Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
vlk

SOGI: 314

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 397
  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 6:13 pm     

tomczer problem polega na tym, ze sidy po SAA i ph nie zawsze wychodza od razu. nic nie dzieje sie od razu i mija troche czasu, zanim pewne procesy dadza o sobie na tyle znac, ze je poczujesz.


a co do walow na SAA to...sorki. walki sa stare jak swiat. mam kontakt z pewna branza, wiec czasem do mnie docieraly opowiesci o dilach handlujacych walkowanymi stertydami i nie sa to newsy sprzed roku czy czterech.

gdzie jest kasa tam zawsze sa walki
_________________
body-factory.pl
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 7:27 pm     

vlk nie wiesz co mówisz. 5-6 lat temu nie bylo nawet 1/4 tego co jest teraz jesli chodzi o wałki. zreszta o tym o rozowje tego biznesu swiadacza przybywajace co miesiac nowe firmy. ile byly firm kilka lat temu? 4-5? i przez kilka lat. a w ciagu ostatnieog roku czy póltora powstalo , czy weszlo na rynek jak zwal tak zwal z 10firm jesli nie wiecej. wiec ten biznes sie rozwija tak pozadnei od niedawna, a co za tym idzie wałki sie lepiej kreca. ja siedze w temacei tez sporo czasu wiec mam obraz tego jak to sie przedstawia. niektorzy nawet nie wiedza ze jedne firmy podrabija inne, mysla ze takiej alchemi np juz dawno nei ma tymczasem jesti ma sie calkiem dobrze, malo tego sa nawet 2 albo 3 alchemie. alchemia ladnie sobie zarobila podrabiajac niedawno mete inne znanej firmy. EC 90% produkowane u nas nie bede mowił miast bo to niewazne. malo tego robia juz nawet same flakony i daja kartonami i kazdy sobie nakleja firme jaka chce, ktora bardziej chodliwa np. zauwazyliscie ze jest wiecej dilów niz kupujacych. sfd, kfd, cetrum handlu opinie o firmach odzwierciedlaja tylko to co opniodawca ma obecnie na zbyciu, co mu nie schodzi bądź na czym na lepsza marże. kiedys tego nie bylo. kiedys jeden ziom z osiedla znal kogos kto zna kto zalatwia. a teraz era interentu, z czego 30% to 17latki ktorzy poszeperajac w necie pare dni zrobia reklame po gg, icq, forahc dadza kontakty swoj, potem kilka zamównie zrealizuje a potem waycinaja waly po 500-1000zł i nikt nawet towaru na oczy nie zobaczy. to znaczy ze to kwitnie od niedawna. meta na allegro juz chyba z 3przypadki byly. kiedys tego nie bylo na taka skale
 
 
       
vlk

SOGI: 314

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 397
  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 11:34 pm     

szefie ja mowie o dilach i walkach przez duze W.

zaufaj mi i kilku koronowanym glowom :mrgreen:
_________________
body-factory.pl
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Lis 28, 2009 8:04 am     

duze i male wałki byly rzadziej spotykane kiedys w tym tamacie. a jesli vlk jestes taki obcykany w temacie to prosze o kontakt na priv moze dowiem sie czegos nowego jakies mega kontakty podłapie
 
 
       
vlk

SOGI: 314

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 397
  Wysłany: Sob Lis 28, 2009 9:28 am     

nie podlapiesz
bo to nie sa moi koledzy i w zyciu nikomu nie polecilbym robienia interesow z takimi ludzmi
poza tym wielu z nich ma inne plany zyciowe na najblizsze lata. czuja sie mocno odizolowani od reszty spoleczenstwa
_________________
body-factory.pl
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Lis 28, 2009 10:32 am     

zartowalem vlk. co nie zmienia faktu ze walki jakie odchodzily 5-6lat temu z koksami nie umywaja sie do tych teraz. wtedy takie wałki robili tylko ci co ty ich tam znasz. teraz takich ludzi jest od cholery, a jeszcze wiecej zwyklych szczeniaków ktorzy sie w to tylko bawia.ale juz niedlugo sie ukroci. zaczna sie zabierac za handel saa w necie wiec za 2-3lata ciezko bedzi sie utrzymac na rynku. pozostanie tylko miastowe dilowanie
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Gru 01, 2009 11:34 am     

