Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
pieczar

SOGI: 88

świerzak

Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 88
Skąd: FG
  Wysłany: Czw Sie 20, 2009 2:18 pm   Cyklik  

Witam bedzie lecial taki cykl albo 1-10 galenika 500 mg week albo to samo plus 250 omy albo 500 mg omy week to jeszcze sobie mysle co wybiore z tego co na poleczce lezy i teraz tak
na kika mysle nad ph ? i teraz pytanie jaki? na cyklu bedzie chodzilo o poprawe jakosci i dobudowanie paru kg dobrej masy .
wiec moze epi i hdrol albo xtren ? czy moze przy odbrej dieciei aero ten mdrol z blokerem dht ?

i w 10 tygodniu mysle przyjebac hcg i zaczac od 11 propka od 150 mg e2d taperem do 50 mg e2 przez 6 tygodni i winko 40 mg ed w tabsach przez 6 tygodni , co sądzita panowie ?
co dolozyc z supli ? liver longer planuje wjebac i wiaminy z mineralami .

Po CYKLU MAM 2 RAZY V12 TURBO I V12 HP przed treningiem oraz novadex xt 2 puszki .
Prosze o rady i sugestie .
Dieta taka jek teraz wylko wiecej miesca tj. na cklu 1 kg miesa filet/wieprz.wolowina
plus twarogz bialkiem przed snem i 3 woreczki ruzu oraz rozne tluszcze .
_________________
Tyle dostaniesz ile z siebie dasz
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Czw Sie 20, 2009 6:54 pm     

Na kicka dobry szybko rozkrecajacy sie m-drol plus epi ktore lubi tescia :mrgreen:
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
pieczar

SOGI: 88

świerzak

Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 88
Skąd: FG
  Wysłany: Czw Sie 20, 2009 8:45 pm     

no no a jak bys to rozpisal zeby sensowanie wygladalo ? ile mdrola i epi ? 1-6 epi 1-3 mdrol ? ( podklad enana 250 mg e3d)

i od 10 tygodnia propek z winkiem

kurde ale generalnie wolal bym cos bardziej na sucha mase a mdrol chyba niezbyt sie sprawdzi w takim celu ?

a i jeszcze pytanie lepiej wejsc na obmbe czy jeszcze z 6-8 tygodni podkrecic metabolizm i spalic troche fatu (bo mam go troche) na novadex xt i spalaczach ?
_________________
Tyle dostaniesz ile z siebie dasz
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Czw Sie 20, 2009 9:02 pm     

Co do spalania tluszczu to zalezy mozesz i teraz sie troszke odtluscic lub na cyklu dodac areoby troszke pokombinowac z dieta i tez bedzie ok.

M-drol jak najbardziej ok na sucha mase
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Sie 20, 2009 9:03 pm     

pieczar napisał/a:
no no a jak bys to rozpisal zeby sensowanie wygladalo ? ile mdrola i epi ? 1-6 epi 1-3 mdrol ? ( podklad enana 250 mg e3d)

i od 10 tygodnia propek z winkiem

kurde ale generalnie wolal bym cos bardziej na sucha mase a mdrol chyba niezbyt sie sprawdzi w takim celu ?

a i jeszcze pytanie lepiej wejsc na obmbe czy jeszcze z 6-8 tygodni podkrecic metabolizm i spalic troche fatu (bo mam go troche) na novadex xt i spalaczach ?


Na czysta mase to jest dieta... ph podrkeci ostro anabolizm... M drol jak najbardziej sie w takim celu sprawdzi... tylko musisz sie ostro zabezpieczyc to nie zabawka i moze wyrzadzic sporo szkody...

jezeli juz moznaby zrobi tak:
M- Drol

1-2 -> 1 kaps
3-4 -> 2 kaps

EPI

3-4 -> 3 kaps
5-6(7) -> 4 kaps

powinno styknac...

ale pamietaj Profilaktyka na cyklu musi byc dopieta na ostatni guzik

przyrostow i zdrowia :wink:

pzdr!
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sie 21, 2009 5:04 pm     

1-4 mdrol
1-10 enan 500 ew
11-16 prop z taperem
12-17 wino 30-40mg

mozna by to epi tam wrzucic ale liver longer musi isc obowizkowo bo 3 metyle na cyklu mimo ze epi ligthowy to jednak obciazenie. ale ja w tym przypadku nei widze specjalego sensu wrzucenia epi. cykle typu 1-4 mdrol 3-6 epi sa po to zeby epi dalo lagodniejsze zejscie z cyklu, a w tym przypadku kiedy mdrol idzie a kicka a dalej juz enan sie kreci to te 2 tyg epi po mdrol raczej malo potrzebne. jesli juz sie bawic to mozna epi dac od 4tyg do 9-10 zeby ubijalo ta masa ktora enan daje bo tak jak nrw pisal epi lubi tescia. ale w tym wypadku jak jeszcze wino potem leciesz to raczej odpada tak dlugo metyle ciagnac
 
