Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 02, 2010 6:35 pm     

ja tam nie czulem zeby jakkolwiek ATD bylo mamlo przyswjalne. 50mg prawdziwego ATD mysle ze zzerowalo mi estorgen.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Sty 02, 2010 8:19 pm     

na cyklu? czy na pct?ja nie mowie ze ATD nie dziala. ale jest mniej przyswajalne niz aromasin. ATD jest tylko jego pochodna. jesli ktos sie bawi w naprawde duze dawki testa i chce mocnego AI to aromasin jest najlepsza alternatywa na anastrozole i letrozole. w odróznieniu od pierwszego nei zbija IGF a w odróznieniu od drugiego nie jedzie po lipidach. i ma jescze pare innych plusów. a ATD bym nazwal takil słabszym sklepikowym odpowiednikiem. jak mowie jesli ktos nie szaleje z dawkami to ATD starcza. ja juz 2dzien bez nolvy i lece dzis i mam zamiar narazie wstrzymac nolve calkiemi zobaczyc czy ATD daje rade.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 02, 2010 8:33 pm     

na i pozniej po.
co ATD zbija IGF ? gdzie jak ? Co Ty masz za ATD ze musiales nolve uzywac?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Sty 02, 2010 8:44 pm     

przeczytaj dokadnie. nie pisalem ze ATD zbija IGF. tylko anastrozole (arimidex).
mam Inhibit E z SNS.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 02, 2010 9:19 pm     

aa Arimidex to tak. SNS to wyjebka w USA. Trzeba bylo brac z CHAPARRAL LABS ATD samo albo COMPLETE PCT z BBS'u , wiem ze niby to PCT ale jest to dobre brac na cyklu tez.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Sty 02, 2010 9:32 pm     

pct complete mam na mostek i na pct odlozone. na mostku jako dodatek to tbola i dheam a na pct jako dodatek do pct assist z CEL. to inibite E dziala bo teraz schodze z dawki nolvy i mimo to nie czuc narazie nic. poprostu ATD widac powinienem dac albo tydz wczesnej przed cyklem juz albo poczatkowa dawke 50mg. bo meta na mnie tak dziala ze odrazu wypierdala gino, i trzeba byc juz dobrze zabezpieczonym od pierwszych dni.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 02, 2010 9:36 pm     

Duzo osob narzeka ze SNS zaniza dawki albo nie wsadzja tam tego co trzeba, to normalna praktyka w USA u wiekszosci.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 9:42 am     

Wogole za bardzo kombinujecie i uwazajcie by nie przekombinowac. Dajecie jakies nowoczesne wynalazki zamaist trzymac sie starych sprawdzonych srodkow. Ja na poziomie piwnica nie mam zamiaru robic mostku za 500zl bo sie to mija z celem.
Teraz jak czytam ze ATD nie dziala to zaczynam sie wnerwiac ze kupilem ten badziew za 100zl a moglem zainwestowac w stara dobra nolve (apteczna)
Zaraz powiecie ze nolva to gowno ale biorac pod uwage skutecznosc dzialania i cene oraz to ze wiem co biore to nolva na glowe bije ATD ktore jest drozsze i tak naprawde nikt nie wie co tam siedzi. Zbija moze IGF ale na poziomie zawodnika piwnica zbicie IGF na czas 2-4tyg nie przyniesie nic straszneo. A po odstawieniu nolvy znow bedziemy miec progress.

666 - ja rozumiem ze Ty juz kombinujesz jak mozesz ale reszta ludzi z forum za bardzo kombinuje. W koncu OFF ma byc OFF :-)
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 11:41 am     

