Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 9:02 pm     

sport- hamburg napisał/a:
kleju45 napisał/a:
ILIUM konkretny prop jak dla mnie nr1 teraz na rynku czuć działanie od 1 shoota :twisted:



hahah. sory kleju ale usmialem sie po tym poscie. nie zebym mial cos przecie ilium. ale to podsumowanie mnie rozłozylo: czuc dzialanie od pierwszego shota.
to czyli jakas firma kiepska jakby wypuscila propa zanizonego tzn 50mg to wtedy poczuloby sie dzialanie od 3, 4 a moze 6shota? albo moze to brzmiec tez tak ze firma ILIUM robi tak dobrego propa ze az okres jego póltrwania, osiaganie optymalnego stezenia we krwi skraca się 2x np.
he jaki by to nie był prop (o ile jest tam prop) to poczujesz go tak samo szybko. to samo ktos by mógl powiedziec o dece. ze np poczulem w 1tyg, ale normalnie sie zaczyna czuc w 3-4, ale tu jest tak dobra firma ze ja poczulem w pierwszym heh. druga sprawa ze kazdy odczuwa indywidualnie, jeden czuje wczesniej drugi pozniej.

lysy wiesz ze firma IP cieszy sie bardzo złą sławą? osobiscie sie zawiodlem na niej za kazdym razem. prop, tren, wino. wiecej nie próbowalem juz bo ilez mozna. teraz jest ok? sprawdzales ten towar?


chodzi mi o libido juz po kilku godzinach było czuć szybszą gotowość do kolejnych bojów ;)
nie mówie o działaniu anabolicznym bo wiadomo, że po pierwszym nic nie poczujesz :mrgreen:
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 5:35 am     

na to samo wychodzi. to co napisalem odnosi sie tez do libido. tutaj bardziej psychika ci działała pewnie
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 5:45 am     

maly666 granica bolesnosci propa to 100mg. zwykle dobre ug daja ok 95mg tak zeby kopalo jak nalezy, ale zeby nie bolało. wystarczy ze da sie juz 105mg/ml i prop jest bardzo bolesny. dlatego nie wierzylem nigdy w te 150mg/ml. bo to by było nie do przyjecia przez miesien.
natomiast do ok 100mg mozna spokojnie zrobic bezbolesnego propa. inna sprawa ze jeden nawet po testovisie bedzie kulał a inny po propie EC (ktory zwykle pobolewał)nie bedzie nic czuł.

gh wcale nie jest takie czułe jak by sie zdawało. do nas idzie z chin, czesto przez 2pary rąk przechodzi, czeesto tydzien poza lodówką, i działa.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 9:13 am     

najlepsze firmy robia sok w ampulkach,w aptece u brudasow tez maja np cypka w ampach nasza jelfa tez w ampach,alpha jest niby robiona przez unigena a unigen to apteka,zreszta nawet winko inj maja czyste koles mega chwalil ode mnie,to o jakosci swiadczy malo kto robi dzis pewne inj stano :wink:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 10:53 am     

olek, zatapiarka do amp wcale nie jest taka droga, wiec to czy sok jest w am wcale nie musi swiadczyc o tej firmie. chociaz jak ktos juz robi pozadnie towar to raczej ładuje tam dobry towar. ale patrzac na wałowane apteki np jelfa , to przeciez są wogóle nie działające prolki czy omki, a ktos zadał sobie ten trud zeby to wyprodukowac a jednak syf do srodka nalał. róznica tylko taka ze jak ktos wałuje apteke to pusci to na rynek a i tak nikt potem nie pozna ktore to to wałowane. a firma ktora pod swoja etykieta robi od poczatku syf to zaraz wychodzi to i nikt tego nie kupi.
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 11:27 am     

a co sądzicie o sprzętach z venoma ?
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 2:01 pm     

lysy wiesz ze firma IP cieszy sie bardzo złą sławą? osobiscie sie zawiodlem na niej za kazdym razem. prop, tren, wino. wiecej nie próbowalem juz bo ilez mozna. teraz jest ok? sprawdzales ten towar?[/quote]
no i zgodził bym się z Tobą do niedawna.
ale teraz kto inny to robi i towar klepie aż miło.
pierwsza partia od gości co nigdy nie zrobili w niczym zaniżonego stężenia.
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 2:11 pm     

po za tym po co wypowiadacie się jak tylko lizneliście te środki?
alpha nawet podskórnego teścia robi i wino.ale najlepiej spróbować i dopiero mówić.
albo to że prop po 3 strzale się czuje?co za brednie...
omke też?
albo każdy inny teść?gówno prawda !!!
ja każdy od pierwszego strzała czuje.
na tym forum jest troche chłopaków co brało towar i niech się może wypowiedzą.omka nie działa?pewnie,może w innej części polski i od innych dostawców tak.albo prolongatum?aż mi się coś robi jak to czytam...
skoro 200mg prolongatum działa lepiej niż innych 500mg omki to wszystko jasne...
Ostatnio zmieniony przez lysy Pią Kwi 13, 2012 2:30 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 2:15 pm     

a co do bolesności zastrzyków to było to wałkowane już nie raz na forum i po co piszecie o jakichś granicach stężenia co do bolesności?
jak żle strzała zrobisz to stężenie 25mg/ml tak da popalić że kilka dni chodzić nie będzie można...
albo ten sam towar z tej samej fiolki w innym okresie rozerwie Ci dupe...
połowa tego co tam napisane tyczy tego jak dana jednostka zareagowała i ma tyle wspólnego z rzeczywistością co badania nad działaniem hmb :mrgreen: :?:
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 2:43 pm     

to może pogadam z kim trzeba i test zrobimy towaru?
żeby ktoś zrobił sprawdzian towaru na sobie?tego mixa 450 :!:
albo z metą i przejściem na wino...
zacząć 20mg mety,zazębić z winem tydzień i potem winko samo.podkłute mixem.
sprawdzian świetny czy towar klepie.zrzutka chętnych na towar i test będzie.
 
