Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Śro Mar 10, 2010 7:53 pm     

Nie prawda nie każdy, a na pewno nie metanabol. Mylisz przeciwwskazania z działaniami niepożądanymi.
To, że leku nie można stosować w ciąży nie oznacza, że lek ten w dużych dawkach wywołuję ciąże :mrgreen:

Jeśli jesteś pewien swojej diagnozy to radzę szybko sobie zrobić parę podstawowych badań: mocz, kreatyninę i USG :!:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Mar 10, 2010 8:06 pm     

supron ale co ty patrzysz na ulotke. czy tam jest info na temat przedawkowania?bo tak mozna nazwac ilosci uzywane w dopingu. robiles kiedys po cyklu z orali badania na nerki? skad mozesz wiedziec ze napewno nie meta? nerki powoli dostaja po dupie po kazdym cyklu, i nie zawsze jest tak ze czuc to odrazu, czasem wychodzi po latach powoli sie nasila. w dodatku suple przyjmowane zaraz po cyklach i w trakcie tez nie pomagaja nerkom, mono, duze ilosci bialka. to wszystko ma wplyw. powtarzam nei mowie ze mete nalezy stawaic obok trenu ze tak szkodliwe na nery. ale jst szkodliwe
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Śro Mar 10, 2010 8:19 pm     

Ogólnie życie jest szkodliwe na nerki. Mylisz obciążenie nerek z nefrotoksycznością. Metanabol nie jest substancją nefrotoksyczną i tyle. Wiedz swoje ale fakt jest faktem. A to, że wychodzi po latach to niestety prawda, więc dobrze Ci radzę że jeżeli masz wątpliwości co do stanu swoich nerek to zrób badania o których pisałem wyżej :!:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Mar 11, 2010 8:42 am     

supron a podaj przykład substancji nefrotoksycznej w dopingu
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Mar 11, 2010 9:57 am     

tomczer zrób sobie badania na nerki jak masz takie odczucia.
mnie po 400mg trenu w saa w tygodniu dołączonego do 500-600teścia,400boldka i 20mg mety dziennie nic nie było i po 6 tygodniach po zejściu z cyklu na badaniach na wątrobe i inne podroby jest oki.dodam że mój cykl trwał 7miesięcy a zaczołem go anapolonem.
albo masz coś nie tak z nerami,albo ci organizm nie przerabia towaru bo za dużo bierzesz i wtedy patrz punkt pierwszy.
tren wcale nie wali tak po nerach jak piszą!!! to już bardziej po stawach :-( :-( :-( !!!
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Mar 11, 2010 10:06 am     

wiem ze tren wcale tak nie wali po nerach, mi juz mocniej mdrol jechach po nerach.
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Mar 11, 2010 4:17 pm     

co wy za herezje prawicie!?? tren, zwlaszcza w wiekszych dawkach ryje nery przehuj, natomiast inne saa/ph prawie wcale, powiedzialbym ze na rowni z np monochydratem krety, i m-drol, czy meta nie sa zadnym wyjatkiem..
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Mar 11, 2010 5:05 pm     

skad takie info posiafasz ze mdrol nie jedzie po nerach? u mnie jechal, i to nawet mocniej niz np xmass ktory niby powinien jechac głownie po nerach.
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Mar 11, 2010 5:36 pm     

pisales wczesniej ze jak tylko mniej wypijesz wody w ciagu dnia to odrazu czujesz nerki... to oznacza ze masz wrazliwe/chore i moga cie bolec po wlasciwie kazdym ph/saa, czy nawet odzykach.. tyle ze to nie wina w/w a raczej nieprawidlowego funkcjonowania twoich nerek
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Czw Mar 11, 2010 7:18 pm     

ja w ogóle nie odczułem nerek na mdrolu... na badaniach tez z nerkami było wszystko w porządku... co innego watroba lokurvaa
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Mar 11, 2010 7:50 pm     

mały 6lat temu zaczalem przygode z dopingiem. i dziwnym trafem od jakiegos poltora roku zaczalem odczuwac nerki (wtedy zaczalem ph walic), od cyklu z mdrolem mianowicie. wczesniej lecialy rozne koksy i jakso nei bylo problemu. zaraz powie ktos ze walki walilem kujawskie same. wlasnie ze nie bo efekty byly, tyle ze styl zycia ówczesny stopowal moje przyrosty mocno (brak diety, imprezy, ogolnie bez głowy wsio). i akurat jak zaczalem leciec czesciej orale mianowicie ph zaczely sie takie jazdy z nerami. i zdecydowana wiekszosc ludzi z tego co sie orientuje ma podbne sidy co ja tylko ze polowa z nich nie miala pojecia ze to nerki. jak juz mówilem nerki moga wcale nei bolec wiec ciezko wychwycic co sie kroi. ja juz do zadnego pehacze bez pozdnych oslonek na nery podjede. moze i racja ze mam wrazliwe, ale nawet jak ktos ne ma lepiej sie zabepieczac i to nei tylko watrboe
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Czw Mar 11, 2010 10:39 pm     

tomczer.. ja przygode z dopingiem zaczalem 10lat przed toba :wink: ,a moja wiedza bazuje w 90% na doswiadczeniu i odczuciach moich, kolegi666 i jeszcze 2-3 innych zaufanych kumpli, i w moim przekonaniu masz poprostu wrazliwe nery, wiec zadbaj o ich ochrone i nie opowiadaj ze to wina ph-czy, bo sam pewny tego nie jestes na 100%
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Mar 11, 2010 11:24 pm     

Tomczer , przestan pierdolic glupoty!!!!!!! bo juz mnie wkurwiasz tym pierdoleniem i przemondzalswtem ! rozumiesz to KURWA MAC czy nie!! ? ???????
Nie masz racji za gorsz racji wiec zamknij morde i przestan wporwadzac ludzi w blad!
bylo dobrze znowu zaczynasz swoje chore jazdy ?!

/OGOLNIE DO TEMATU/
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Mar 12, 2010 7:57 am     

maly bycmoze mam wrazliwe nery tylko czemu akurat jak zaczalem ph to sie ujawnilo? wczesniej lecilo mase innych srodków i jakos nei bylo z tym problemów. nigdy nie mialem problemu z nerkami na cyklu, a lecialem tren tez. zaczalem walikc pehacze to dopiero przyszlo to dziwne uczucie, ktorego sam na poczatku nie bylem pewien co oznacza, ale zorientowalem sie w temacie i wiem ze to nerki. kazdy inaczej odczuwa pewnie. ja wiem ze na mnie ph tak dzialaja negatywnie pod tym wzgledem, moze jestem wyjątkiem a moze nie
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Pią Mar 12, 2010 3:44 pm     

nie przetłumaczysz....
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11