duke kombinowanie to ma na celu zaliczyc jak najmniesze spadki i potem dobry progres. robie 4tyg mostka w tym wlasnie celu. a to ze 500zł daje to trudno. wole w to ładowac niz w imprezy. i byc bogatszym w nowe doswiadczenia.
co do wynalazków to nie zyjemy w latach 80 zeby ciagle leciec stale nolve czy airmidex. sa lepsze IA o wiele lepsze. ale akurat nolva to tani antyestro i skuteczny. co do blokowania IGF to odrebna sprawa bo tego nikt dokladnie nie zbadał czy obniza IGF w miesniach. bo we krwi obniza ale w miesniach niekoniecznie. ostatnio byla na ten temat dyskujsa na sfd. ambroziak pisal ze niekoniecznie musi byc tak jak sie mysli,tzn ze nolva obniza IGF w miesniach. bo nikt nie robil pod tym kątem badan. ale nolva niestety przy duzych dawkach androgenów nie ograczniczy retencji i tu potrzeba ATD, aromasin
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 11:55 am     

dukeluke:
tak lepiej nie kupowac nowego auta , tylko kupic sprawdzonego malego fiata. Tez jezdzi nie ? O czym Ty piszesz ?
Nolva byla gowne jest gownem i bedzie gownem. Powiem tak trzeba byc pierdolnietym zeby jej uzywac (bez obrazy Tomczer) .
Na tym Offie powienienes sie skupic nie tyle na odbudowie wlasnego tescia to przedewszystkim na podtrzymaniu spadkow.
Co do ATD to jakbys sie sluchal co kupic a nie inwestowac w 1 lepsze scierwo to bys byl zadwolony.
tomczer17 wlsnie jest 100% zbadane ze obniza IGF w calym organizmie. Zostawy nolve kobieta chorym na raka , zreszta juz podobno to tez nie jest za dobre bo nadwyzka IGFu u kobiry /ludzi chorych na raka jest wskazana.

ATD dobre dziala i sie bardzo dobrze przyswaja.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 12:43 pm     

666 - Tylko ze nie kazdy uzywa samochodu do lansu i robienia sztrymu a traktuje jako rzecz ktora pomaga w przemieszczaniu sie z punktu A do B, a kase lepiej wydac na dziwki w punkcie B. Ja wychodze z takiego zalozenia bo nie jestem PRO jak Ty.

Jak by nolva byla takim prawdziwym gownem to by jej nikt nie bral, a jakos do tej pory uzywana jest przez zawodnikow.

Oczywiscie moge kupic zestaw 2x T bol + 2x E BOL za ktory zaplace razem 600zl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 1:01 pm     

Kto Ci powiedzial ze zaplacisz 600pln! ?

no tak mozna sie przemiesic Audi80 r.95 i mozna tez ruina malym fiatem z 78r. Kazdy zrobi to na co ma ochote. Tylko to juz swiadczy o osobie. I nie trzeba byc wcale pro zeby robic postepy z glowa. To co jest takim jestes. Jesz gowno gownem jestes. Proste.
Piszesz tez ze ni jestes PRO , to ja sie pytam po co chcesz robic cykl jak Por 16tygodni? Z tego co wiem to piwnicowi amatorzy nie wchodza na cykle dluzej niz 8tyg. Wkoncu robia to dla siebie. Ty sam widze nie wiesz czego chcesz. Brac sie chcesz za dlugi cykl, nie masz kasy na podtrzymanie/odblok to na cholere to robisz?
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 3:52 pm     

Tbol i Ebol kosztuja po 169zl a potrzebuje 4 puszek wiec 4*169 = ponad 600zl

Czy mozna na mostek uzyc innych produktow ?

666 wogole bez nerwacji bo wpadniemy w faze kataboliczna ;) a to juz bedzie gorzej niz branie nolvy przez rok hehe taki zarcik
 
 
       
primoinfo

SOGI: 1916

zawodowiec


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 368
  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 4:08 pm     

tu masz promocje :

http://forumsportowe.us/viewtopic.php?t=858

T-bol + E-Bol 219 zl.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 03, 2010 5:11 pm     

ale ja sie nie nerwuje wcale...
Pozatym na forum jest pormo caly czas dla uzytkownikow i nazywa sie "zrob to sam" , czyli zasada jest taka ze wybierasz sobie pare produktow piszesz do NRW a on Ci daje promo na to. Bardzo proste i zarazem skuteczne . Korzysci sa dla wszystkich.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 8