Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Mar 24, 2010 10:49 am     

w jednej saszetce jst 25mg ATD a to juz daje rade przy dawkach testa nawet sporych. co to trenu lysy to tak niestety jest ze 80% z nas nie powinna tykac takich srodków jak tren, prima, oxa, masteron, zaczynac cykle od 1 srodka solo, a dopiero przy 5-6 cyklu dawac max 3srodki. niestety realia takie ze wikeszosc robi 70%diety, 70% treningu i musza to nadrabiac 150% soku zeby postep byl zadowalajacy. sam wiem ze nigdy nie bede mial diety na tip top, i nie ludze sie bo i nawet nie chcem, dla mnie dieta sciasla to najgorsze skurwysyństwo w tym sporcie i meczy mnie to jak cholera, na masie ogrom czystego zarcia jaki trzeba wpierdzielac zeby rosnac, a na rzezbie ograniczenie pewnych rzeczy na ktore ma sie ochote czesto. dla mnie to ciezkie. bo chce miec cos z zycia.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Śro Mar 24, 2010 10:53 am     

Lysy ja nie swierzak w SAA/PH. Glownie chodzi mi o tren bo nigdy nie stosowalem enthante i nie wiem jak to dlugo brac. 12 tyg wydaje sie przesadzone. Dawka 200mg ew , firma UK labs.

Lysy a nie wydaje Ci sie ze jak bys opisal cykl swoj to inni poprostu nie chcieli by powtorzyc twoich bledow, bo jak sam piszesz cykl byl zjebany , za mocny blok
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Mar 24, 2010 11:09 am     

ja mysle ze 10tyg starczy tego trena.
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Mar 24, 2010 11:14 am     

nie tylko blok.ja walilem 400mg trenu w tygodniu-i mam pewność że to tren rozwalił mi stawy.tak po fakcie widze że nie przerabiałem tego bo i gino wtedy wywaliło i blok mocny) druga sprawa,zacząłem cykl mocnym kickiem tj.anapolonem(chociarz tylko 1tabl dziennie) i było pięknie-taki skok że szok(pierwszy raz brałem anapolon).ale po miesiącu czułem że wątroba chce odpoczynku.a potem to już tylko próby podtrzymania i poprawienia jakości.ogólnie oprócz wjazdu to reszta cyklu do dupy bo już mało co postępu.może w wyglądzie to był.cykl wyszedl bardziej sylwetkowy a miał być siłowy.ale jak latem wychodziłem na miasto ważąc 102 kilo na takiej nabitej sylwetce to wrażenie robiłem hehehe...
moim skromnym zdaniem to tren nie dłużej niż 6tyg.po za tym na ciśnienie coś weż bo na tym podbija bardzo.i tak szczerze to są przecierz lepsze środki od trenu.ja też sie naczytałem jaki to magiczny środek a powiem Ci że lepiej to oceniam nawet cykl na dobrej metce.
nie brałem tej firmy więc sie nie wypowiadam.tren jak pierwszy raz brałem to z omką.co 3 dni strzał:1omka i 150trenux2 w tygodniu,robiło bardzo dobrze.nie przekombinuj ze środkami bo nie warto ani zdrowotnie ani finansowo.
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Mar 24, 2010 11:18 am     

aha,do tego ciężko fizycznie pracowałem i miałem ogromny przerób żarcia,ponad 8000kal. dziennie.więc środki były zaprzęgnięte do pracy i miały materiał do działania.
 
 
 
       
j-23

SOGI: 0

zawodowiec

Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 255
  Wysłany: Śro Mar 24, 2010 7:37 pm     

a to PCT complete to brac na noc najlepiej :?: :?:
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Mar 24, 2010 8:16 pm     

j-23, najfajniej brac na noc takie zabaweczki bo wtedy wlączaja sie hormony anaboliczne, ktore regeneruja organizm z hormonem wzrostu na czele... odczujesz to na jakosci snu, regeneracji... porannym nabiciu no i libido :-D
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Mar 24, 2010 9:05 pm     

czytaj: odczujesz porannym mega wzwodem hahaha
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Mar 24, 2010 9:18 pm     

lysy po antku to juz ciezko zeby zrobic szał, nawet trenem. tren to bardzo dobry i mocny srodek. jesli mowa o acet to 6tyg jak najbardziej. enan mozna 8-10 ciagnac
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Mar 24, 2010 9:26 pm     

brałem samego antka 1 tabl i myślałem że jak na teścia z np trenem wskocze lub teścia z innym saa to po wahnięciu formy w dół odbije za nie długi czas w góre i będzie szedł wynik siłowy.tym bardziej po tym co piszą w opracowaniach...a tu nic z tego nie wyszło.sylwetka tak,bardzo dobrze utwardziło,podcieło itp. ale nie o to chodziło.
 
 
 
       
j-23

SOGI: 0

zawodowiec

Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 255
  Wysłany: Czw Mar 25, 2010 2:45 pm     

Lysy tak tez myslalem ale wole zawsze sie kogos dorazic :grin:
dziekuweczka
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Mar 25, 2010 5:48 pm     

tak szczerze napisze że żeby dobry cykl ułożyć z kilku środków saa/ph to trzeba najpierw wypróbować każdy z tych środków pojedynczo i wiedzieć jak organizm na Każdy reaguje.jakie każdy z tych środków pierdolnięcie daje,bo można skusić i to po całości.żeby było wejście,podtrzymanie i w zwyżka wyniku na innym środku lub odblok-zależy czego sie chce i jaki cykl.
dlatego tutaj powinny pomagać takie autorytety jak 666.praktyka i wiedza na temat tych spraw sprawiają że czasem cykl wyglądający na mega prosty może cuda zdziałać...
no i tak mimo wszystko jak kasy brakuje to ja bym to co jest na białko dobre wydał zamiast na dopalacze,bo to da więcej korzyści.
 
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Czw Mar 25, 2010 6:00 pm     

to wypróbuj deco solo, by poznać reakcję organizmu ;)
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Mar 25, 2010 6:09 pm     

hehe,deki wcale nie ruszam :-) a bez teścia to wydaje mi sie że porażka by była z sexem straszna ;) a tego bym nie chciał :!:
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Mar 26, 2010 8:10 am     

niestety wiekszosc nie kieruje sie zasadami kropla soku morze żarcia tylko na odwrót. he.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10