Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Czw Paź 08, 2009 5:29 pm     

epi praktycznie nie blokuje a meta wręcz przeciwnie. znam przypadki i to nie pojedyńcze, że po epi 2 opakowanie complete zjedzone i zero odbloku czy tam cudowań z podnoszeniem teścia, bo nie było potrzebne a pyta stała tak, że można by było walić konia 4 razy dziennie tak jak 4 razy umyć ręcę i nic - takie były reakcje pozytywne. Pozniej kretka, no i do przodu. Nawet stawy przy epi zero. Jak dla mnie to super łagodny środek.

Więc jak meta zblokuje w trakcie będzie brał pct assist + epi i nie widzę żadnego bloka a sam pozytyw, bo na upartego można by było po epi oxo zapodać i też będzie postęp.

Co do mocniejszych cykli to wiadomo jak pct brać to już jest napisane, ale przy epi nie widzę żadnych przeciwskazań.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Paź 08, 2009 6:53 pm     

Nie wiem jaką wy metę jecie że was blokuje :mrgreen: Zastanawiałem się ostatnio nad zakupem epi właśnie w celach rekompozycyjnych. Ile tego tak potrzeba bo skoro wkręca się w 4/5 tyg to chyba 2 puchy po 120tab i 8 tyg min?
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Czw Paź 08, 2009 7:06 pm     

może nie "blokuje", ale czuć, że libido siada, zmęczenie, ospanie różnie każdy reaguje a jak się coś źle dzieje to trzeba działać.

2 opakowania epi starczą na dobry cykl. Będziesz zadowolony 8 tyg wystarczy.
 
 
       
strzalek

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 24
Skąd: olsztyn
  Wysłany: Czw Paź 08, 2009 9:31 pm     

Ja chciałem zrobić to na bardzo lajtowych dawkach.
mietek polski apteczny
meta 15 mg ed 1-4 tydz
epi 20 mg ed 1-4 tydz
epi 30 mg ed 5-6 tydz ale z tego co teraz przeczytałem pociagne do 8
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Paź 09, 2009 9:54 am     

strzalek bierz pct tydz przed koncem epi. wzadnym wypadku po odstawieniu mety. to bezsens. epi nie blokuje mowi siusiak. i oczywice robil badania na dziesiatkach ludize ze to wie. chlopie po libido i samopoczuciu nic nie stwierdzisz nieraz. a co powiesz ze ja pare lat temu nie robilem zadnych odbloków po cyklu. lecialo omo, meta,deca, enan, propy. i nigfy nie mialem problemu z libido. a to dlatego ze u mlodego to rzadko wystepuje. wiec to nie jest zaden wyznacznik ze po epi pała stoi znaczy nie zblokowalo. poza tym jednego zblokuje mocno dugiego wcale. a jaki jest sens robic pct podczas przyjmowania epi skoro nadal jest sie na cyklu. rownie dobrz moge powiedizez ze jak lece cykl 1-4 antek i 1-4 aga i potem podtrzymanie na mecie przez 4tyg to moge leciec odblok juz od 5tyg bo w porównaniu do pierwszych 4tyg kolejne 4 na mecie juz tak nie blokuja.
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Pią Paź 09, 2009 11:08 am     

tomczer17 Ty to taka masz wiedze o wszystkim i wszystko podparte badaniami zwłaszcza o prohormonach, że normalnie jedziesz na doktora w tych sprawach a nie na "MASTER Blaster".

Te Twoje porównanie to ma się jak gówno do miodu. Cykl meta + epi to nie te Twoje młodzieńcze cykle z omo, mietkiem, propem itp. mieszankami, na których nie robiłeś odbloku, bo pewnie większość fake miałeś, ale nie chce mi się już tak drążyć, bo chuj mnie to obchodzi.

Meta podkręci anabolizm, da znać wątrobie, może lecz nie musi stłumić libido jeśli jest lipton trzeba działać jak nie można ciągnąć i zrobić na finiszu. Ale jak gościu szamie 15mg na dzień to nie ma o czym gadać.

