Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
alaxa 

SOGI: 79

świerzak


test: ZBANOWANY
Wiek: 35
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 79
  Wysłany: Nie Gru 13, 2009 10:19 pm   bede brał halloween zestaw  

witam jak w temacie bede brał hallowenn zestaw 1-8 tyg: 3 x dziennie 1 kaps SuperVar
1-4 tyg: (1-2) x dziennie 1 kaps M-drol
5-8 tyg: 3 x dziennie 1 kaps E-stane
1-8 tyg: 1 tabletka Liver Longer własnie tak jak na pitbulu chciałem zapytac co radzicie do tego wziasc jeszcze białka bede brał 3g na kg mc ciała z diety i odzywek tylko ze nei wiem ile brac weglowodanow i tłusczzy?? waga moja to 85kg staz na siłowni 3 lata brałem juz keidys m-drol 2 x i inne z kilosports z gory dziekuje za odp pozdrawiam odzywki jakie mam to 15kg ostrowi 80 2x mutant mass i maltodekstryna 12kg zamiast carbo z powodu ze jest tania i co tez o niej sadzicie???? monohydrat 600g i dextroze 660g co jeszcze kupic chce duza i dobra mase :) czekam na odp dotyczace moich pytan a nie pouczenia za szkodliwe czy jakie dam rade:)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Gru 13, 2009 11:53 pm     

15kg ostrowi do kosza albo odsprzedaj koledze. To zdenaturyzowany tani surowiec ktory nie nadaje sie do "odzywnia miesni"
2x mutant mass , bardzo kiepski wybor , wspolczuje szczerza zakupow. Jedna z najgorszyk i badziewnych przereklamowanych odzywek jakie widzial swiat.
maltodekstryna 12kg zamiast carbo , na cholre Ci tyle wegli i jeszcze niewiadomo skad pochadzacych.
Jakie marki masz kreatyne bo nie kazda jest kreatyna ?
Dextroza absolutni zbyteczna.
Wybor zestawu dobry i dla zaawasnowanych uzytkownikow. Ale jak juz brales Mdrola to pewnie jestes zaawansoany ze siegasz po jeden z najmocniejszych sterydow na swiecie?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Pon Gru 14, 2009 8:47 am     

15kg Ostrowii??? wow :shock:

Węgle są łatwiej dostępne niż białko więc mutanta bym nie brał, a wziął jakieś aminy całodzienne. Dextro to oddaj kobicie do kuchni.
Białko, węgle i tłuszcze bież w stosunku 3,4-5,05-1g na kg masy ciała, zależy co i jak n ciebie działa.
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
 
 
       
alaxa 

SOGI: 79

świerzak


test: ZBANOWANY
Wiek: 35
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 79
  Wysłany: Pon Gru 14, 2009 10:16 am     

na forach o ostrowii widziaęłm dobre opinie no i sam keidys brałem moim zdaniem dobre to jest i tego pewnie nei zmienie troche hajsu na to wydałem 666 kreatynke to mam monophydrat z megabola odrazu mowie ze nie mam za bardzo czasu na scisła diete dlatego chce troche zasdtapic odzywkami tak jak mowiłem biąłak nie zmienie to co radzisz mi jeszcze dokupic na ten cykl??? pzdr
_________________

