Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:19 am     

tomczer17, dokladnie... walniejsz najprostsze PH i bedziesz zadowolony z efektu, wykorzstasz jego potencjal i bedziesz mial otwarta furtke do kolejnych jeszcze mocniejszych cykli... taka stopniowa progresja srodkow... no chyba, ze jestes sezonowcem i chcesz na zaraz byc ciezszy o 6kg i potem do wszystko stracic... jestem przekonany, ze nie jestes wiec zastanow sie nad m drolem... do tego ma na prawde duzo skutkow ubocznych... pozamiatal nawet mojego kolege, ktorego nic nie ruszalo, a zarl tonami inne PH...
 
 
 
       
bobson44

SOGI: 17

świerzak

Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 17
  Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 8:44 pm     

Panowie darujmy sobie, zdecydowałem sie na tego m-drola i wątpie czy epi solo wogóle by mnie ruszyło. Kolega z podobnym stażem do mojego (~5 lat) wziął m-drol+epi na pierwszy raz, wcześniej czytaliśmy opinie że wyrywa z butów, niesamowite sidy, przyrosty 10kg mięsa, 20kg siły i inne rzeczy.
Tymczasem tak spektakularnie to nie wyglądało, choć rzeczywiście dołożył kilka kg niezłej masy i pobił swoje rekordy w wiekszości ćwiczeń.
Jestem zdania że osoba która zachowuje ciągłość treningów przez okres ~2 lat, trzymając diete na wysokim poziomie (jak jest w moim i jego wypadku) nie odczuje tak radykalnie działania tych środków i dla takich osób potencjał jaki prezentuje epi solo może być niewystarczający.
Natomiast jeśli ktoś zaczyna swoją przygodę z siłownią lub wraca po dłuższej przerwie wtedy może oduczuć to wszystko intensywniej.

Wracając do tematu odbloku, czy wystarczy mi ta nolva + Complete PCT + Tribulus, ewentualnie jakie dawki i jak długo ciągnąć nolve.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:02 pm     

Cytat:
Tymczasem tak spektakularnie to nie wyglądało, choć rzeczywiście dołożył kilka kg niezłej masy i pobił swoje rekordy w wiekszości ćwiczeń.


Im bliżej jesteś swojego genetycznego maksa tym trudniej o przyrosty ja tak to widzę. Skoro jesteś zdecydowany na m drola nie żałuj na dobre osłonki i ognia :twisted:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:03 pm     

to jestes w błedzie. jesli to twoj pierwszy kontakt z ph saa to napewno przyrosty bede mocno zauwazalne w porównaniu np do kreatyny. a na pierwszym cyklu mdrol poporstu sie marnuje bo i tak nei wykorzystasz jego potencjalu. mówiac o potencjale mam na mysli cos takiego ze np jakby byl po 3-4 cyklach na epi, hdrol, xmass, eq-plex to jakbys wskoczyl na mdrol to zapewne bys nadal uzyskal na nim z 4-5kg dobrego miecha. a jak wskoczysz odrazu na mdrol uzyskasz 6-7kg np. za do jak polecisz w druga strone czyli zrobisz z 3-4 cykle na srdokach typu mdrol i inne mocniejsze to jakbys chcial zrobic sobie cykl na takim epi np to juz nie odczujesz zbyt duzo. a na pierwszy cykl epi mogloby ci dac sporo. 5lat bez koksu wytzymales to grzechem by bylo ładowac odrazu taki kozacki srodek jak mdrol a nie zaczac od slabszych ale tez przynoszących dobre efekty. bycmoze w natruralnym pakowaniu osiagnales juz duzp i wydaje ci sie ze takie epi nawet nie polaskocze cie. ale bycmoze sue mylisz i sie wypierd.. pod niebiosa. haha. zart. ale mysle ze bys sie nie zawiodl. i pamietaj ze 90%to dieta a nie ph. od nej zalezy czy zdobedziesz 2kg czy 7kg i jakie to beda kg.
 
