Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Śro Gru 23, 2009 11:29 pm     

mając 20 lat już tyle zjadłeś, że możesz mówic, że w ogóle zjadłeś tyle, by mówic co jest pięc ? wątpie za mało żyjesz ewentualnie zły wiek podałeś. ja studiuje awf i mam doczynienia z tym wszystkim co w sporcie, diecie itp., ale jednak teoria a praktyka nie do końca idzie w parzę i w kwestii treningu, odzywiania i suplementacji.A jak pijesz szejka to już w jamie ustnej dochodzi do trawienia węgli a nie białka. Szybkością i tak węgle wygrają. Jadłem i gainery i recovery itp. i mnie osobniście najlepiej wypada druga opcja. Lubie zmieniac i modyfikowac i wracac do gainera itp. ale nie zmienia zdania, że zła opcja to bulki i specjalne suple "po" a zwłaszcza te nowsze z waxymaize.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Gru 23, 2009 11:44 pm     

tak duzo zjadlem... tez studiuje na Wychowanie Fizyczne... i tez mam do czynienia ze wszystkim co z tym zwiazane... dorabiam jako instruktor...

tak wiem, ze praktyka rozni sie od teorii... wielokrotnie to podkreslam, ale pracy organizmu nie zmienisz... tutaj nic nie podwazysz...

tak wiem, ze w slinie znajduja sie enzymy trawienne, ktore zapoczatkowywuje trawienie skrobi... mam wymienic i opisac te enzymy?

chcesz sie klocic? Przeciez to bez sensu... o co tu sie spierac... o Biochemie ciala ludzkiego?

Nie napisalem, ze to zla opcja tylko pokazalem lepsza...

No ok rob jak chcesz... ja moge tylko doradzic...

mysle, ze na tym mozemy skonczyc aby potem admin nie musial znowu czyscic postow...

pzdr!
 
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Czw Gru 24, 2009 8:47 am     

ja powiem inaczej.. kazda " szkola " jest po czesci ok, kazdy bazuje na swoim doswiadczeniu, i jesli cos na Ciebie dziala to przeciez nie ma sensu tego zmieniac, tak ? Z Mojej strony to panowie chcialem podziekowac ze mnie troche oswieciliscie ;) bo taka wiedza, wiadomo. nie jets za duzo ale zawsze jest na wielki + wiec jelsi o mnie chodzi to wielkie dzieki

zdr I Wesolych Spokojnych Swiat :D
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10