Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 5:56 pm     

666 niestety nie ma takich badan ktore pokazuja ze nolva obniza IGF w miesniach. bo wszystkie badania ktore byly robione na temat nolvy (a raczej wiekszosc) nie byla pod kątem miesni. bo nikogog to nie interesowalo bo nolva byla uzywana w innym celu. ale jesli masz gdzies takie badania zarzuc linkiem chetnie poczytam. nolva napewno jest juz przezytkiem, ale z braku laku moze byc, a tragedi nie zrobi. tylko kontrolowana dawka. mi np 10mg e2d i styka w zupelnosci. przyrostów mysle ze tez nie hamuje. drugi tydz mete i omo leci i juz 3kg up na wadze. sila tez idzie. poprzedni cykl z nolva przez 6tyg npp i prop i 5kg dobrego miecha poszlo mimo nolvy wiec odpowiedani dawka i przyrosty sa i tak. ale nolva to antyestro a nie IA, wiec jesli ktos np na maxa chce ograniczyc retencje czy sie nawet wycinac to potrzeba mu ostro zbic estro a wtedy nolva sie nie nada

duke co do tego kombinowania to ci powiem ze teraz robie taki eksperyment maly. władowalem w chuja kasy i w saa i w dodatki na pct i mostek. zobacze czy to warte kasy czy nie. i po takich doswiadczeniach bede wiedzial juz co warto brac a co nie warte kasy. wiem np ze tribulus nie wart kasy na pct, lepiej dobrego boostera niz tracic siano na tribka. zma tez shit. jakies wymyslne staki kreatynowe czy rozne formy krety na pct szkoda siana. lepiej dobre mono + cos przedtreningowego w dobrej cenie i ten sam efekt. a cena polowe mniejsza. takze trzeba probowac
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 6:31 pm     

Tomczer tylko ja rozmawialem z lekarzem w USA na ten temat ktory sie tym zajmuje. Nie czytalem "internetu". Dalej, z punktu praktycznego wiem wiem ze 10mg nolvy calkowicie zahamowalo mi przyrosty a pozniej nastapil spadek formy , czemu wtedy pamietam bardzo sie dziwilem. Calosc jakos trawal okolo 3tyg. Po odstawieniu tego gowna worcily przyrosty i postepy jednak na krotko bo cykla sie konczyl. Takze nie chrzan mi glupot ze to nie hamuje przyrostow.
c-bol ,wymyslny stack jak pisze 100% dziala lepiej od mono tak dla przykladu. I to w dodatku nowy wymysl ;)
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 7:12 pm     

cbola nie probowalem jescze to nie wiem. ale z tych co probowalem efekt koncowy rowny cykowi na mono.
666 ale jak mam ci to powiedziec zebys wkoncu zrozumial. to ze ty tak masz to nie znaczy ze kazdy tak ma. zdecydowana wiekszosc ludzi walila nolva w chuj czasu i wiesz co ci powiem. kiedys ktos napisal na forumze nolva hamuje przyrosty bo obniza IGF, i nagle wszyscy na hura: o ja nolva hamuje przyrosty?? i juz kazdy nolva be, a jeszcze rok wczesniej walili nolve do mety czy omy i nie narzekali, szlo zajebiscie a nolvy nei bierzemy bo chujowo idzie.
jednak nie mozemy tutaj porównywac trójboisty z obecnymi wynikami silowymi do amatorów bo moze i faktycznie u ciebie kazda minimalna oznaka moze sie objawiac stagnacja bo wiadomo ze jak sie juz 300kg cisnie to nie idzie na omie 20kg w 2miechy i taki minimalne obnizenie IGF moze mocno dac znac. ale na poziomie piwnicznym amatorskim malo kto moze narzekac ze z nolva nie szlo .mi tam szla sila i masa rownie dobrze co bez nolvy. mowie o masie miesniowej a nie wodzie. mimo ze nolva nie jest AI to jednak ogranicza troche retencje co wiem z praktyki.

druga rzecz 666 nolva ma poztywne dzialania na stawy, za to zbyc mocne zbicie estro na pct np moze te stawy wykonczyc. sa za i przeciw stosowaniu na pct zarówno AI jak i SERM. kazda strona ma plusy i minusy. ja nolve biore tylko z koniecznosci. choc staram sie odstawic obecnie i zdac sie na samo ATD
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 7:24 pm     

