosty beda czystsze. a sam bold za slaby zeby podołac, chyba ze mowia ktos ma w plasnie robic 4tyg masy a potem juz tylko utrzymywac i jakosc poprawiac. ja planuje stopniowe stale nabijanie dobrej masy przez 10tyg, a ostatnie 6-7 rzezbic. dlatego dawka mety mala zeby potem nie bylo problemu
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Mar 17, 2010 8:56 pm     

nie wiem jak działa meta z feniksa ale 20mg mety przy tym cyklu przez 7-8tyg byłaby chyba lepszym wyjściem niż 4-5tyg.tak pisze tylko z doświadczenia.
co do wina się nie wypowiadam bo tylko raz z propem brałem więc doświadczeń zbyt dużych i wniosków ani mądrości tu nie przekaże...
 
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Śro Mar 17, 2010 9:14 pm     

to ty jeszce nie zaczoles tego cyklu qrwa??!! :lol: :lol: :lol:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Mar 18, 2010 8:55 am     

pisalem ze to jest opcja na przyszly rok, a teraz kumpel zaczyna. i trzeba bylo ulozyc plan kumpel stestuje, ja poptem za rok zrobie ten cykl. tylko ze kumpel moze polegac jedynie na underowym boldku wiec nie wiem czy to bedzie git bold. ja mam vet org wiec mam pewnosc. w kazdym badz razie.
lysy ok 7-8 tyg czemu nie, ale potem juz zadnego metyla bym nie mogl dac, i po odstawieniu metki juz dupa blada, wtedy t moglbym leciec samego boldaz testem bez deki juz bo i tak te 7-8 tyg to meta by dzialala robote masową. jednak meta ma tu byc tylko malym kickiem, a potem reszta ma dzialac dobrze, dlatego tylko 4tyg i mala dawka mety
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10