Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 8:27 pm     

Kiedy nie stosować leku Metanabol
Leku Metanabol nie należy stosować jeśli u pacjenta występuje:

uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną leku (metandienon) lub którykolwiek ze składników leku,
zaburzenia czynności mięśnia sercowego,
zaburzenia czynności wątroby i nerek,
zespół nerczycowy,
rak sutka u mężczyzn,
rak i przerost gruczołu krokowego,
w trakcie ciąży i w okresie karmienia piersią


ale nie o to kaman co jest na ulotce bo na wiekszosci jest ze przy problemach z nerkam i watroba nie mozna stosowac. ale chodzi tez o to ze dawki z ulotki sa 2,5-5mg na dobe. a stosowane w dopingu juz o wiele mocniej oddzialywuja. nie chodzi mi ze meta jest jakim mega szkodliwym srodkiem dla nerek, chozi o to ze kazdy oral je obciąza mniej lub bardziej. dopieor sie zaczna jazdy z nerkami jak ludize po paru latach pehaczy zrobia wyniki na nerki i im powychodzi wtedy. p plex mozei z chrakterystki opisu producetna nei wykazuje takeigo dzialania ale z praktyki duzo ludzi sie skarzylo na nerki na plexie
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 8:36 pm     

tomczer17 napisał/a:
Kiedy nie stosować leku Metanabol
Leku Metanabol nie należy stosować jeśli u pacjenta występuje:

uczulenie (nadwrażliwość) na substancję czynną leku (metandienon) lub którykolwiek ze składników leku,
zaburzenia czynności mięśnia sercowego,
zaburzenia czynności wątroby i nerek,
zespół nerczycowy,
rak sutka u mężczyzn,
rak i przerost gruczołu krokowego,
w trakcie ciąży i w okresie karmienia piersią


ale nie o to kaman co jest na ulotce bo na wiekszosci jest ze przy problemach z nerkam i watroba nie mozna stosowac. ale chodzi tez o to ze dawki z ulotki sa 2,5-5mg na dobe. a stosowane w dopingu juz o wiele mocniej oddzialywuja. nie chodzi mi ze meta jest jakim mega szkodliwym srodkiem dla nerek, chozi o to ze kazdy oral je obciąza mniej lub bardziej. dopieor sie zaczna jazdy z nerkami jak ludize po paru latach pehaczy zrobia wyniki na nerki i im powychodzi wtedy. p plex mozei z chrakterystki opisu producetna nei wykazuje takeigo dzialania ale z praktyki duzo ludzi sie skarzylo na nerki na plexie



Malo kto umie odroznic bol nerek od back pumps.
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
Huskyman

SOGI: 57

świerzak


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 57
  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 9:02 pm     

Roznica jest jednak znaczna ;) Nie wiem jak moza pomylic pumpsy z nerkami. Tauryna w moim przypadku nie pomagała a pumpsy przeszkadzaly na tyle ze nie moglem dojsc pieszo na silownie :mad:
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 9:08 pm     

mysle, ze codzienne picie roztworu lub napoju zurawinowego i sążna(przynajmniej 4 litry) ilosc wody pomoze...

nawet nie wiecie jak drastycznie dziala na nerki wysoka ilosc bialka... powyzej 2 g juz obciaza nerki jak skur...

ja teraz oprocz miliona badan na kregoslup i przepukline zrobie rowniez watrobe , morfologie itp i NERKI... bo jak raz widzialem(za dzieciaka) jak zabierali chlopaka na badania nerek i potem mi opisywali te wszystkie badania to wole dmuchac na zimne...

juz wolalbym miec 10 gastroskopii(wiem co to za shit bo mialem) niz badania nerek...

nie zaniebujcie nerek nawet jak jestescie na OFFie...

pzdr!
 
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 9:09 pm     

Huskyman napisał/a:
Roznica jest jednak znaczna ;) Nie wiem jak moza pomylic pumpsy z nerkami. Tauryna w moim przypadku nie pomagała a pumpsy przeszkadzaly na tyle ze nie moglem dojsc pieszo na silownie :mad:


Jak cie boli w okolicy nerek i jest to spowodowane napieciem miesniowym to chyba logiczne,ze mozna pomylic.
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
Huskyman

SOGI: 57

świerzak


Dołączył: 26 Wrz 2008
Posty: 57
  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 9:12 pm     

Tylko IMO to inny rodzaj bólu ;) Jednak nie proś mnie o sprecyzowanie jednego i drugiego.
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 9:14 pm     

Huskyman napisał/a:
Tylko IMO to inny rodzaj bólu ;) Jednak nie proś mnie o sprecyzowanie jednego i drugiego.


Jesli inny to ktory to bol nerek a ktory to pompa :wink:
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 10:51 pm     

tomczer17 no wlasnie nie nalezy stosowac , a nie lek wywluje efekty uboczne w postaci ...

pozatym wielu ludzi wpierdalalo juz duzo zasranych anderow ktore byly zajebane po nieczyszczonych tubach innym shitem i pozniej narzeka na nerki po p-plexie hahaha ABSURD !
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 11:10 pm     

Generalnie jest tak, że nerka nawet chora nie boli, a jak już boli to sprawa jest naprawdę bardzo poważna i jakaś żurawina by na to nie pomogła a samo też by nie przeszło.

To że na ulotce leku jest napisane że nie należy go brać w chorobach nerek to wcale nie znaczy, że szkodzi na nerki tylko, że jest eliminowany z organizmu tą drogą.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Mar 09, 2010 11:26 pm     

Supron , powiem tak. Dobrze dodane :grin:
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Mar 10, 2010 6:04 am     

obciaza nerki jak kazdy syf... nawet bialko czy kreatyna obciaza z tego powodu co supron napisał...

profilaktyka i jeszcze raz profilaktyka i nie srajmy po rajtch..

pzdr!
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 10, 2010 10:56 am     

Jak juz nerki bardzo rozwala to zapylone i zdenaturyzowane bialko z Ostrowi ktorym tak sie wszyscy mlodzi zapiaja. Bo tunio :-|
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Śro Mar 10, 2010 11:26 am     

Ale jest tanio huj z nerkami lokurvaa
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
Repro 

SOGI: 467

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 467
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Mar 10, 2010 1:21 pm     

kupia nere za 20tysi i jada dalej na ostrowi lokurvaa
_________________
hard trainin every day

new day, same shit
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Mar 10, 2010 2:02 pm     

spytaj lekarza specjalisty to ci powie ze kazdy saa oralny szkodzi na nerki przy dawkach stosowanych w dopingu. ja wiem swoje. nikt mi kitu nie wcisnie. wiekszosc pehaczy jedzie po nerach i to nie malo. kazdy sie boi o watrobe na mdrolu a popatrzcie na mocz jaki macie wtedy to wnioski same sie nasuna. a ból nerek z buck pumpsami to chyba myla ci co nigdy tego bolu nerek nie mieli. to nie boli nawet. jest takie dziwne uczucie jakby gdizes z tylu przewialo na dole, jakby mokry podkoszulek byl i wiatr wial w dól pleców. ja tak mam zawsze jak tylko mniej wody poje w danym dniu. o dziwo jakies 2lata temu czegos takiego nigdy nie mialem. dlatego teraz kazdy cykl to u mnie urinal i ginjal nieodłaczne. ale nie kazdy tak musi miec, moze niektorzy tego nie odczuwaja poprostu, maja stalowe nery albo poprostu nie potrafia objawów rozpoznac
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11