A chopy ode mnie co żarły epi generic labz po dwie puszki jeden trzy przez 8tyg zero negatywów już bardziej się negatywnie wypowiadali na "oxie" niż na epi. A zaczynali pierwszy tydzień 2 później 3/4 a w kapsie 10mg i jak coś mogli więcej ale nie ćpają.

No a kwestie zblokowania jak rozpoznasz jak nie po swoim organiźmie, że coś jest nie tak ? Ja prawie nikogo nie znam co by po cyklach choćby na ph leciał na różne badania i od tej strony sprawdzał czy coś jest nie tak. Prawie każdy mierzy to reakcją organizmu.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Paź 09, 2009 9:38 pm     

czlowieku zgas ten zapal bo glupoty piszesz i nic wiecej. myslisz ze jak 2ziomków nie odczulo bloka to ze go nie bylo. tlumacze ci poraz kolejny to ze dany srodek mniej blokuje nie znaczy ze mozna go dawaca na pct bo tak to by wygldalo w twojej rozpisce. dajmy na to ze chlop robi cykl 1-4meta 3-8 epi. i od 5tyg wskakuje na pct assist. i co bedize lecial 4tyg odblok i skonczy odblok rowno z cyklem? jasne mozna kupic 2,3 puchy pct assist i leciec go od 5 do 14yg ale czy jest sens?jaka role ma odgrywac pct assist podczas cyklu? szkoda srodka marnowac.

podchwyciles gdzies ze epi nie blokuje to sie trzymasz tego jak rzep psiej dupy. to moze zaraz jeszcze zaczniesz ropzisywac cykle na epi w przerwie od bomby? albo dodatek do pct po cyklach saa?nawet jesli blokuje minimalnie (teoretycznie) to nie nalezy robic odbloku na tym. skad masz pewnosc ze jego nie zblokuje epi wogole tak jak tych twoich ziomków? nawet na necie jest sporo opini ze epi blokowalo znacznie. wiec nie mozna zakladac ze nie blokuje bo kogos tam nie zblokowalo.

a i to zdanie ze juz juz gorzej sie ziomki wypowiadali o "oxie" to mnie rozjebalo. gdzie ty chlopie org oxe widziales. chyba ci sie przysnila.
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Pon Paź 12, 2009 9:21 pm     

tomczer17, żeby to było dwóch ziomków to bym miał mniej do powiedzenia, ale ostatnio ode mnie z kliki sporo osób cyklowało właśnie na epi i niby skąd jak nie od nich wyciągać wnioski ? trochę tego pogoniłem i sam się uczę i zbieram opinię na temat ph, bo cały czas mam doczynienia z ludzmi co cyklują i nie widze ich raz na miesiąc. Więc nie opieram się na tych jebanych wypowiedziach z różnych for od jakiegoś Waldka z Parzęczewa co łyknął dwie tabletki mety i boi się, że może umrzeć i innych matołów co po jednym kapsie mdrola stękają, że bolą flaki a grzeją rojal na bierząco.

przy ph obserwujesz swój organizm i czujesz czy coś jest nie tak czy jest ok. I wtedy działasz. Wiadomo są lajtowe, średnie i mocne ph. przy tych lajtowych jak epi to można zrobić pct, by mieć dalszy postęp a nie by utrzymać nie wiadomo co co się na epi wyhodowało.

A jak masz sprawdzoną firmę z epi to płacisz za to co kupujesz i oczekujesz a jak kupujesz chuj wie jakie firmy to potem się nie dziw, że masz jakieś dziwne bloki i problemny. Pewne firmy trzymają się składu i surowca i każdy supel solo zadziała jak należy.

