Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 7:56 pm   Wasze Makrocykle  

Ja jak co roku we wrześniu układam sobie makrocykl treningowo-suplementacyjno-bombowy lokurvaa który trwa do końca lipca (sierpień regeneracja, imprezy itd)

Wiadomo zawsze się zmienia z biegiem czasu priorytet, zawsze jakoś choroba może wpaść która plany może lekko pokierszować, ale wyjściowy plan musi być! Przynajmniej u mnie :-)

A więc na ten sezon tak to sobie wykombinowałem:

WRZESIEŃ: Przygotowanie do bomby, wielkich ciężarów, wielkich kcal itd.
PAŹDZIERNIK: 7 tygodniowa bomba na PH (jaka przekonacie się już wkrótce) - MASA
LISTOPAD: Bomby ciąg dalszy i wjazd na PCT
GRUDZIEŃ: Ciąg dalszy PCT, kreatyna itd.
STYCZEŃ: Na ten miesiąc przewiduje redukcję, zwykłe Low Carb, dużo aerobów, może jakiś termogenik, clen..
LUTY: Tutaj myślę zarzucić Pana Mietka (Mam paczuszke razaka z pierwszych rzutów) - MASA
MARZEC: Jakieś delikatne PCT. Kreatyna.
KWIECIEŃ: Ciąg dalszy Kreatynki i Masy - ale bez szaleństw (w miare zachowanie BF)
MAJ: W połowie miesiąca Bombka M-drol + Epi (lub coś z nowszego asortymentu) wszystko podkuwane delikatnie propkiem - 8 tygodni - PALENIE + SUCHA MASA.
CZERWIEC: J/W
LIPIEC: PCT i dopracowywanie sylwetki.
SIERPIEŃ: REGENERACJA.

Jak to chopy wygląda u was ?
 
 
       
Repro 

SOGI: 467

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 467
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 8:47 pm     

redukcja w styczniu to chyba zly pomysl
lepiej robic tak zeby sie nie zalewac

u mnie to wyglada tak ze do maja masuje
pozniej redukuje i tyle:D
_________________
hard trainin every day

new day, same shit
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 8:59 pm     

Ja nie cierpię monotonni, stąd też ta redukcja w styczniu - odpoczynek od tych kilogramów ryżu i płatków owsianych, a delektowanie się wieprzowniką i innymi smakołykami, a poza tym, wejdzie tam też priorytet wytrzymałościowy (treningi na worku itd)
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pon Wrz 14, 2009 10:13 pm     

ja tam nie wiem jeszcze, ale aktualnie leci hdrol + xmass jakies 6 tygodni pozniej pct kreatynka itp pozniej znowu jakies ph i tak bede walczyl co 6-7 tygodni moze troche wiecej.. chociaz zobacze jeszcze jak podziala ten obecny cykl.. jak cos pojdzie nie tak to bede musial walnac jakies badania jak tam z blokiem czy czasem mnie nie trzyma ale jestem dobrej mysli poki co no i jak sie okaze ze wszystko ok to tak w marcu pod koniec walne z bombki saa + ph
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Wto Wrz 15, 2009 12:30 pm     

ja obecnie na sucho bez odżywek samo żarcie i tak mniej więcej do października może ewentualnie kupie sobie coś na stawy bo zaczynają mnie łupać zwłaszcza w prawej "słabszej" ręce. Trening można powiedzieć masowy ale oszczedzam się ile mogę(za tydzień dopiero zaczynam szpitalna rehabilitację)

Potem wlece na jakiś odżywkowy standard mono, gainer, białko + spalacz- tu rozważam sobie clen, trening siłowy z elementami masowymi celem powrót do wymiarów/wyników, spadek w pasie- przygotowanie do bomby.

Następnie to sam w sumie nie wiem napewno coś z ph/saa (mija prawie rok od ostatniego cyklu)chciałbym coś co wpływa korzystnie na stawy i kości: może npp, może deca(jak skołuje dobrą), może supervar(jak pokaże się więcej opinii) to wszystko najpewniej na podkładce z testosteronu.Trening typowo masowy 3 dni w tyg.

Następnie pewnie jakaś kreta lub przedłuże cykl do kilkunastu tygodni jesli będę miał siły/chęci/możliwości.Zależało też to będzie od wypracowanej formy. Celem poza kulturystycznym jest ciągłe doskonalenie w SW z których nie zamierzam zrezygnować w tym roku skupie sie na strefie rąk-szermierce na ręce-boksie :mrgreen:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Śro Wrz 16, 2009 8:38 am     

u mnie

wieczny recomp lokurvaa
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11