 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 14, 2009 10:43 am     

Domyslam sie ze wydales duzo hajsu na tyle Ostrowi 15kg , to ze pisza opinie na innych formach ze to dobre bialko to ludzie nie maja pojecia. Wszyscy pisza jakby byli nie wiem kim a sa w wiekszosci zwyklymi fusami, ktore sie madruja jeden przez drugiego.
Tez to bialko bralem i brali moi znajomi. Ja nie wytrzymale i splukalem w kiblu reszte opakowania. Zero regenracji i wielka zadka kupa. To jest prawdziwa opinia o tym biaku.
Z firmy Megabol nic nie dziala i nie dzialalo to chociarz to sprzedaj komus albo wywala to. Mozesz nawet tone tego zjesc i bez efektow bedzie.
Lepiej zainwestuj w rzeczy ktore podtrzymaja Ci spadki po tym cyklu.
Widzisz robisz cykl dla zaawansowanej osoboy a tak naprawde jestes poczatkujacym. Wszystko robisz od konca. Zdaj sobie tez sprawe ze M drol to naprawde ciezki steryd jest i efekty uboczne moga ( nie musza) wyjsc po 3 miesiacach). To zebys pamietal. Jest bardzo toksycznym wiazaniem , to tez jest wazna informacja co bardzo obciaza watrobe i bedechy , co dalej ma wplyw na przyswajanie pokarmow , co dalej wiazae sie z tym zeby przestrzegac diety i uzywac dobrych supli ktrego tego porcesu nie zakluca. Ty chcesz zrobic wszystko wbrew temu sordkowi, a juz go masz zakupionego. Czyli sam widzisz ze zabierasz sie do tego od konca.
Pamietaj mozna brac ale trzeba brac z glowa. Nie marnuj czasu na poostepy. Koksy sa tylko robotnikami ktorzy buduja szybciej dom a dobre suple i jedzenie sa materialem budulcowym do domu. Czyli jak dasz kiepskiej jakosci materialy taki sam pozniej dom zbudujesz.
Ty jak narazie same kiepskie materialy stosujesz wiec tez nie licz na dobra dubowe domu.
Na diete i zjedzenie czegos zawsze jest czas. Sa pojemniki plastikowe na jedzenie ktore mozna zawsze przygotowac w domu na droge.
Zeby rosnac trzeba przedewszystkim dobrze jesc. min 5x na dzien. Odzywki sa tylko uzuplenieniem tych posilkow.
 
 
       
alaxa 

SOGI: 79

świerzak


test: ZBANOWANY
Wiek: 35
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 79
  Wysłany: Pon Gru 14, 2009 10:54 am     

no tak dobrze mowisz bede brał jedzenie w piojemnikach ale szkoda mi tej ostrowii nie bede miał co z nia zrobic brałem juz ja i dla mnie dobra była i mowisz ze nawet na uzupełnienie diety to bedzie gowno??? monohudrat z megabola jak kazdy inny czegos innego od inncyh nie ma
_________________

 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 14, 2009 11:50 am     

Jak bedziesz mial porownanie wsrod protein to zaobaczysz na czym polega roznica. Proteine pij najlepiej po kazdym posilku 20g Ci styknie jako uzuplenienie. Bedziesz chcial kupic normalne dobre biko to tu na tym forum pis do NRW to Ci zorbi promo , tylko trzeba brac w zestawach.
Widzisz nawiazujac do kretyny to nie w kazdym pudelku mono to mono. Sa uczczywi producenci i Ci ktorzy robia waly na ludziach. Do tych co robia waly nalezy Megabol. Sproboj sobie kiedys porzadny monohydrat to zobaczysz na czym polega roznieca np http://www.pitbullshop.pl...atin-monohydrat lub http://www.pitbullshop.pl...ardcore-creatin
 
 
       
alaxa 

SOGI: 79

świerzak


test: ZBANOWANY
Wiek: 35
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 79
  Wysłany: Pon Gru 14, 2009 12:13 pm     

aha no ok a jeszcze jedno takie pytanko wiadomo kreatynke po cyklu pic a słyszłąem ze niektorzy do cyklu pija na ph co o tym powiesz??
_________________

 
 
       
mariorlar542 

SOGI: 153

zawodowiec

Wiek: 35
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 362
  Wysłany: Pon Gru 14, 2009 5:08 pm     

nawiązując do tematu jakie polecacie dobre, w miare tanie białko z pitbulla ?
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Pon Gru 14, 2009 10:51 pm     

wez moze to z promo 199

NITRO FIRE PROLAB + CARB COMPONENT PROLAB 907g + 3 sztuki Advanced Whey 907g PROLAB - 199 pln

masz prawie 3 kg bialeczka, do tego dobre węgle i coś przedtreningowego(50 porcji o ile sie nie myle) :wink:
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 14, 2009 11:19 pm     

Hansa X sport 4kg jest ok cenowo i jakosciowo , mozesz tez zrobic sobie promo na Best Body proteiny , dla mnie nr jeden. Tylko pisz o promo do NRW.

Co do kreatyny , to czym podtrzymasz spadki jak krete wezmiesz na cyklu ?
 