tomczer17 za handel koksami sie juz zabierali pare razy. Ostnio bylo nawet glosno 3 lata temu o tym. I co ? gowno . Dalej handluja i beda handlowac. Policja robila duze grupy a na ich miejsce powstalo setki malych gowniarzy bez koneksji miedzy soba. To jest jakby miec zabic dzika , a teraz jakbymiec zabic setki much packa. Takze to bedzie kwitlo i mialo sie dobrze.
Co do walo to one tez bylu i 12 lat temu duze i to bardzo. Tylko nie bylo wtedy netu i malo kto o nich wiedzial.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Gru 01, 2009 1:50 pm     

ale teraz maja sie zabrac podobno ostro za ten temat. na poczte wsiada na konta. wszystko bedzie pod obserwacaj duze przplywy gotówki, wartosicowe paki itp itd. narazie jest luz blues z tym wszystkim ale juz niedlugo podbno. to sie okaze ja slyszalem ze ma byc ciezko nedliugo
 
 
       
Radek

SOGI: 27571

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 101
  Wysłany: Wto Paź 04, 2016 7:06 pm     

Witam odświeżam trochę temat ktoś się przekonał do sarmow? Po tym czasie chwalony brawn zepsuł się jest niby nowa firma z USA Hades's hegemony lecz liczne tropy prowadzą że jest robione to w pl.
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Wto Paź 04, 2016 7:43 pm     

Dobrze, że odświeżasz bo dobrze się powymieniać doświadczeniami :)
Sarmy działają, wymienione przez Ciebie firmy jednak bym omijał. Bardzo fajnie działa z prototypów Ostaplex i Warlord. Jednak to są inne produkty niż PH np.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Paź 04, 2016 9:45 pm     

Hades przecierz robiony w PL i nie na koksach podsypany.
Niedlugo beda pewniaki 100% z Neo :grin: . Tam nie bylo pomylki .
Jedyna pomylka byly podrobki z Allegro jak np mdrol z data na etykiecie ktorej nigdy tam nie bylo na orginalach :grin: , se gosc sam strzelil w kolana tym

Sarmy dzialaja ale nie tak jak koksy. Nie maja tez efektow ubocznych jak koksy. To fatk no poza moze malymi niuansami jak Osta plex czy ZL , ale to kosmetyczne rzeczy. Naprawiaja czlowieka to fakt.
Chociarz slawienny Brawn im narobil negatywnych opini no bo tam sa koksy nie sarmy ale ludzie lykaja kit jak malpy. Brawan to se mozna ale spalic w kiblu :-D
Sprzedawcy dobrze o tym wiedza i maja Was w dupie . Dla nich nie liczy sie clzowiek bo ci co tym handluja robia to tylko dla zysku i maja w Was wyjebane.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Śro Paź 05, 2016 2:32 pm     

100 % potwierdzam i nie wiem czy mogę się pochwalić ale trochę tych "prawdziwych " :)) sarmów testowaliśmy - nie tych promowanych na Yutube. Powiem, że działają bardziej subtelnie, wolniej i nie są dla każdego. Tu maksyma spiesz się powoli obowią :grin: zuje
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
zakrzes

SOGI: 103

świerzak

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 91
  Wysłany: Śro Paź 05, 2016 7:39 pm     

Śledzę temat tych samów teraz pojawił się na MZ z Hadesa towar - z hadesa podjadam yohę i działa książkowo ;) więc towar git na moje - co do LGD warto zajebać czy szkoda zdrowia? jakaś możne fachowa opinia?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Paź 05, 2016 9:47 pm     

Na polska firme Hades szkoda zdrowia. Nie produkuja w USA nie maja orginalow.
Sciagnij sobie lepiej z USA bezposrednio LDG i stestuj . Tam masz pradopodobienstwo w 80% ze dostaniesz orginal. w UK 10% to jest orznica i to duza.
Teraz znajomy odemnie bral Hades Ostaryne i bark mial rozjebany po tym. Teraz wszedl na Osta-plexa -2tyg - i bark sie zaleczyl i go fajnie ubija i kazdy mysli ze na bombie jest.
Robert ma tez 100% orginal osta monster. Dziala wzrowo i nie powoduje kontuzji jak szajs od polskiego producenta.
Ja uzywalem LGD ale nie solo, tylko w wersji prototypu a tam byly 4x rozne takze sie nie wypowiem co do dzialania solo.
Inne tak mam juz pojecie i to sporo . Lecza to napewno , czyszcza receptory itp. Warunek 100% orginal.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Nie Paź 30, 2016 3:50 pm     

https://www.youtube.com/watch?v=vgoc6k6eRsE

MK677 (Nutrobal) Facts

Co myślicie o tym materiale ?
Ja z MK jestem bardzo zadowolony.

Ogólnie w necie na temat sarmów to ogólny bełkot jest.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10