Wszystkich tych ktorzt walili nolve i udalo mi sie ich od tego odwiesc doswiadczyli wiekszych efektow i powiedzieli ze do tego nie worca. Ciesz sie teraz duzo lepszymi przyrostami niz wczeniesj. Wiec nie tylko ja tak uwazam.
Nolva pozytywne dzialnie na stawy ? piersze slysze. IGF ma pozytywne dzialnie na stawy to tak. Jak jego brak to zaczyna sie katabolizm czyli porsto piszac rozwalanie wszystkiego co mozna. Bez sensu jest uzywac srodka katabolicznego.
Druga sprawa , mozna brac mniejsze dawki koksu , takie jak przyswoi organizm pozniej je zwiekszjac.To ze ktos tak nie chce lub nie potrafi ich dostosowac bo jest zwyczajnym amtolem to juz druga sprawa i powienien przepisac sie lepiej na szachy.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 8:16 pm     

"Tamox faktycznie obniża poziom IGF-u w krążeniu, bo działa w wątrobie jako antyestrogen, natomiast wiemy, że IGF w krążeniu pochodzi głównie z wątroby.
Jednak w tkance kostnej działa jako estrogen i tutaj zwiększa lokalną pulę IGF-u, co uważa się za główny mechanizm jego działania przeciwosteporotycznego. I chociaż nie znalazłem nic na temat aktywności tamoxu w tkance mięśniowej, to jednak - jak pisałem - wiele wskazuje na to, że sermy działają tutaj, tak jak w tkance kostnej- jako estrogeny (takie samo środowisko koaktywatorów receptorowych). Należy więc podejrzewać, że nolva zwiększy lokalną pulę IGF-u czy MGF-u - w tkance mięśniowej."

to taki cytat pana s.ambroziaka . conieco kumaty w temacie. jak sie tym blizej interesowalem jakis czas temu to znalazlem pare dowodów potiwerdzajacych te słowa. teraz to jest raczje nnie mozliwe zebym to odszukal znowu. musialbym posiedziec 2nocy przy kompie i wytezyc mózgownice na angielski,
co do działania konkretnie na stawy i wiezadła to sa rozne badania i opinie zarówno za i przeciw. za ze tamox pomagal kobietom podczas menopazy w bólach stawów. ale sa i przeciw. a jednoznacznej odpowiedzi nie ma. wiec o stawach to moze sie torche pospieszylem narazie.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 10:36 pm     

widzisz jakbys wiedzial to kolejne badania przecza poprzednim ... ja wiem o innych. I po co sie tak spinasz jak i tak to jest gowno ktorego nie powinno sie uzywac...
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pon Sty 04, 2010 9:37 am     

Moim zdaniem doping na kazdego czlowieka piszacego na tym forum spokojnie moze bazowac o stare srodki z poprzedniej epoki. To cale kombinowanie jest nie za wiele wartobo , tak naprawde nikt nie wie czy to dziala czy nie, 666 sam wypowiadasz sie czesto o jakims srodku piszac tylko o tym co ty odczules a nie co potwierdzaja badania.
Pozatym doping wymyslili ludzie znacznie madrzejsi od nas i porobili juz wiekszosc kombinacji ktore przetestowali i watpie bysmy mogli sami wymyslec cos rownie madrego. Wystarczy popatrzec na kulturystow z lat 90siatych i wczesniej, gdzie wyniki ich chyba mowia same za siebie. Nie kombinowali a efekty byly.

Ja wiem ze w PL sa ludzie co stosuja nolve co 6-8 tyg cyklu na testosteronie, do tego dodaja HCG i mamy cos a'la lekki reset po ktorym znow mamy przyrosty.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Sty 04, 2010 10:02 am     

666 nigdzie nie mowie ze nolva to złoty i najlepszy srodek. bo tak nie jest. ale dziala hamujac gino. kosztuje grosze. wiec jak kogos nie stac a jest jak to kolegas wyzej mowi piwnicznym amatorem to nic zlego sie nie stanie jak uzycje malej dawki nolvy. choc ja juz np po raz ostatni jej uzywam, a nawet juz moge powiedziec ze od 3dni nei biore. lece narazie 25mg ATD rano i wieczorem. poki co nic sie nie dzieje, choc suty sa tak jakby na granicy bym rzekl.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 04, 2010 10:14 am     

