Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Nie Gru 06, 2009 8:33 pm     

Takżeskoro na mnie działało to znaczy że mono tam jest :P
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Gru 06, 2009 9:52 pm     

juz ci pisalem efekt placebo. Na mnie nic , na moich znajomych nic, na moich uczniow nic. To jak wezmiesz prawdziwa krete to powiesz w takim razie ze jestes na porzadnej bombie.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Nie Gru 06, 2009 11:07 pm     

666 z całym szacunkiem ale ćwicze na tyle długo by samemu móc ocenić kiedy coś działa.Mam przechlapane u kilku osób,gdyż nie boje sie powiedzieć że działają suple firm ogólnie uznanych za beznadziejne,poza takiego uczucia energii nie idzie sobie wmówić :P
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Gru 06, 2009 11:22 pm     

Sluchaj siedze w tym o wile glebiej niz Ty i poprostu nie pieprz glupot ze cos z firmy wyjebki moze dzialac. Faktycznie jak nawala tam koksow to moze. Chesz sie truc gowne Twoja sprawa ale nie wypisuj takich bredni ze shit jak Megabol moze wogole zadzialac.
Jak wczesniej pisalem jak wezmiesz prawdziwy monohydrat to powiesz ze jestes na koksie.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pon Gru 07, 2009 8:36 am     

Widze że nie popiszemy,zresztą zawsze tak jest gdy ktoś pisze do drugiej osoby z perspektywy znawcy i automatycznie dyskredytuje wiedze drugiej osoby :P
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 07, 2009 10:56 am     

nie uwazam sie za alfe i omege , tylko irytuje mnie jak ktos wypisuje brednie ze cos moze dzialac czego nie ma w srodku. co z tego ze jest napisane na etykiecie jak nie ma tego w puszce. To sie tyczy bardzo wielu produktow dostepnych na rynku.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pon Gru 07, 2009 11:31 am     

Myślisz że do mono za 40 zeta wrzucali by koksy?Komu miałoby to przynieść zarobek?Rozumiem w produktach droższych jak białko czy drogie buzery teścia.Co do pieprzenia od rzeczy,to np. na PH i SAA nie znam sie w ogóle ale w 6 letniej przygodzie z siłownią zjadłem naprawde dużo supli,tak polskich jak i zagranicznych.Jadłem creapure mono z różnych firm,wiem jak działa i nadal twierdze że mono z Megab(l)ola jest dobre,pomimo iż to nie jest creapure.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pon Gru 07, 2009 3:56 pm     

Przecież wszyscy wiemy, że to co pisze 666 o suplach których nie ma w ofercie nrw to trzeba brać poprawkę :mrgreen:
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pon Gru 07, 2009 9:19 pm     

prosza was hehe
wsszystkie te megabole, treci, olimpy to do kibla się jedynie nadają...
byłem młody głupi, słuchałem "expertów" i tylko kase wydawałem na to gówno...
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pon Gru 07, 2009 9:43 pm     

ja kiedyś myślałem, że olimp ma dobre suple, ale szybko się przekonałem, że są huja warte, gdy kupiłem porządne suple i odżywki
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 07, 2009 10:16 pm     

SpAiro_ to widze ze malo wiesz. Po piersze jak czegos nie ma w ofercie Pitbulla tzn ze przewaznie jest to rzecz ktora nie dziala. Tu sie sciaga suple pod siebie a nie glownie pod klienta bo on tak chce. Taka polityka. Jak nie wierzysz Twoja sprawa.
Co do Megabola to po to byly dosypki zeby podniesc renome tej gownianej mareczki po to zeby poszla fama i zeby pozniej sie wiecej gowna sprzedalo. To logiczne. Tez zjedlem duzo supli w swoim zyciu i mam porownanie z tych amerykanskich , czesckich , polskich i niemieckich. Wiem co jest dobre co nie. Skoro twierdzisz ze takie rzeczy z Megabola dzialaj to widze kolego ze Twoje pojecie o treningach jest ze tak powiem malo co wartosciowe. Moze wobec tego skonfrontujemy nasza wiedze podejscie praktycznym do sprawy co ?
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Gru 08, 2009 10:17 am     

666 pomijałem twój opryskliwy ton,gdyż była to luźna wymiana zdań,ani ty ani ja nigdy nie robiliśmy badań by móc potwierdzić nasze opinie,więc pozostała kwestia odczuć,która się różniła,co jest normalne,a tak z mojej strony koniec,bo widze że ta rozmowa nie ma sensu.Poza tym co ma wiedza treningowa do działania supli?
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Gru 08, 2009 10:43 am     

Jakbys mial pojecie to bys wiedzial ze ma bardzo duzo, a tak faktycznie nie ma sensu ta rozmowa bo to jest tak jakby powiedzmy" profesor/naukowiec dyskutowal z uczniem ze szkoly podstawowej o fizyce jadrowej".
 
 
       
xavery123

SOGI: 1444

świerzak

Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 194
Skąd: http://www.gszforum.pl/
  Wysłany: Wto Gru 08, 2009 11:28 am     

Ktoś ćwicząc przez wiele lat [systematycznie], czytając prasę, fora internetowe a czasami publikacje – ksiązki fachowe. Podchodząc poważnie do siłowni, z czasem zmieniając dietę, wprowadzając ulepszanie w swych treningach. Ucząc się przez lata – wsłuchiwać się w swój organizm.
Będzie kupować – suple, z czasem coraz lepsze produkty – zdobywać wiedzę na temat suplementacji. Masę supli – przetestujemy na sobie. Sami wyrobimy sobie wiedzę o danych produktach i firmach.
To gwarantuje każdemu że nikt by nie kupił produktów firmy XYZ , YZX.
Jak ktoś – ćwiczy przez lata siedzi na forach i dalej kupuje – shit – to tylko współczuć.
Suple to tylko dodatek do treningu a nie zamiennik – a białko to uzupełnienie diety a nie szejk smakowy.

A każdy handlowiec/sprzedawca – będzie sprzedawał/wciskał wam „gówno” mówiąc że to produkt z najwyższej półki, przetworzone i w 100% wchłaniane.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Gru 08, 2009 12:39 pm     

Dokładnie 666,zgodze sie z tobą wole być praktykiem :P a ty sobie zostań profesorem/naukowiecem bo teoria ma się różnie do praktyki.Co do treningu i supli,to nawet jakbyś miał nie wiadomo jak nie udolnie go zrobiony,to jak suplement ma działac to i tak go odczujesz.Zresztą faktycznie musze tu wziąść poprawke na niektóre osoby i się za bardzo nie unosić honorem,bo najpierw zarzucają mi że czułem suplement bo w środku były ph,potem że na nich i ich znajomych nie działa,a jest to o tyle ciekawe że nie napisałem kiedy dokładnie(rok) brałem to mono,a mają oni je w swojej ofercie od dłuższego czasu,czyli wynika że muszą je sypać cały czas do tego mono,a to już z ekonomicznego i logicznego punktu widzenia nie ma sensu,a później że to pewnie przez braki w wiedzy na temat treningu. W ogóle nie rozumiem tej nagonki,napisałem tylko że Megabol ma dobre mono,nic więcej,czy jesteście odżywkowymi mocherami że nie umiecie uszanować opinii innej osoby?
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11