Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 10:04 am     

Co 1-2 produkty ?! , widac ze pojecia masz , ale male...
Tak na szybko M14ADD , p- mag :idea: :idea: , Oxanabolon , p-plex( pheravol) to sa rzeczy ktore tez mega klepia i nie bedzie nikt pisal bzdur ze tak nie jest :!: Oralne koksy sie do nich nie umywaja.
To ze ludzie maja problemy z nerkami to napewno nie od tego co wymienione wyzej czy przez Tomczera te 5szt. Niech ludzie wlanie biora te undery , zanieczyszczone huj wie czym i potem narzekaja ze ich cos boli. To ze np jakis pajac w piwnicy nabijal propa nie znaczy ze wyczyscil wszesniej tube po np trenbolonie ktory przez przypadek trafil w jego rece i trzeba bylo wypuscic dobra partie.
Powiedz Tomczer brales kiedys prawdziwy Anapolon? Z tego co piszesz nie. Bo tez bys tak dostal po dupie jak po Mdrolu.
Co mowilem wszystkim i mowie caly czas ze M-dol= moc Anapolon razem ze skutkami ubocznymi :idea: I co takie gorsze od sterydow? Gown prawda , poprastu na rynku nie mozna juz dostac prawie orginalnego anapolonu i ludzie juz zapomnieli jak dziala.
Komgos w tym kraju bardzo boli legalna sprzedaz PH i za wszelka cene probuje ludzia wibic do glowy z PH to gowno. M drol jest srodkiem dla bardzo zaawansowanych ludzi. U nas ma poprularnosc bo jest tunio i szybko.
PH za pewnymi srodkami pewnijeszymi niz SAA.
To ze ktos saciagal zanieczyszcozne gowno do PL Kilosport to nie znaczy wizac z ta osoba innych. Kazdy chyba wie ze ta osoba lubi sprzedawac cos na czym tylko zarabia. Porste.
Tomczer nigdy nie mialem problemu z nerkami po PH. To tak jakbys napisal ze malem problem z nerkami po czystej mecie dla przykladu. Absurd. Nie znam zadnej osoby na zywo ktora mialaby problem z nerkami po srodkach wypisanych w tym temacie ( procz Kilo).
NIe czytaj i nie sugeruj sie innymi forami. Bo piszesz pozniej brednie.
 
 
       
vlk

SOGI: 314

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 397
  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 10:51 am     

tomczer wybacz

ale po swoim pobycie w Turcji wiem jedno

slowa turecki i oryginal nie maja prawa wystepowac w jednym zdaniu

w tamtym kraju walkuja wszystko

gdzyby im sie to oblacalo to nawet banany robiliby ze styropianu

miales szanse na oryginal, ale tylko miales
_________________
body-factory.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 11:03 am     

Tomczer glupi a glupi jak but jestes.
M drol siedzi w organizmie 3 miesiace , rozumiesz wolgole cos z tego ?
M14ADD , efekty wyjebiste + 35kg do sily. Jak to jest nic. To samo u moich kolegow. Efety zajebiste. Jak ktos ma M14Ad z allgro czy saobie sam sciagal z Nutrapllanet itp to juz niech ma pretensje do siebie bo na 80% trafi na wala.
Oxanabolon efkty nikle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: smieszny jestes.
p-mag prawie to samo ? hmmm a jednak efekty zuplenie inne. Jakbys wiedzila moze troche to bys mogl napisac ze roznica w wiazaniu mala daje inny efket w dzialanie. I tak jest ze wszystkim np wystarczy przesunac jeden atom wegal w ciele staly i powstaje juz z tego postac plynna.
Nie no trudno zby po omie libido bylo dobre. Kurwa. Niech twoj koleg a nie patrzy tylko przez pryzmat sztangi ale tez popatrzy i pobserwuje swoj organizm. Niech zmusi swoje szare komurki do myslenia.
Kazde tez koksy moga dawac tzw "back pumps" wiesz co to wogole ?
Widzisz nie brales orginalnego Anapolonu. Ja mialem efekty uboczne podobne do mdrolu.
Wiec kurwa mac , jak tos nie zna sie na SAA to niech sie za nie nie tyka bo sobie krzywde zrobi.
Te PH oktorych dyskutujemy to nic innego jak SAA. Czyli Tomczer piszesz ze SAA sa hujow bo SAA so lepsze. Kurwa. Pierdolinij sie w glowe mlotkiem.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 11:06 am     