No tak dukeluke porownajmy kulturystow z lat 90 tych i terazniejszych , roznice widac odrazu, duza przepasc. Wiec naucz sie patrzec.
Faktycznie nikt nie wie czy dziala czy nie MegaH dla przykladu... przecierz to zwykle aminokwasy. Proponuje Ci je zacznij jest caly rok :-)
Badania jakbys nie wiedzial sa robione w wiekszosci pod wygode czyjas.
Tak doklanide doping wymyslili madrzy ludzie , tylko ze prawdzwi doping dopiero powstaje , bo wczesniej to byly leki , a nie doping i z lekow sportowcy zrobili sobie doping.
Pierwsze slysze o takim "resecie" chyba mozgu bo napewno nie recpeptorow.

tomczer17 dyskusja skonczona i naucz sie dostosowywac dawki do tolerancji organizmu bo tego zadna wyjaban na blache teoria Ci nie da.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pon Sty 04, 2010 1:23 pm     

666 - po co nam patrzec na kulturystow z 21 wieku i robic co oni robia , kombinacja za kombinacja , skoro nikt na tym forum nie doszedl do poziomu kulturystow z lat 90siatych

Dlatego wracajac do meritum calej dyskusji. 666 - jestes pro robisz jak pro ale nie oczekuj od nas zwyklych szaraczkow zebysmy tez walili jakies kombinacje, skoro naprawde duzo jeszcze mozemy osiagnac stosujac stare sprawdzone sposoby.


PS 219zl za 1 ebol i 1 tbol czyli razem 440zl za mostek to tez rewelacji nie ma cenowej jak na nasz poziom. Bo za clomid i nolve zmieszcze sie w 100zl. A pewnie wielkiej roznicy miedzy zestawem ebol/tbol a zestawem clom/nolva(ATD MAX) nie poczuje.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 04, 2010 5:37 pm     

hmm no fakt nie poczujesz, a pozniej bedzie jak juz wielu ma po clomidzie calkowite zamkniecie przysadki i brak pordukcji testastronu , czesciowe selpniecie , mozesz nie wierzyc ale to sa skutki uboczne ktore wystepuja odrazu lub po czasie w wiekszym lub mniejszym stopniu u kazdego kto to sotoswal po krotkich cyklach. Osobiscie znam osobe ktora dzieki temu ma zablokowana przysadke dozywotnio i malo tego to spowodowalo pozniej wstawienie zastawki serca bo przy braku tescia takie klocki sie dzieja. Nie wierzysz idz porozmawiac z madrym lekarzem ktory sie zajmuje czysto dopingiem. CLomid jest dobry jak jest pomocny po dlugich cyklach takich jak 90% ludzie nigdy nie bedzie bralo. Wiec spytam sie po co wam to dzieciaczki ?
Dalej nolvadex , na huj jest walic w siebie srodki kataboliczne jak jestesmy na srodkach anabolicznych ? Jescze nie wspominajac jak niektore kwaity uzywaja HCG co pozniej niezle piedrololi zywtonosc plemnikow a raczej ich uposledz skutecznie pozniej ich ruchliwosc.
Wiesz po co tez bierze sie po cyklach takie rzeczy ja E-bol z tbolem , po to zeby podtrzymac spadki , dac organizmowi odpoczac , dosjc w miare do rownowagi i robic jakies postepy pozniej. Po to zeby po czasie wejsc znowu na cykl i miec na nim postep.
Amator tez moze myslec i robic postepy. No ale niestety niektorzy sa tak tempymi garami ze im sie tego nie wytlumaczy.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Sty 10, 2010 1:46 pm     

Ja po cyklu na propie epi i m1 odblokowalem się spokojnie pct complete i 6oxo i wszystko gra, clomidu jeszcze nie używałem i jakoś nie czuję potrzeby.
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Sty 10, 2010 2:16 pm     

hcg w malych dawkach 500-1000iu e2d moze byc
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 10, 2010 3:50 pm     

To sa mega dawki. HCG to bzdura.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Sty 11, 2010 8:22 am     

666 zalezy jak sie dawkuje. tzn kiedy. w trakcie cyklu co tydz 250iu tygodniowo, lub pod koniec cyklu w ostatnich tyg cyklu 500-1000iu e2d przez 2tyg.
ale dawki rzedu 5000iu e4d jak jescze niedawno byly praktykowane to fakt. ale takie male pomagaja ruszyc jajka i lepiej wejsc w pct, nie ma znaczeniu tu minimalne blokowanie hpta prze hcg poniewaz leci sie na cyklu je a wiec zaczenie minimalne ma, zaraz po tym zaczyna sie pct robic i wszystko ma swoj prawidlowy rytm., najperw jajka potem przysadka. zreszta hcg stosowac tylko po dluzszych cyklach i z uzyciem nandrolonów lub trenu. nie ma sensu po 10tyg na omie i mecie np
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 11