Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Nie Lis 22, 2009 5:47 pm     

Mały upgrade :twisted:

Z racji tego, że zima za pasem, na dworze ciemno już o 3pm, a w siłowni światłą jeszcze nie zainstalowałem do tego jeszcze The Game pracować musi przefrandzlowałem trochę trening i będę go robił 4x tygodniowo.

Klatka
Plecy
off
tric+bic
nogi+barki
off
off

Pozwoli mi to trochę skrócić treningi i kończył będę gdy jeszcze coś widać :570:
Do tej pory było względnie ok, ale jak już wspomniałem tutaj o 3pm już ciemno sie robi, a ja właśnie kończę pracę przed trzecią, w samochód i cheja do domu/garażu i pakuję. O 3:30pm już ciemno więc potykam się o wszystko jak kret he he.
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
Ostatnio zmieniony przez thegame Pon Lis 23, 2009 5:28 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
       
vlk

SOGI: 314

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 397
  Wysłany: Nie Lis 22, 2009 6:59 pm     

a brzuch i przedramiona czasem robisz?
:mrgreen:
_________________
body-factory.pl
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Nie Lis 22, 2009 7:16 pm     

Brzuch 2x tygodniowo, przedramiona pracują przy większości ćwiczeń więc ich nie robię :twisted:
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Pon Lis 23, 2009 5:26 pm     

Dzisiaj spałem może z 4h :evil: , do tego w pracy zafundowali mi dwu godzinny spacer po lesie :evil: .
Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło spakowałem żarcie i tak razem z posiłkiem przed treningowym do godz 3pm pękło już 5 posiłków :shock: czyli dieta dzisiaj na +.
Wjechałem do siłowni (patrz garaż) na nieco zwolnionych obrotach bo spać mi się chciało nieziemsko.

Dzisiaj klatka

Wyciskanie na płasko 10 8, 8 10 - tutaj czułem, że mógłbym zrobić więcej, ale nie zrobiłem.
Wyciskanie skos z hantlami 12, 10, 10 - muszę dokupic obciążenie, bo te talerze, które mam to mi się tak właśnie układają, że nie mam już miejsca na hantli, a dzwignął bym więcej.
Poręcze 3x8 powtórzeń - tu już czułem, że trening z dupy, po nie przespanej nocy
Na koniec rozpiętki 10 8 6 - tutaj ok no comments.

Dzisiejszy dzień jak i trening nie szokował jakością, ale pompa była, a jak wiadomo "jest pompa, jest impreza"

Tyle.

Ps:
500g Tauryny zamówione
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
Ostatnio zmieniony przez thegame Pią Sty 29, 2010 8:39 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Wto Lis 24, 2009 5:22 pm     

Zmaganie z ciężarem, którego zabrakło czyli trening pleców, ale wszystko po kolei.

Pobudka 6:30am, już wieczorem dnia poprzedniego ugotowałem 6 jajek (wszystkie wyszły, nie było komu zakupy zrobić), wiec 6białek + 3 żółtka + chleb z płatków owsianych 4 kromki (jedna 20g węgla) + łyżka masła orzechowego. Do tego 3g tauryny, coenzym Q10, magnez, omega3, multiwitamina, czosnek w capsach.
Posiłek nr2 130g tuńczyka + baton proteinowy (więcej w nim węgla niż protein :evil: ) chleb owsiankowy, banan.
Posiłek nr3- węgle złożone jakieś 80g - głównie owies :-P
posiłek nr4 przed treningowy 100g kurczaka (resztki) + chleb owsiankowy x4


trening pleców

podciąganie na drążku 3 x max
podciąganie sztangielki w opadzie
podciąganie sztangi podchwytem 15 12 10 - j
Martwy ciąg 7, 7, 7 - muszę dokupić obciążenie, napisałem do św Mikołaja, ale chyba nie dostał mojego listu bo nic nie odpisał.
Kaptury:
szrugsy 3 serie

Na koniec brzuch spięciax100
podnoszenie nóg x80

W czsaie treningu bcaa 5g, po treningu banan + vit C
Posiłek po treningowy (to jeden z tych dni, gdy kobita jest w złym nastroju i kurwuje na moje ćwiczenie i gotuje mi pomidorową z makaronem :twisted: ), nie ma tego złego. Pomidorowa + 100g kurczaka, :evil:

trening na + następnym razem zwiększę liczbę powtórzeń bo obciążenia na razie nie mam.

za jakąś godzinkę 150g tuńczyka + owsiankowy, nie dużo bo ścinam węgle wieczorem.
na dobranoc 3g tauryny + 250g serka wiejskiego
Jutro off........chyba :570:
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
Ostatnio zmieniony przez thegame Pią Sty 29, 2010 8:40 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Śro Lis 25, 2009 5:43 pm     

Jutro przetestuję próbkę z Gaspari, którą dostałem jakiś czas temu. Leżała bidula w szafce i nikt o niej nie pamiętał, ale robiłem porządki i bęc :twisted:

Wiosna będzie będzie redukcja, trzeba sie za czymś rozejrzeć

[img][/img]
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Śro Lis 25, 2009 7:31 pm     

znajomy bral kiedys i chwalil, moze byc dobre
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Śro Lis 25, 2009 7:34 pm     

Wszystko jak zwykle i tak rozbije się o kasę ;)
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Czw Lis 26, 2009 4:25 pm     

Drżą mi łapy... czyli z cyklu triceps + biceps.

