Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pią Sty 08, 2010 7:47 am   apx labs  

APX Labs - jest tu jakis uzytkownik tej firmy? Spisuje sie? stosunkowo nowa firemka z tego co slyszalem, ale orale z tego podobno tak srednio dzialaja ? :>
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Sty 10, 2010 8:20 am     

kumpel podkuwa dece i enan. idzie, ale mowi ze nie czuje sie jak na dece, tylko jak na duzej dawce testa. wiec nie wiem czy tam deka siedzi.podobno antek z apx słabo kopal. co do iniekcji jescze malo info bo jak mowisz nowa firemka dosyc. ja bym celowal w feniksa, jest juz jakis czas na rynku i jak narazie same poztywy wiec widac ze firma mysli przyszlosciowo. obecnie chyba to jedna z lepszych pozycji jakosc cena. naszych rodzimych produkcji. jesli celowac w lepsze underry to zagraniczne ale to juz srednio 30-50%drozej sie buli
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Sty 10, 2010 11:35 am     

wiesz.. ogolnie jestem zdania ze jak juz cos, to raczej kasy nie zalowac, podobnie z suplami, dieta itp.. lepiej dluzej nazbierac i wtedy walnac cos dobrego
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 10, 2010 9:18 pm     

zapewno znowu jaki walek , jak to PL bywa :-)
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Sty 11, 2010 8:18 am     

"wałek" to pojecie wzgledne. moze byc wiekszy badz mniejszy. nic nie wskazuje na to e mialoby byc to o klase lepsze luggorsze niz inne pl undery.jedynie czas pokaze czy firmasie ceni wyzej czy nizej a mianowicie czy za rok dalej bedzie to samo dzialanie co teraz.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 11, 2010 11:03 am     

Jestescie harcorami ze takie wynalazki bierzecie :-D , majac obecnie do wyboru orginane rzeczy 100% jak PH po co ladowac w siebie jakies niepewne wynalazki jak we wszystkich w wiekszosci jest tesc wladowany.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pon Sty 11, 2010 11:06 am     

Ja obiecałem sobie że innego towaru jak apteka już nie ukłuje(z małymi wyjątkami) szkoda zdrowia kasy i masy :mrgreen:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Sty 11, 2010 11:12 am     

big z tym ze obecnie z apteka to jest tak ze pol na pol szans ze towar apteczny jest naprawde apteczny. wiec ja np mysle ze jesli mam bic aptecznego enana ktory neikoniecznie musi byc apteczny bo obecnie jest tyle walów apteki ze głowa mała, to sie zastanawiam czy mama dac 70% ceny apteki i wziac dobrego undera czy bic drozsza niby apteke co do którje nie ma pewnosci.
bo pokacie mi teraz towar apteczny ktory nie jest podrabiany? jedynie chyba testovis narazie. a tak to ciezko znalezc. enany, susty, deki, propy. cala jelfa. jak sam nie pojdziesz do apteki to nei masz pewnosci nigdy
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 11, 2010 12:10 pm     

tomczer17 a PH to co to niby jest , kurwa cukierki mleczne ?
Pozatym nie wyobrzam sobie cyklu bez tabletki. Strzaly tez sa potrzebne raz na jakis czas zeby dac odpoczac watrobie lub najesc sie wiecej substancji synergizujac ich dzialanie.
Dalej gdybys wiedzial nie wszystkie doustne srodki ryja watrobe.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pon Sty 11, 2010 12:45 pm     

Amfa stery i alko to u mnie zestaw małego samobójcy znam dosłownie kilka takich przypadków gdzie po takich miksach ludzie przez okno skakali. Albo balujemy albo koksujemy innej drogi nie widze.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 11, 2010 12:51 pm     

Napewno nie po Eq-plexie i SuperVarze.
Wiele osob tez nie wie co to LiverLonger.
Widzisz ja cykl bez soku sobie wyobrazilem i teraz go realizuje w 100%. Zobaczysz wyniki. Tez sam jestem ich ciekawy.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Sty 11, 2010 12:56 pm     

wyniki napewno beda ale pytanie jest takie czy z podkładem testa nie byloby o te 20-30% lepiej np.
supervaru i eq nie szamal. ale probowal estra 4,9, epi i p-plex. i te mu tez nie wchodzili. o mdrolu to juz nie ma nawet mowy. liver longer szamal do mety bo szukal juz wszelkich oslonek i zadne nie pomagaly przy tej dolegliwosci. a wiem ze niemalo osób ma takie cos wkoncu. warto nadmienic ze to osoby głolwnie ktore lubowaly w cyklach z tabletami. on tez . w kazdym cyklu tableta leciala. a mial tych cykli juz troche za soba.
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pon Sty 11, 2010 10:37 pm     

ale zauwaz tomczer tez, ze z wiekiem sie zmienia wlasciwie wszystko.. organizm nie trawi juz tak szybko jak za czasów ' szczyla ' i to tez jest glownym powodem malego zarcia na ssaniu

ale :P ja sie tam nie wtracam
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Sty 12, 2010 9:44 pm     

kontrolujcie bajere! po huj robicie takie cisnienia! swiat idzie do przodu, doping tez, wiec niektore stereotypy przechodza do lamusa..proste! przy obecnej suplementacji oslonowej i nie tylko kilkunastotygodniowe cykle na oralach sa jaknajbardziej do przyjecia przez organizm, jak i skuteczny odblok bez uzycia srodkow aptecznych. wiadomo, ze zawsze znajdzie sie jakis tradycjonalista walacy deke z omo, a na odblok hcg, co wcale nie znaczy ze taki ''sprawdzony'' cykl jest efektywniejszy. mysle, ze zawsze dobra tableta ztuningowana testem bedzie lepsza niz same strzaly, a tymbardziej oral solo. 666 nie robi sobie reklamy, poprostu nastala era ph-aczy i tyle (dopoki czegos nowego nie wymysla), a ze zawsze znajda sie przeciwnicy, jak i zwolennicy nowych srodkow to chyba normalne. trafna mysl 666 to to ze kazdy jest inny, powinien probowac nowych zeczy i wyciagac wnioski co jest dla niego najlepsze, a nie bazowac tylko na "sprawdzonych" srodkach suplementacji/saa, to jest klucz do sukcesu zarowno dla zawodowcow, jak i na czysto amatorskim poziomie. a ze na kogos nie dziala liver longer, czy inne "wynalazki", to nic nie znaczy, na mnie np m-drol nie dziala zupelnie, to znaczy dziala, ale..przeczyszczajaco;-) wiec szukam innych rozwiazan. pozdro
 
 
       
alaxa 

SOGI: 79

świerzak


test: ZBANOWANY
Wiek: 35
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 79
  Wysłany: Śro Sty 27, 2010 11:46 am     

jadłem mete z apX moim zdaneim kompletne gowno zwiekszałem nawet do 50 mg dziennie i nic nie ruszało nie polecam
_________________

 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10