Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 5:10 pm     

gustavo to ja juz o tym pisalm dawno dawno temu. wtedy wikeszosc pisala ze gowno prawada, ze to tylko wymysly sfd, ze zaraz powiecie ze jogurt jogobeli waluja itp. ale nie spodziewalem sie ze bede mial wala bo mialem z pewnej reki. na 1 opakowaniu mowie ze nawet cenaz apteki byla jescze. a jednak cos nie tak
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 6:10 pm     

moze pisales ale tego nie czytalem ja to wiem z innego zrudła :mrgreen: :mrgreen:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 6:21 pm     

to zadna nowosc ze jelfe waluja od dawna. tylko ze mozna traifc na dzialajacy wal i nie dzialajacy. ja nie mowie ze tam nicnie ma, bo libido przy tej ilosci npp by bylo male a jest ok (choc szalu nie ma)
 
 
       
kubakuba

SOGI: 102

świerzak

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 102
  Wysłany: Śro Lut 10, 2010 8:11 pm     

a może poprostu zrobisz badania testa i wyjdzie wszystko jak na dłoni, jakieś 30 zł i nie będzie trzeba spekulować
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Lut 11, 2010 11:48 am     

kubaka a powiedz mi co mi da badanie tescia? ja wiem ze tam w tej omce jest test, tylko obawiam sie ze mniej niz 250mg (o proporcjach estrów to juz nei mowie). zrobie badania i wyjdze mi test powyzje normy na bank. ale to mi nie da odpowiedzi czy bije 900mg testa tyg czy 400 np.
masy jescze zdołałem nabic po odstawieniu metki 1kg , teraz sie wazylem. ale to pewnie ze staram sie zwiekszac zarcie na maksa, nie zawsze niestety czyste, ale glowne posilku czysto trzymam, dodalem kalori z owoców , oliwy i masla orzechowego. dzis robie siad. moze jednak jakis progres silowy jescze zalicze. okaze sie za pare dni jak klateczka pojdize
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Lut 11, 2010 12:04 pm     

ja już jestem prawie pewien że moja meta z jelfy to wał. Krótkie podsumowanie
- słodkawy smak (meta o ile się nie mylę jest gorzka)
- brak jakichkolwiek przyrostów siłowo masowych(nawet zalania)
- brak rewolucji żołądkowych dziś w ramach testu zarzuciłem 4x5mg na pusty żołądek i zero bólu brzucha ani nic a np po 10mg m-drola miałem już zgagę.
- brak jakichkolwiek innych odczuć -apetytu, poprawy samopoczucia, pompy
- takto pudełka,blistry, piguły nie do odróżnienia od oryginału.

Generalnie wkurwiony jestem na maxa dałem za to trochę kasy, bo specjalnie chciałem apteczniaka a tutaj niemiła niespodzianka. Więcej już się nie skusze na pseudo towar z jelfy.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Lut 11, 2010 1:07 pm     

tak jak i inne rzeczy produkcji farmaceutyczne sa walowane. Wymieniac mozna wiele. Kurwa lapowa idzie i kontorla przechodzi w tym panstwie.
BigCity pewni dali wypelniacz do tabletek bo sorry ale po 20mg powinines miec niezle paleie rury!
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Lut 11, 2010 2:04 pm     

666 z tym ze jesli mowa o wałach jelfy to chodzi o to ze poprostu ludzie sie podszywaja po jelfe i duzy procet towaru jest tego podszytego. jesli osobiscie, powtarzam osobiscie kupicie w aptece albo z hurtowni jelfy to nie ma prawa byc wała. ale osobiscie a nie ze kolega zapewnia ze sam kupil w aptece, daje 100% gwaracji. chuja tam. jelfe walowali juz 5-6lat temu jesli dobrze pametam. ale wtedy wiekszosc towaru u dilów bylo z apteki i dzialalo, bo kiedys nie bylo takich problemów jak teraz z apteczna jelfa. big cty dlatego ja dochodze do wniosku ze nie warto mi bulic 8-10 dych za polaka, bo dam polowe tego np za feniksa, i ew przywale 40mg zeby czuc moc jak np 30 i tak mi taniej wyjdize. obecnie wieksza pewnosc jest kupujac undera niestety. no chyba ze sobie sam z apteki kupisz ale badz mądry i zaltw recke teraz.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Lut 11, 2010 3:25 pm     

