Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 3:00 pm   Pasy Neopranowe ?  

Zawsze byłem przekonany, że to jedna wielka ściema, ale ostatnio coraz częściej spotykam się z opiniami, że jednak jest jakiś efekt podczas długotrwałego stosowania, głównie opieram się tu na jednym kolesiu, który stosował takie pasy przez równy rok (staż około 8 lat) i twierdzi, że po raz pierwszy podczas kilku miesięcy masowania nie zalał smalcem brzucha...

Jak to z tym jest ? Faktycznie miejscowa termogeneza może przyczynić się do miejscowego spalania tk tłuszczowej ?
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 3:06 pm     

wydaje mi się że cos tam dają-widze po znajomych z siłki ale sam osobiście nie używam.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 10:13 pm     

stosuje pas juz od kilku dobrych lat i powiem efekt napewno lepszy jak go stosuje ,niz bym go mial nie stosowac :mrgreen:
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 9:53 am     

Ja sobie kiedyś kupiłem, ale zakładałem tylko w zimie gdy jeździłem na rowerze, bo ładnie nerki grzał :mrgreen:

Ale chyba sobie go przetestuje w ramach tego spalania tł :twisted:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 11:10 am     

ja stosuje rano do aero na rowerku. potliwosc w tym miejscu napewno o wiele wieksza. pewnie cos tam daje ale nie ma tez sie co spodziewac ze zleci o kilka cm wiecej z pasa niz jak bysmy go nie stosowali
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 11:33 am     

nie liczcie na cuda... sam nie probowalem, ale eksperci twierdza, ze to niemozliwe aby dawalo zadowalajace efekty... jezeli chcesz wywowal tak zwane "spalanie miejscowe" dorzuc do aerobow... jakies bardzo lekkie cwiczenia na ta partie miesniowa i staraj sie utrzymywac odpowiednie tetno... wtedy mozesz liczyc na taki efekt...
 
 
 
       
BULDOGER

SOGI: 88

świerzak

Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 88
  Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 11:53 am     

moda na te pasy znowu powórciła, pierwsze wejście miały w latach 90 i szybko zniknęły...zgadnijcie dlaczego?;-) Używałem tego pasa regularnie przez pół roku, na każdym treningu, aż się nie rozkruszył. Efektu żadnego, oczywiście na brzuchu pocisz się okrutnie, grzeje, podkoszulka cała mokra, można wyciskać. Ale to nic nie daje! Wtedy pół siłowni to nosiło, szczególnie brzuchacze oczekujący cudów. Ale to nie dawało u nikogo żadnych efektów! Takie placebo!
W sumie nie jest drogi, kosztuje chyba coś koło 25 zł. Stąd ten sukces! Chcecie to próbujcie. Ale to jest naprawdę strata kasy!
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 11:55 am     

Cuda to tylko farmakologia stwarza :mrgreen:

Ale jeśli ma choć trochę pomóc w tym paleniu to można używać, chociażby placebo zadziała :-)
 
 
       
BULDOGER

SOGI: 88

świerzak

Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 88
  Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 12:01 pm     

Za tą kasę pewnie, można spróbować ale zobaczysz, że za pół roku ciągłego ,,bandażowania" i poprawiania na każdym treningu 3 razy tego pasa, podkoszulki, spodni, bluzy walniesz to w kąt;-)
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 8:24 pm     

Dla mnie lipa i w ogóle widze ludzi z tymi pasami i na siłce i na macie i tak lipa z tego głównie jest. Ale moze bardziej na psychike działa, ale jak osobiscie nie lubie tego chlipania pod tym pasem lub dwóch koszulek. Tani bajer tyle. I żadnego zawodowca z tym nigdy nie widziałem i w rozmowach też nie stosują.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 10:00 pm     

buuldoger ale jak ci z silowni to sprawdzili ze wogole nie dziala? bo jesli nie mieli diety, nie robili odpowiedniej ilosci aero to nei mialo prawa dzialac. a jesli meili i diete i aero to i bez pasa by palilo fat. wiec jak oni to stwierdzili ze nie dziala. nie daej glowy uciac ze dziala, ale wydaje mi sie ze jakis tam minimalny efekt daje. bo gdyby taka termiczna oslona nie dzialal; to kulturysciu by biegali na biezniach w samych gaciach,. a przyuwazcie np zawodowców w usa, ze biegaja w dresach ubrani po sama szyje w grube bluzy nawet
 
 
       
BULDOGER

SOGI: 88

świerzak

Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 88
  Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 7:15 am     

tomczer17 jak dieta jest na rzeźbę i są aeroby to żaden pas nie jest potrzebny! Te pasy wszyscy nosili podczas ćwiczeń/treningu na siłowni, przez cały sezon. Aby nie obrastać w tłuszcz i jeszcze coś spalić na brzuchu. Wydawałoby się, że założenie/zasada działania jest dobra: grzeje, pocę się, podkoszulkę można wyciskać po całym treningu, ale to nic nie dawało. To tak jak w saunie, czy ktoś schudł dzięki saunie?!
Dla niedowiarków jak chcecie to spróbujcie i przekonacie się sami.
To oczywiste, że trening i aeroby robi się w dresie. Mięśnie lubią ciepło, dodatkowo przy treningu aerobowym dzięki dresowi coś można więcej spalić;-) Ale osobiście wolę zwykły bawełninany oddychający dres niż jakieś super hyper sauny solution kosmicznych firm które nie przepuszczają powietrza. A efet będzie ten sam. Zresztą ludzie cudują owijają się folią pod dres itp.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 9:47 am     

heheh kiedyś widziałem jak w jednym sezonie the ultimate fighter gość musiał zbić dużo wagi do walki to wsadzili go ubranego w 3 warstwy dresu na rowerek do sauny i tam pedałował co prawda po jakimś czasie musieli go z tamtąd wywlec ale wagę zrobił :mrgreen:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 9:54 am     

Ja gdzieś czytałem, że jakiś japoński kulturysta (chyba 18 lat) jechał samochodem na jakieś zawody obwinięty cały folią (w celu wyzbycia się wody) po kilku godzinach zasłabł, stracił przytomność, przebudził się w szpitalu i pierwsze co powiedział to "NIE DAWAJCIE MI WODY" lokurvaa
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Wrz 07, 2009 6:46 pm     

bull ale mi chodzi tylko o to ze te ziomki z silki nie sa w stanie sprawdzic czy ten pas cos dal czy nie w taki sposób. wiadomo ze nie przyniesie to jakichs efektów typu 2-3cm miesiecznie mniej w pasie jesli zalozymy ten pas na trening silowy czy tez aero. ale napewno jakies tam dzialanie jednak ma choc niewielkie. ja taki pas mam w domu to se zakładam zanim wskocze na rowerek. czasu mi to duzo nie zajmuje ani nie przeszkadza w aero. a moze cos pomoze.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11