 
       
alaxa 

SOGI: 79

świerzak


test: ZBANOWANY
Wiek: 35
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 79
  Wysłany: Wto Gru 15, 2009 8:54 am     

666 bo ja myslaem ze zjadłbym do cyklu ta co mam megabola a po cyklu ya co Ty mi polecasz kupie jak mowisz co?? tak zeby bło dobrze:)
_________________

 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Wto Gru 15, 2009 9:28 am     

odstaw megabol :570:

kreatyna z PxS lub BBN

jak masz siano to C-Bol
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
   Wysłany: Wto Gru 15, 2009 3:20 pm   hope  

Maltodekstryna - mieszanina poli- i oligosacharydów, otrzymywana przez częściową hydrolizę skrobi.
Maltodekstryna występuje w postaci białego proszku, jest rozpuszczalna w wodzie. pH jej roztworów wodnych wynosi 5,5 - 7,0. Nie ulega fermentacji. Ma słabo słodki smak i jest łatwo przyswajalna przez organizm człowieka (wchłaniana jest równie szybko jak glukoza).
Maltodekstryna jest stosowana jako środek zapobiegający krystalizacji sacharozy w przetworach wysokosłodzonych.
Jest składnikiem wyrobów cukierniczych, przetworów owocowych, środków leczniczych oraz suplementów diety.
Na rynku mogles kupic nisko,srednio i wysokocukrzona i az sie boje zapytac ktora wybrales. Ceny wachaja sie od 90-150 za 25kg worek. Ponoc w niektorych hurtowniach nawet 60zl:D W kazdym badz razie tu takze chodzi o stosunek wegli zlozonych do glukozy ktory w carbo jest prawidlowy... Tutaj jedyne co moglbys zrobic(chociaz w ogole ciebie nie kumam robiac taki cykl oszczedzac na carbo.....i po co ci az 25kg??) to po prostu kupujac dobrac niskoslodzony i dodawac do niej soku poniewaz nasz organizm rowniez potrzebuje fruktozy ktora w carbo masz a w maltodekstrynie nie... To taka podstawowa roznica.... A zreszta carbo 4kg juz mozesz miec za 5 dyszek wiec warto sie rozejrzec. Jezeli chodzi o ostrowie to sie nie wypowiem bo w dalszym ciagu widze ze sfd robi swoje....zal.pl.... Tez przyzwoite bialeczko mozesz kupic kilka kilo za ponad stowke... Wez to ogarnij w ten sposob: Po przeczytaniu tego posta lecisz na allegro i wystawiasz po kosztach ten swoj syf: ostrowie z maltodekstryna jako"super gainer" po kosztach za jedyne... Kolejna aukcja kredka+dextro+2Xmutant w super cenie,dobry zestaw do zbudowania swietnej i trwalej muskulatury.... Potem za to otrzymasz dosc sporo kasy i zglos sie do wujka nrw po dobre promo.. Jestem pewny ze widzi twoj post i pomoze ci w dobry sposob dobrac srodki do cyklu.... osobiscie bym proponowal ci po cyklu zajechac 2Xtbolem
HARD GAINER 30% POWERXSPORT + NITRO FIRE PROLAB - 199 pln, Premium Pro 2kg BEST BODY NUTRITION + OROTINE MAN - 199 pln . Dosc spory wydatek na wszystko ale jak sie lapac za taki cyklik to lepiej poczekac jeszcze miech czy dwa i zrobic sobie kilkumiesieczna jazde niz odjebac maniane i zeby wszystko poszlo sie pierdolic albo wyjsc ze slabym efektem... Pamietaj ze za kolejnym podejsciem juz wyniki nie beda tak zadawalajace... Nom i osobiscie to moglbys jeszcze w orange triada zainwestowac ta stowke.
Ps. Chcialbym nadmienic ze nic nie wiaze mnie z ta strona i jedyne dlaczego to pisze to tylko i wylacznie dlatego zebys na tym wyszedl jak najlepiej.... aaaa no i nie czerpie tutaj zadnych korzysci materialnych z promowania strony:D
 
 
       
alaxa 

SOGI: 79

świerzak


test: ZBANOWANY
Wiek: 35
Dołączył: 07 Gru 2009
Posty: 79
  Wysłany: Wto Gru 15, 2009 3:48 pm     

dobrze mowisz carbo kupie sobie z biogenixa bo jest tanie i pisałem juz maila do nrw mam dobra promcyjke na to białko kupie sobie 12 pudełeczek Advanced Whey 907g nic sie nei zmarnuje a ostowie tez bede jadł 2x razy dziennie przyda sie kupie jeszcze jakies aminki ale nie wiem jakie polecacie :) ?
_________________

 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10