666 a co myslisz zeby dac odwrtonie ten cykl. tzn zaczac havka a skoncyc d-zinem?
czyli:
1-6 havka
6-12 xmass
13-16 d-zine
bold i testo podobnie jak poprzednio pisane bylo.

nrw pisal ze d-zinem mozna konczyc cykl, wiec wnioskuje ze stabilniejsze poprostu przyrosty niz po mdrolu i mozna by tym konczyc cykl. ew propa tydzien czy 2 dluzej pociagnac. w sumei nie jestem do konca przekonany do tej opcji wiec pytam co sadzisz. zamysl tej opcji by byl taki zeby delikatnie zaczac malymi dawkami havki,potem xmass, ina koncu ostrzej d-zinem. druga sprawa to apetyt. jestem prawie pewien ze na dzine moze spasc (na mdrolu mialem licho z tym), a w na tym etaie bold juz by byl ostro wkrecony i moze by zdzialal cos w tym temacie tzn z apetytem.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Lut 11, 2010 5:15 pm     

Wiesz nie wiem jak to na 100% klepie. Z tego co pisze porducent to mocny sordek jak Mdrol wiec porponowlabym podtrzymac spadki reszta cyklu. Glownie o to chodzi. Szybki przyrost , szybki koniec.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Lut 11, 2010 8:51 pm     

no wlasnie dlatego tez proponuje ta druga opcje bo nie bardzo lubie dac taka kose na poczatek a kolejne ponad 10tyg wsumie tylko podrzymywac i utrwalac efekt. wolalbym taki stopniowy progres zeby przez wiekszosc cyklu cos szlo, tylko nei wiem czy ta opcja havka > xmass > dzine to wlasnei mi pomoze osignac. . jesli mialbym zrobic tylko tak ze 4tyg na dzine postep, a potem tylko podtrzymanie to bym sie nie bawil w 16tyg cyklu, tylko 8 np i by styklo
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Lut 12, 2010 8:29 am     

Chciałbym abyś skusił się na tą opcje z d-zine na koniec cyklu, jestem ciekaw jakby to wyglądało. Bo też nie widzi mi się w czasie cyklu po zakończeniu brania tego najmocniejszego środka, mieć tą świadomość, że już raczej nic nie zdziałam, tylko muszę to co zdobyłem podtrzymać.. i motywacji już wtedy takiej nie ma i w ogóle, a stopniowo progresować to jest to :-)
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lut 12, 2010 9:02 am     

pytanie tylko czy to zda egzamin. mysle ze havka jest slabsz jednak troche, wiec zaczalbym lagodnie nia 2tyg po 1kap, 4tyg po 2kap, potem xmass 80/80/120/120/120/120/120,i na koncu d-zine i tu bym zobaczyl jakie dawki by dawaly rade.mysle ze 1kap nie ma co, odrazu 2 i potem 3. tylko czy d-zinem jest lepszy pod tym wzgledem od mdrola jesli chodzi o stabilnosc przyrostów. ale nadal nie jestem przekonany do tej opcji do konca
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lut 12, 2010 12:05 pm     

dobra rozwazam 2opcje teraz:

1-5 meta (dawka mala zeby potem zastoju na maxa nie bylo)
1-14 bold
1-12 enan
5-10 xmass
11-14 dzine
13-16(17) epi
13-16 prop


lub:
1-4 dzine
4-10 xmass
11-16 havka
bold i testy tak samo.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Lut 16, 2010 6:14 pm     

umilko cos. piszta znachory co myslita
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,32 sekundy. Zapytań do SQL: 11