tomczer17 usuwam twoja wypowiedz bo zaczynasz pierdolic tak napisze,mam dzis zly humor i to bardzo
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 11:07 am     

kurde ze ja nie mam takiej mocy. hah
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 11:09 am     

Tomczer ale Ty piszesz brednie czlowieku. I to naprawde duze brednie.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 11:52 am     

............
a juz w sumie nic.
i tak bezsensu ta dyskusja.
PS. m1 bralem od nrw wiec nei byl walek
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 2:05 pm     

Widze że dyskusja poszła w złą stronę :twisted: Ja nie napisałem że ph są złe czy nie działają ale moim zdaniem mają tyko pewien zakres zastosowań podobnie zresztą ja sterydy oralne.Dobre są na kickstart lub średnio długie cykle, osobiście nie brał bym dłużej niż 8 tyg.Niektóre mają też zupełnie inne pozytywne własciwości np. epi. Ale tak czy inaczej sterydy takie jak testosteron czy deca były są i będą ponieważ są znane sprawdzone i lubiane. Wogóle testosteron jest królem sterydów i nie wyobrażam sobie jakiegolwiek sensownego cyklu bez jego użycia o to mi chodziło bardziej.Zresztą czy Arnold, Coleman, Cutler robili swoje formy na ph?Odpowiedzcie sobie sami.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 2:51 pm     

To juz ci odpowiadam BigCityLover , tak Cutler robi forme na tzw PH miedzyinymi oczywiscie. Wiem bo znam kogos kto ma z nim dobry kontakt ja niestety nie zdazylem sie z nim osobiscie poznac bo bylo malo czasu. Pozatym Colman czy inna czolowka maja pozniej robione secialne wiazanie dla nich wlasnie. Mozna tez by je nazwac PH.
To nie sa PH tylko czyste wiazanie sterydowe o ktorych jest glownie mowa. Wiec jak juz Tomczerowi pisalem jak on to mowi "nie bierz SAA tylko bierz SAA".
Wiadomo ze srodkow oralnych nie mozna brac dlugo , tyczy sie to poczatkujacych. Ja np. bralem je 9,5 misiaca.
Tylko niestety popularne srodki nie daja tak mocnego kopa jak nawe niedawno stworzone SAA/DS/PH. Nigdy bym nie przekroczyl magicznej bariery 290kg gdybym nie zastosowal tych DSow.
Wiadomo testasteron krol sterydow jest i na kazdy podklad sie nadaje, a nawet potrzeba.
I tez nie mowie zeby nie bylo popularncych saa. Nie beda ale powinno sie je laczyc z nowo powstalymi wiazaniami celem uzyskania lepszych efektow.
Ostatnio zmieniony przez 666 Pią Lis 27, 2009 2:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 2:53 pm     

a co Tomczer kazdy kazdy ester na ciebie dobrze dziala ? Wiec jak nie M1 to sa inne. Po to wlasnie jest ich tyle.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 3:11 pm     

666 czemu wkładasz w moje usta cos czego nie mowilem. gdzie ja napisalem nie bierzcie saa(ph) tylko saa. pisalem ze kazdy ma rozum. i zeby nie ladowac w siebie ilosci ph myslac ze sa bezpioecznejsze niz saa, jesli zrozumilaes co innego to zle zrozumiales. ja mowi szczerze co na mnie dzialalo dobrze a co nie. mdrol dzialal zajebiscie ale sidy mialem zbyt konkretne mimo oslonek, i org antek nie mial dla mnie takich sidów, mow co chcesz ale tak bylo, za efekty na antku byly kozackie wiec nie byl to walek.