Biceps jest u mnie na czarnej liście więc poszedł pod młotek pierwszy

Uginania ze sztangielką (supinacja) elegancko poszło
Uginania ze sztangą łamaną j/w
modlitewnik ze sztangielką
Triceps

Francuz ze sztangą siedząc ok
pompki odwrotne + 15kg na udach 3x12 powtórzeń - jeszcze mogę dodać ciężaru
francuz siedząc ze sztangielką ładnie się spompowało wszystko :twisted:


Brzuch:

spięcia x100
wznosy nóg na siedząco x80


Teraz kilka słów o próbce z Gaspari :evil:
Wziąłem to jakieś 1,5h przed treningiem i już 30min puzniej czułem sie jakbym wypił 3 piwa. Uczucie świdrowania w żołądku. Godzinę od wzięcia czułem się jakbym zszedł z karuzeli :570: dosłownie...
Jeśli to ma być preparat, do stosowania przed zawodami to ja mam gdzieś ten szajs. Na opakowaniu jest napisane, że żeby odczuć go w pełni trzeba to stosować przez o najmniej 5-7 dni - ja bym nie dał rady.
Tak więc Gaspari mówimy stanowcze NIE :573: przynajmniej jeśli chodzi o Mitotropin, bo Super Pump to klasa :twisted:
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
Ostatnio zmieniony przez thegame Pią Sty 29, 2010 8:41 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Pią Lis 27, 2009 3:48 pm     

Dziś ciepło +4 i od razu chce sie żyć.
Wstałem o 7:15am, dzień wolny od pracy, myślę pośpię dłużej.....nic z tego. Maluch obudził się o 7am i trzeba było wstawać.
Śniadanie 6 białek jaj, 2 żółtka, banan, chleb owsiankowy, łyżka masła orzechowego, czarna kawa.
Co do suplementacji to wszystko tak jak na pierwszej stronie + tauryna 3g rano i wieczorem.

Posiłek drugi dwa burgery z wołowiny, pomidor, ogórek, jabłko, czarna kawa (tak mi się chce kawy ostatni, że nie wyrabiam)

trening :570:

Nogi + barki

Wyprosty nóg
uginanie nóg w leżeniu
zercher

Barki:
wyciskanie sztangielek
podciąganie sztangi wzdłuż tułowia
unoszenia sztangielek na boki
unoszenia sztangielek w opadzie
Potreningu vitC

Posiłek po treningowy - pstrąg + zapiekane ziemniaki

tyle.
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
Ostatnio zmieniony przez thegame Pią Sty 29, 2010 8:42 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Pon Lis 30, 2009 6:07 pm     

Na dworze mróz, w siłowni mróz he he :twisted: więc trzeba zapierdalać żeby palce nie przymarzły do sztangi.

Pobudka 4:30 :evil: niektóre dzieci nie śpią po nocach. Postanowiłem to wykorzystać i o godz 5:30 postanowiłem trochę pobiegać na dworze -2. Przebiegłem może z dwie mile. przed biegiem 5g bcaa.

Posiłek nr1 4 jajka + łyżka masła orzechowego + banan + owies

W pracy posiłek nr2 100g kurczaka + chleb owsiankowy
posiłek nr3 serek wiejski 300g
posiłek nr4 głównie węgle jakieś 80-100g

2h pózniej trening

wróciłem do systemu trzy dniowego bo nie mam czasu na 4 dni treningu w tym tygodniu
Więc klatka + biceps

Wl 50x10, 60x10, 70 x8, 50 do upadku (15 powtórzeń)
skos ze sztangielkami 12x21, 2x9x23
poręcze 3 x max
rozpiętki 10x17,5 , 8x19

biceps
uginanie ze sztangielkami (supinacja) 12x12, 10x15, 8x17,5 , 6x18
sztangielki modlitewnik 12x15, 10x16, 10x17

Po treningu rozciąganie, w czasie treningu 5g bcaa

Posiłek nr5 chińszczyzna czyli wołowina + ryż + warzywa

Do końca dnia zjem jeszcze 200g kurczaka- bez węgla
Jogurt naturalny 500g na dobranoc ;)
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pon Lis 30, 2009 6:25 pm     

o 5:30 biegać :galy:
nie każdemu by się chciało :mrgreen:
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Pon Lis 30, 2009 7:10 pm     

To był impuls chwili. Nie planowałem tego, ale nie było tak najgorzej. Tylko teraz coś mnie gardło boli he he nie wiem czy mi to bieganie bokiem nie wyjdzie :evil:
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Śro Gru 02, 2009 5:28 pm     

W tym tygodniu z racji tego, że mam w domu remont, a do tego jeszcze w sobotę wypadł mi wyjazd (400 mil w samochodzie) w tym tygodniu mogę zrobić dwa treningi. I właśnie dzisiaj był ten drugi :cry:

Plecy

drążek 3xmax
podciąganie sztangi w opadzie nachwyt
podciąganie sztangi w opadzie podchwyt
martwy ciąg
kaptury - szrugsy
Barki

wyciskanie hantli siedząc
unoszenie hantli na boki

Ogólnie trening barków z dupy bo już kończyłem w kompletnych ciemnościach :cool:
a nie chciałem się potykać.
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
Ostatnio zmieniony przez thegame Pią Sty 29, 2010 8:43 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
thegame 

SOGI: 182

świerzak


Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 182
  Wysłany: Pią Gru 04, 2009 8:58 am     

No i chuj bombki strzelił w pracy mnie zarazili, mimo, że się broniłem rękoma i nogami, łykałem vitC i czosnek....poległem. Boli mnie gardło i głowa, do tego z nosa cieknie jak z kranu. HOOOOOOYNIA :704:
_________________
Nie chodzi o to żeby podnosić tonę, tylko o to żeby wyglądać jakby się podnosiło dwie
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11