Ps. tomczer17 hipokryta jesteś.sam opierasz się na zdaniu "kilku osób" co cyklowały i się na tym podpierasz a mnie wytykasz. Weź się ogarnij też z tym "rozjebywaniem siebie" bo dobrze wiesz, że chodzi mi o supel oxanabolon z tl.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Paź 12, 2009 10:56 pm     

no stary to teraz dales do pieca. jak ci o oxanabolon chodzilo to ty sie dziwisz ze ludzie bardizej negatywnie o oxie sie wypowiadali. oxa to jest dosyc mocno blokujacy ph i to ci powie kazdy, nie tylko ziomki od ciebie. wiec nie ma co porównywac do epi.
epi jest lightowy, ale co innego jest robic cykl na epi a po nim ewentualny odblok bądz brak odbloku a co innego kiedy epi jest czescia cyklu. badz co badz to nadal jest cykl wiec jaki sens jest robic pct na cyklu. nawet jesli minimalnie blokuje (czego bycmoze ludzie nie zauwazaja) to jednak blokuje (i tu sie opieram na info rowniez od znajomych, jedni mocniej inni lzej). ogolnie moze nie jest silnie blokujacy ale blokuje, i po co robie pct na srodku ktory nadal cos blokuje. kiedys tez byly tezy o dodawaniu oxy (anavaru) do pct, bo ludize wyychdzili z zalozenia ze blokuje minimalnie wiec mozna dac.nic bardziej mylnego.
ok zgodze sie. jestes hardcorem ktory jest 10mies w roku ON, lecisz dawki koksu kosmiczne, wtedy taki moze sobie walnac epi jako taki niby mostek zeby sie nie zdolowac za bardzo spadkami, ale nie jak sie leci cykl meta epi. pct jak w kazdym innym przypadku robi sie po cyklu. bo zaraz zaczniemy robic z epi anabolizer ktory wogole nie potrzebuje pct. a tak wogole, to epi jest zbyt slabe zeby ktorykolwiek z twoich ziomków zauwazyl wyraznie objawy bloku. mozna powiedziec skoro nie zauwayzl to po grzyba pct. wiele osob nie zauwaza bloku po cyklu omo meta deca, i co tez nie powinni robic pct?
 
 
       
strzalek

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 24
Skąd: olsztyn
  Wysłany: Śro Gru 09, 2009 9:33 pm     

Mam już metę jelfy sto sztuk do tego epi i niedługo bede miał tez propa. I tu mam pytanie czy może zrobić tak.
1-4ydz meta
5-8 epi
1-8 prop
odblok to clomid
po clomie albo 6oxo albo novadex xt
do tego mono i hp
co o tym sądzicie ?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Gru 09, 2009 9:44 pm     

dlaczego chcesz konczyc metke po 4tyg jak sie bedzie rozkrecac dobrze ?
Po cholere Ci clomid do tak slabego cyklu ?
T-bol +Cbol zrobi robote po cyklu. Tak slabym zreszta.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
strzalek

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 24
Skąd: olsztyn
  Wysłany: Śro Gru 09, 2009 9:47 pm     

bo mam tylko 100 tabsów, chce polecieć tak lajtowo 15mg dzienie czyli 33 dni co teoretycznie prawie 5tyg, moze zamiast epi dac cissul drola a epi zostawić na lato i dorzucić jeszcze jedną puchę. Prop testovis 100mg co drugi dzień.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Gru 09, 2009 9:52 pm     

Jak chcesz poleciec lajtowo to wez 2 metki na dzien i polacz to razem z EPi to ma wtedy sens. Podklad z propa. Taka jest moja porpozycja. Epi jest tak malo toksyczne ze nic Ci nie bedzie gorzej z watroba. Pamietaj ze lepiej brac mieniejsze dawki dluzej niz wieksze krocej. Cykl taki bedzie znacznie bardziej efektywniejszy. Prop wiadomo na podklad.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
grs

SOGI: 7

świerzak

Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 53
  Wysłany: Czw Mar 25, 2010 9:13 am     

a co sądzicie o połączeniu metki z winkiem?
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Czw Mar 25, 2010 9:14 am     

Sieka z wątroby :-)
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10