 
 
       
wuander

SOGI: 6518

zawodowiec

Dołączył: 24 Gru 2010
Posty: 389
  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 10:21 pm     

co do alpha-pharma, unigen mialem stycznosc z paroma srodkami,
napewno jest o wiele klas wyzej niz nasze polskie ug :)
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 10:24 pm     

ja się łapie ale za jakies 3 miesiące :twisted: :twisted:
co do propa bije 0.5ml co strzał ilium i masz lysy racje bo ostatnio dupa bolala ale to pwenie dlatego, że źle igłe w dupsko wbiłem
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 8:06 am     

lysy to o tym wlasnie pisalem jeden czuje po paru dniach inny po 2tyg. ale kleju pisal przykladowo ten i ten prop kozak bo czuc od pierwszego shota. kazdego innego w ktorym bylbym nawet 50% deklarowanego stezenia tez by tak poczul. o to mi chodzilo.

co do omki i prolki to jesli wierzysz ze tego nei wałują, bo tak to zrozumialem to musze ci powiedziec ze zyjesz w bajce chyba. powiem wiecej. jesli nie kupisz sobie tej omki/prolki sam w aptece to na bank masz wałka. a to ze ten wałek dziala, badz nie to inna sprawa. bo sa wałki ktore działają super i takie ktore prawie wogole nie działaja. ale fakt ze sie podrabia doslowanie wszystko, nie ulega zadnej watpliwosci. ktos kiedys pisal ze tego sie nie wałuje bo to tanie. hahha. a co powiecie na clom anafarmu. ktory dopiero grosze kosztuje. albo t3 uni. nie wierzcie w bajki. waluje sie wszystko i wszystko sie opłaca. kurwa nawet papier do dupy wałowali. heh

co do stezenia propa i bolesnoci to pisalem ze jeden po testovisie czuje bol inny po tym co wiekszosc ludzi boli ,nie poczuje nic. pomijam fakt zle zrobionego strzala. ale to ze 100mg to jest granica powyzej ktorej prop poprostu boli to jest prawda. wystarczy pogadac z ogranietym chemikiem ktory klepie soki, ja wlasnie od takieog wiem o tym. swojego czasu phoenix chcial robic super towar i dawali niby 105mg nawet zamiast 100mg zeby nikt nie marudzil, wtedy nei wiedzieli o tym ze takie stezenie boli. i kto bil to pamieta ze pierwsze partie propa phoenixa bolały, potem juz to poprawili.
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 3:12 pm     

taaaa, a teraz z pełną odpowiedzialnością o propie z Phoenixa moge powiedzieć że ma marną jakość i na 200% stężenia nie ma.wiem bo go wbijałem i mam jeszcze.
szczerze powiem że im się naprawde tylko mix testosteronów udał. - reszte sobie w tej chwili daruje.
nie chodzi że czegoś nie podrabiają ale jak działa.ja dobrze wiem że bardzo dużo środków jest wałowanych.ale skoro działają prawidłowo to nie jest żle.gorzej by było gdyby z apteki środki nie działały.

tak poza tematem powiem że nie rozumie jak od pierwszego strzału można nie czuć wstrzykniętego w siebie testosteronu :?: może przełożyć się na sztandze za jakiś czas,lub mieć szczyt działania i odczuwalności za kilka tygodni, ale nawet jak wstrzykniesz prolongatum/enanthat to czuć na libido już po kilku godzinach.od 1 strzału.

co do wałów to chyba najtańszy w pl środek i najbardziej popularny jest najbardziej wałowany - czyli metanabol.znaleźć w metce metke to rarytas którym niewiele firm może się poszczycić.
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Kwi 14, 2012 5:20 pm     

sport- hamburg napisał/a:
olek, zatapiarka do amp wcale nie jest taka droga, wiec to czy sok jest w am wcale nie musi swiadczyc o tej firmie. chociaz jak ktos juz robi pozadnie towar to raczej ładuje tam dobry towar. ale patrzac na wałowane apteki np jelfa , to przeciez są wogóle nie działające prolki czy omki, a ktos zadał sobie ten trud zeby to wyprodukowac a jednak syf do srodka nalał. róznica tylko taka ze jak ktos wałuje apteke to pusci to na rynek a i tak nikt potem nie pozna ktore to to wałowane. a firma ktora pod swoja etykieta robi od poczatku syf to zaraz wychodzi to i nikt tego nie kupi.


z alpha masz inna sprawe sprawdzasz kod weryfikacyjny na stronie i ci wychodzi czy fejk czy oryginal...

jaki test podskorny alphy lysy?koles bil propa podskornie nawet i cos tam dzialal lokurvaa bold alphy meg dzialal podawany podskornie

moj ziomek walil mete neogneica i atoma i atoma wchuj lepiej chwalil to co neo wal?jak inny jadl w kurwe met i neogenica dawala czyste mu mieso i zyly w chuj i mowi najlepsza (a zalany byl normalnie):!:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10