 
       
bobson44

SOGI: 17

świerzak

Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 17
  Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 9:12 pm     

BigCityLover napisał/a:
Im bliżej jesteś swojego genetycznego maksa tym trudniej o przyrosty ja tak to widzę.


Dokładnie zgadzam się z tym.

Tomczer powtarzam że na pierszy raz wziąłem jak Bóg przykazał propionat.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Wrz 09, 2009 7:42 am     

no trudno... probowalismy... Twoj wybor... tylko pamietaj, aby pociagnac podkladzik z propa, albo zrobic zejscie na epi aby choc troche z tego zostalo... bo przyrost "powinien" byc nagly, ale tez srednio stabilny.... pamietaj o oslonach... na cyklu proponuje LIVER LONGER poki jest promo u NRW... a na regenerke po cyklu dorzuc heparegen... na prawde szybko przywraca watrobe do stanu uzywalnosci... na cyklu to co zwykle czyli magnez, potas, cynk, witaminy, acard... jezeli bedzie kasa to Cycle Assist bo sam uzywam i jestem mega zadowolony, a cena rowniez jest zachecajaca...

na odblok nie zaluj...

pzdr!
 
 
 
       
shrek

SOGI: 11800

świerzak

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 127
  Wysłany: Śro Wrz 09, 2009 10:23 am     

mialem podobny dylemat co bobson44 i taki sam staz treningowy,przez 5lat tylko kreatyna jakis stack i bialko ,na pierwsze ph wybralem m-drol+epi,po 2,5tyg. moge powiedziec ze waga +3kg i sila na plus
zgadzam sie w zupelnosci z zdaniem BigCityLover
powodzenia bobson44!
 
 
       
bobson44

SOGI: 17

świerzak

Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 17
  Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 8:57 pm     

JOR5 mógłbys rozwinąć myśl odnośnie podkładu z propa jak to ma wyglądać ? Na początku uderzyć 3 tyg czy jak będe kończył m-drola ?
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Czw Wrz 10, 2009 11:37 pm     

jak walisz podkład z propka to przez cały cykl...
nie wiem jak tam masz ułożone ale np.
1-4 mdrol
3-8 epi
1-8 prop
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 7:57 am     

tak jak bezimienny, chodzi o to abys choc troche z tego cyklu zachowal i dodatkowo jeszcze wzmocnil efekt... do tego czesto bywa tak, ze na cyklu na m drolu spada libido... juz nie bedzie z tym problemu:P

pzdr!
 
 
 
       
xavery123

SOGI: 1444

świerzak

Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 194
Skąd: http://www.gszforum.pl/
  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 8:10 am     

JOR5 napisał/a:
tak jak bezimienny, chodzi o to abys choc troche z tego cyklu zachowal i dodatkowo jeszcze wzmocnil efekt... do tego czesto bywa tak, ze na cyklu na m drolu spada libido... juz nie bedzie z tym problemu:P

pzdr!


libido - na MDROLU jest nieziemskie, - tak było u mnie i kolegów.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 8:22 am     

xavery123 napisał/a:
libido - na MDROLU jest nieziemskie, - tak było u mnie i kolegów.
sprawa indywidualna, u mnie libido było w normie ale zamuła ciężka.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
xavery123

SOGI: 1444

świerzak

Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 194
Skąd: http://www.gszforum.pl/
  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 8:31 am     

BigCityLover napisał/a:
xavery123 napisał/a:
libido - na MDROLU jest nieziemskie, - tak było u mnie i kolegów.
sprawa indywidualna, u mnie libido było w normie ale zamuła ciężka.


ja z tymi co brali jak wymieniałem spostrzeżenia - nikt nie narzekał. Lecz nie każdy facet ma odwagę powiedzieć/napisać że ma słabsze libido.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 8:42 am     

to nie jest regula, ale prop wszycho zalatwia; :-D
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Wrz 11, 2009 10:43 am     

u mnie pierwsze 3tyg libido up, potem osłablo, wrocilo w ok 5tyg. mimo propa. ale nie oslablo ponizej normy, poprostu mniejsze niz pierwsze 3tyg
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10