Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Pawson

SOGI: 384

zawodowiec


Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Łódź
  Wysłany: Śro Paź 21, 2009 6:49 pm   P-Mag - jedzone było już?  

Panowie jak w temacie

jako że zakończyłem nieco przydługi cykl (który wymknął mi się troszkę spod kontroli ;) ) i wchodzę w okres, kiedy codziennie pada deszcz :570: wybiegam już myślami w pierwsze miesiące AD 2010.

Obecnie podjadam sobie Clouta i Green Maga, przed treningiem faszeruję się No-Xplode, co jakiś czas wbrew protestom mojego szanownego dupska aplikuję sobie minimalne dawki hcg, niedługo zaś dorzucę novedex xt, t bol i mini daweczki clomu.

Na jakiś luty planuję start bombki, która zrobi ze mnie maszynę taką, żebym mógł się bez większego wstydu pokazać na pierwszych od 4 lat wakacjach ;)

myślałem sobie o enanie, npp, propie i winstrolku (oczywiście nie na raz). jako że początek ma być na długim estrze, to chciałbym coś, co da mi szybkie pierdolnięcie. miałą być metka, ale Daro wspomniał o P-Magu.

I stąd temat:

- jadł to ktoś?
- jak klepie?
- szybko się rozkręca?
- podlewa?
- blokuje?

jeśli powiecie, że nie warto dajcie jakąś inną sugestię. Dawno nie szamałem pehaczy, to może coś podjem z ostatnich serii ;) Inaczej trzeba będzie chwycić metan %-)
_________________
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować, resztę traktuj jak kupę gówna.
A jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Paź 21, 2009 7:14 pm     

ja bym metan chwycil. a jesli nie to moze pomysl o Dymethazine od Iforce, to jest 2 czasteczki superdrolu polaczone wiazaniem azotowym -N=N- . teoretycznie mocniejszy od mdrola z tymi samymi skutkami ubocznymi
 
 
       
Pawson

SOGI: 384

zawodowiec


Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Łódź
  Wysłany: Śro Paź 21, 2009 7:24 pm     

u kurwa jak mocniejszy od m drola to ja nie chcę %-)
_________________
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować, resztę traktuj jak kupę gówna.
A jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Paź 21, 2009 7:37 pm     

to opinia gosciaz forum aniamal ze mocniejszy ale skutki uboczne nie wieksze. bo to niby 2 czastaczki mdrola w jednym ale ilosc subst ta sama. a i dymethazine jest znany juz od dawna
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Śro Paź 21, 2009 7:56 pm     

zdecydowanie mocno klepie, szybko sie wkreca, zalewa i blokuje, sila i masa na duuuzy plus ;-) bebechy siadaja niestety.. zgaga, brak apetytu itp skutki dosc czeste jesli ktos dobrze nie zadba o oslonki i naprawde dobra diete, lub zapoda hardcorowa dawke 3kaps ed.. jesli "z glowa" to WARTO zapodac te cuksy :lol:
 
 
       
Pawson

SOGI: 384

zawodowiec


Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Łódź
  Wysłany: Śro Paź 21, 2009 8:02 pm     

no właśnie się waham, czy lepiej to, czy metan na kick. Darek wczoraj polecał tego P Maga, ale jak mam się źle czuć, to szczerze pierdolę takie wakacje ;)

kurva ale to jeszcze tak dłuuugo ;) dziś pożegnałem się na dłużej z propem, który był moim przyjacielem od 18 tygów %-) nie wiem, jak podołają w zastępstwie Clout, no-xplode, green mag i novedex xt z t bolem. Obawiam się, że Goździkowa będzie musiała przyjść z pomocą podając mi popularną EtoPIrynkę :D :D :D
_________________
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować, resztę traktuj jak kupę gówna.
A jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Paź 21, 2009 8:08 pm     

gozdzikowa przypomina na ból spadków EtopPIryna...
 
 
       
Pawson

SOGI: 384

zawodowiec


Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Łódź
  Wysłany: Śro Paź 21, 2009 8:09 pm     

:D
_________________
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować, resztę traktuj jak kupę gówna.
A jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Śro Paź 21, 2009 8:20 pm     

zdecydowanie zapodaj tego pmaga ;-) tylko nie szalej z dawka.. pierwszy tydzien 1kaps ed, w drugim tygodniu co drugi dzien mozesz dac 2kapsy, w trzecim tygodniu zrobisz sobie rachunek sumienia czy warto wchodzic na 2kaps ed zakup livera, trzymaj miche i bedzie ok.. nieporownywalne z efektem mietka :twisted:
 
 
       
Pawson

SOGI: 384

zawodowiec


Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Łódź
  Wysłany: Śro Paź 21, 2009 8:35 pm     

nie nie, ja nie mam tendencji do szaleństw z dawkami. M Drola jak szamałem to 1-2 tydz po jednym kapsie, 3-4 po 2 i było elegantino. Tylno pytong słabiutki, to jest chujnia nawiększa.

Ale jak testo do tego będzie nie powinno być dramatu. Ciebie mocno blokował p mag?
_________________
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować, resztę traktuj jak kupę gówna.
A jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Paź 22, 2009 7:12 am     

wlasnie jakto jest w odniesieniu do mdrolaz tym p magiem. bo jesli podobnie to pamietaj pawson ze lecisz potem npp (spofe apteczna) wiec tu stezenie i pewnosc ze jest npp masz i moze byc ładny blok po samym npp. nie wiem jakjestz o pmagiem alejeslipodbnie jak mdrol to ja bym nie dawalzaraz przed npp tego, ze wzgedu na libido, blok, i ogolnie zamule bo po mdrolu to wszystko bylo. ale p mag chyba jest bardizej androgenem tak??
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Czw Paź 22, 2009 8:10 am     

666 nie dawno zszedl z P-mag o ile dobrze pamietam,poczekamy niech sie wypowie
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
Pawson

SOGI: 384

zawodowiec


Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 372
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Paź 22, 2009 8:21 am     

z 666 gadałem to mi bardzo polecał P Maga i mówił, żebym to szamał jakieś 6-7 tygodni. Ale chyba tyle to nie podołam.

Po M Drolu, a włąściwie w końcówce jego brania, pojawił się blok. Zamuły nie było nigdy.

Mario w sklepie dziś? to może wreszcie uda mi się Ciebie odwiedzić na bajerke ...
_________________
Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować, resztę traktuj jak kupę gówna.
A jeśli musisz paść, to z dymiącym rewolwerem.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Paź 22, 2009 8:28 am     

moze ktos cos wiecej o tym srodku napisze? toksycznosc jaka, sucha czy mokra masa bardziej, jak dlugo sie wkreca, jak z gino przy tym itp
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Paź 22, 2009 10:38 am     

z tego co sie zorientowalem to p-mag to bardzo podobny srodek do h-drolu. jest minimalnie bardziej androgenny a mnie anaboliczny od h-drol. wiec mozna minimalnie miec inne odczucia, mozliwe ze da troche bardziej mkra mase. tak wiec moim zdaniem pawson dal mete dobra wyjdzie cie taniej. albo kup apteke polaka mete i dasz 20mg ed i wyjdzie cie cenowo podobnie. a mysle ze skutki uboczne mniesze beda po polaku przy tych samych efektach. gdybys byl endo to bym ci poradzil hdrol np ale mysle ze nie bedziesz mial wiekszych problemów z utrzymanie kostki na brzuchu wiec radze mete
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10