 
       
pieczar

SOGI: 88

świerzak

Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 88
Skąd: FG
  Wysłany: Pią Sie 21, 2009 9:28 pm     

zrobie tak jak ostatni wpis , bo sam tez tak myslalem .
Dieta bedzie katowana ostro obecnie jest coraz lepsza wiec mysle ze za 4-6 tygodni dojde do naprawde dobrej juz diety trzymanej non stop.

Na cyklu bedą lecialy aero zaczne od 2-3 tygodniowo po 20 min potem bede zwiekszal czestotliosc czasi obciazenie oraz rodzaj .


A i jednak teraz polece jeszcze 6-8 tygodni na spalaczach , tak że może cos polecicie ,nie mialem jeszcze kontaktu z nimi a chce cos co z dietkai aero da dobry efekt przed cyklem .
_________________
Tyle dostaniesz ile z siebie dasz
 
 
       
pieczar

SOGI: 88

świerzak

Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 88
Skąd: FG
  Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 3:08 pm     

odświeżam . przy okazji nowych cen postanowilem zamowic cos w promocji a i cykl bedzie jednak krótszy .

1-10 500 mg enana week

i 1-8 h-drol 50 mg ed
i teraz do tego mysle dac 1-4 mdrol ( 1-2 TABLETKI dziennie )

co sądzicie ?
jako oslonki 2 opakowania liver longer

po cyklu odblok z hcg i clomidu a do tego puszka COMPLETE PCT

jak sądzicie dobre połączenie ? czy jednak coś zmienić ,bo temat ph średnio bardzo ogarniam ale to wydalo mi sie ok .
_________________
Tyle dostaniesz ile z siebie dasz
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 3:17 pm     

może tak

1-10 enan 500/week
1-8 supervar lub h-drol
1-3 m-drol 20mg ed
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
pieczar

SOGI: 88

świerzak

Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 88
Skąd: FG
  Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 3:32 pm     

Tak własnie chcę , do tego 2 opakowania liver longer i mysle bedzie git odblok jak już wspomniałem .

Taki kombos chyba powinien być dobry co ? i nie narazi na zalanie/aroamtyzacje ?
_________________
Tyle dostaniesz ile z siebie dasz
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 3:36 pm     

nolva pod ręką zawsze przy takim cyklu ja do tego zrobiłbym zejście z propa żeby nie było później wątpliwości co do odbloku.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
pieczar

SOGI: 88

świerzak

Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 88
Skąd: FG
  Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 3:38 pm     

no tak wlasnie chcialem psiac zeby wskoczyc na propa taperem od 150 mg do 50 mg e2d przez 4 tygodnie
_________________
Tyle dostaniesz ile z siebie dasz
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 4:16 pm     

1-8 hdrol i 1-3 mdrol to watroba dostanie za bardzo. lagodniejszy od h drola jest supervar tak mi sie wydaej
 
 
       
pieczar

SOGI: 88

świerzak

Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 88
Skąd: FG
  Wysłany: Sob Wrz 05, 2009 7:14 pm     

to chuj już nie wiem sam ,chyba te ph nie dla mnei i trzeba kuc 30 desmy do tego enana :mrgreen:

bo już sam nie wiem , a można jebnac m-drola na kicka a na koncowke cos na zbicie i podrzezbienie się ? co wtedy na koncowkei czy tak mozna ?

bo z tego co zauwazylem ph sprawdzaja sie tylko w krotkich max 8 tygodniowych cyklach .
_________________
Tyle dostaniesz ile z siebie dasz
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Nie Wrz 06, 2009 8:36 pm     

w sumie mdrol jest dobry do rzeźbienia, ale na kick start dobra opcja. 2 kapsy na start.

epityna dobra opcja jesli chodzi o ubicie i rozkrecenie sie z czasem gdzies 4 do 8/9tygodni.

przy mdrolu i hdrolu ładnie bebzon dostanie, szkoda.

super var po miechu sie rozkreca a dochodzi do 3miechów wiec na szybki cykl to on nie jest gdyz idzie progres, ale z czasem.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10