nie mowie tez ze zaden ph nie dziala. jedne sa mocniejsze drugie słabsze. ale z praktyki widze ze ludzie osiagaja lepsze efekty na cyklu typu meta deka enan prop wino niz na takim dlugim cyklu z ph np. moze łaczyc wiadomo, ale zeby nie przesadzic, osobiscie nigdy bym sie nie odwazyl na taka ilosc ph w cyklu jak dajesz ty 666, moze jestem pipka ale balbym sie o zdrowie. dla mnie orale niewazne zy metyle czy nie zawsze byly mocniej odczuwalny na zdrowiu niz inj. pod wzgledem flaków, cisnienia (bole głow np), stawów (xmass, epi, mdrol,mega zol).
ale z głowa mozna wsystko leciec tylko ze kazdy jest inny jednemu starczy heparagen na mdrolu innemu livber longer przy hdrolu mzoe nei dac rady dobrze
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 5:18 pm     

Tomczer chodzi mi o sens twoich wypwiedzi. Ph to to samo co saa. Rozmiesz to?
No fakt deka wogole nie podnosi cisnienia a wino w tasach nie ryje watroby czy nie suszy stawow. Faktycznie nie ma efektow ubocznych. Tu wez mlotek.
Dalej zajebiscie duzo lepsze efekty daje megaH + porp niz deka meta i enat razem. Za to jak sie wywali arahaczne waizanie mety (dobre) i zastapi to w cyklu megaH nowym wiazaniem efekt jest jeszcze bardziej wystrzalowy. Polaczenia nowego sterydu rezem ze starymi wiazaniami.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 5:49 pm     

mowie co zauwazylem ze odkad zaczalem brac ph a i mniej wiecej od tego czasu przywiazuje wieksza wage do osłonek mimo to odczuwam bardizje na zdrowiu to. niewiem dlaczego tak jest ale jest. nikt nie mowil ze saa nei podniosa cisnienia ani stawow nie poryja. ale z koksów to głownie wino i jak bralem wino to wiedzialem czego sie spodziewac rycia stawów. a tu na poczatku niby tylko epi rylo, a nagle sie okazuje ze estra 4,9 czuje stawy, mdrol czuje stawy, epi, zol to wiadomo. po mdrolu zgaga, po epi zgaga, po xmass zgaga.
mi poprostu baridzej zdrowia dowalalio odkad biore ph.
nie mowie ze nie sa skuteczne bo sa. choc nie wszystkie uwazam za dobre w stosunku sidy/efekty. lub tez dawka/efekty
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 5:57 pm     

Jakbys bral dobry towar wczesniej mialbys te same objawy. Ale ze Ci latwia towar z dupy to jest jak jest. Wino tabsy = zgaga. Epi zero zgagi. Zlezy jak na kogo co dziala.
Po Mdrolu mogles czuc stawy od zwiekseni nagle cizarow. Mdorl nie suszy. Estra 4,9 to akurat czysty PH jest jak i ZOL i susza stawy. Te dwa srodki jedynie konwertuja stad sie nazywaja PH. Inne do niczego nie konwertuaja i sa SAA czy jak kto woli DS.
Tak samo jakbys kiedys jadl dobry anapolon to tez bys wiedzila co to sa sidy.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 6:06 pm     

a ty dalej przy swoim. towar mialem dobry, moze obecny wyglad tego nie mowi bo wtedy nie bylo ani diety ani spokojnych weekendów. poza tym mam 2lata w plecy przez wypadek wiec sylwetka szalu nie robi. ale mniejsza o to. mowie ci ze mialem dobry anapolon. kiedys cykle szly glownie na prolce, mecie reaktora, omie, dece holendrze, agovirinie, i to wszysto mialem legit dzialajace. to teraz dopiero od kilku lat sie zrobila moda ostra na wały. keidys mieta reaktora lepiej kopala niz polak
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11