Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
ToC

SOGI: 2

świerzak

Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 2
  Wysłany: Pią Paź 03, 2008 4:33 pm   Epithin-E + methandienone  

Witam ! Mam 2 pytania. Do cyklu na mecie dokładnie 100 tab. cykl 4 tyg. po 3.4.4.3 tabsy chciałem dorzucić PH, z uwagi na to że będą to 2 środki doustne, i wątroba mogła by ostro dostać po dupie , polecono mi Epithin-E bo podobno nie jest tak toksyczny jak np. Trenadrol itp. poczytałem i rzeczywiście jest ciekawy. I teraz pytanie, czy opłaca sie dorzucać Epithin-E do cyklu na 100 tab mety, czy nie będą te 2 środki ze sobą sie jakoś gryżć i czy to PH pomoże w zahartowaniu efektów mety, czy po prostu mam dać sobie spokuj z PH i puścić samą metke. Zależy mi bardziej na czystym mięśniu i rzeżbie, dlatego podoba mi sie ze Epithin blokuje estrogen. Ogólnie rzecz biorąc, wziąć samą mete, czy dorzucić do cyklu z nią Epithin-E jeśli ma to dać jakieś lepsze efekty niż więcej nie przyjemności.

Dodam że będzie to mój pierwszy cykl na SAA, dlatego zaczynam od 100 mety, oczywiście osłony, PCT mam przygotowane. Wiek 21 lat
 
 
   
ToC

SOGI: 2

świerzak

Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 2
  Wysłany: Pią Paź 03, 2008 4:36 pm   Re: Epithin-E + methandienone  

[quote="ToC"]Witam ! Mam 2 pytania. Do cyklu na mecie dokładnie 100 tab. cykl 4 tyg. po 3.4.4.3 tabsy chciałem dorzucić PH, z uwagi na to że będą to 2 środki doustne, i wątroba mogła by ostro dostać po dupie , polecono mi Epithin-E bo podobno nie jest tak toksyczny jak np. Trenadrol itp. poczytałem i rzeczywiście jest ciekawy. I teraz pytanie, czy opłaca sie dorzucać Epithin-E do cyklu na 100 tab mety, czy nie będą te 2 środki ze sobą sie jakoś gryżć i czy to PH pomoże w zahartowaniu efektów mety, czy po prostu mam dać sobie spokuj z PH i puścić samą metke. Zależy mi bardziej na czystym mięśniu i rzeżbie, dlatego podoba mi sie ze Epithin blokuje estrogen. Ogólnie rzecz biorąc, wziąć samą mete, czy dorzucić do cyklu z nią Epithin-E jeśli ma to dać jakieś lepsze efekty niż więcej nie przyjemności.

Dodam że będzie to mój pierwszy cykl na SAA, dlatego zaczynam od 100 mety, wiem że lepiej dodać coś w iniekcji ale w tym momencie nie mam takiej możliwosci, oczywiście osłony, PCT mam przygotowane. Wiek 21 lat
 
 
   
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Pią Paź 03, 2008 5:11 pm     

Wez porzadny cykl z epi lub mega-h czy h-drol

Na pierwszy raz szkoda watroby na 2 srodki metylizowane
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 10