Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Czw Sie 06, 2009 7:58 pm   Biceps ?! brak spięcia.  

Witam, mialem kiedys podobny problem z tricepsem, ale zalapalem - musze uzywac smiesznych ciezarow i robic 20 - 25 powtorzen i idzie do przodu, jest ok, ale bicepsu nie moge rozkminic, wogole nie czuje napiecia, a probuje tak ze prawie sram pod siebie, dla przykladu robiac uginania ze sztangielkami czuje tylko przedramie i lekkie bole w nadgarstkach, robiac ze sztanga czuje jakbym pracowal barkami i strasznie piecze, na modlitewniku tez 0 odczucia, jedynie od czasu do czasu poczuje napiety biceps kiedy robie wyciag, ale pozatym jest kicha i wlasciwie od roku czy nawet 1.5 jak nie wiecej stoje z tym w miejscu i juz nie mam zielonego pojecia jak sobie z tym poradzic, dodam ze przy supinacji bola troche nadgarstki ale to sie da zniesc z tym ze mimo wszystko napiecia 0 . Moze jakies sugestie? ktos mial podobnie ? Dodam tez, ze nie ruszylo go nawet SAA ; /
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sie 06, 2009 8:35 pm     

chodzi ci o napiecie miesnia podaczas treningu czy wogole o czucie miesnia, ból itp? bo napiecie jest trudniej osiagnac a moze inaczej, jest ciezej to stwierdzic niz przy tricepsie.
-jesli chodzici o brak czucia miesnia, tzn palenie miesnia podczas cwiczenia- sprobuj na modlitewniku hantla robic bardzo pomalu serie, wolniutko opuszczac i wolno podnosic
- jesli chodzi ci ze nie czujesz napiecia miesnia spróuj przy wyciagu, przykucnac przed wyciagiem, wziac drazek oprzec łokcie o kolana/wewnetrzne czesci ud i takie uginania tez wolno ale w momencie szczytowym ugiecia przytrzymac tak na 2-3 sek spiety na maksa, wtedy musisz czuc szczyty bica nie ma chuja. albo mozesz tez jak masz specjalna maszyne ze cwiczysz bica podbnie jak na modlitewniku tyle ze o wiele mniejszym katem, prawie ze na lezaco te łapy maja byc
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Czw Sie 06, 2009 8:40 pm     

musze poprobowac, bo to jest tak ze tez napiecie raz jest, raz go nie ma tak samo pompa, raz jest raz nie ma a jesli chodzi o sam zakwas to w zyciu nie mialem, wszedzie byl tylko nie na bicu, i strasznie mi to psyche psuje bo idac na trening wlasnie wtedy kiedy mam biceps to po rozgrzewce i 1 cwiczeniu jak 0 napiecia 0 pompy to mi sie odechciewa
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Czw Sie 06, 2009 8:48 pm     

pokombinuj z cwiczenia

osobiscie to lubie

_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Czw Sie 06, 2009 9:01 pm     

wdzialem kiedys typa ktory robil to cwiczenie, z tym ze na lawce bo nie mam modlitewnika tam z takim stopniem, sprobuje tego bo juz mnie wq to 40cm w ramieniu, wyglada to jak u dziewczynki ^ ^
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pią Sie 07, 2009 1:07 am     

heh mamy podobny problem, tylko u mnie to chyba gen, bo z łapami zawsze miałem problem... choć ostatnio powoli do przodu idzie...
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Sie 07, 2009 8:20 am     

A kombinowałeś z trisetami/gigantsetami ?
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sie 07, 2009 8:45 am     

to cwiczenie co markus robi na pocatku dobre na wypracowanie szczytów, mocne napiecie w koncowej fazie jest, ale tez trzeba sie nauczyc teog cwiczenia, zeby nie zarzucac tym drazkim tylk ozeby głownie bic pracowal
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Pią Sie 07, 2009 3:56 pm     

powiem Tomczer ze tez mam tak, ze nie zawsze czuje jak biceps pracuje, moge ladowac male obciazenie i doslownie srac pod siebie i ni chuja

Dlatego powiedzialem kiedys ze w wiekszosci cw. na biceps pierdole technike, laduje duze obciazenie, robie oszukane ruchy i idzie az milo, biceps puchnie tak ze lapy zgiac nie moge

wiec moze sproboj tego

edit:

no i najwazniejsze ze rosnie :D
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pią Sie 07, 2009 6:36 pm     

russel, tego tez rpobowalem, rekord na bica 72kg na 4 ruchy i echo ;d
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sie 07, 2009 11:05 pm     

ja uwazam ze na kazdym treningu jest miejsce na duze ciezary i troche oszukiwania i na male ciezary i dokładna technike. przeciez kazdy znas robi po 3-4 cw na kazda partie wiec mozna pokombinowac troche typowej bujanki troche izolacji pracy miesnia
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Sob Sie 08, 2009 8:31 am     

zawsze pozostaje synthol %-) :-P :-P :mrgreen:
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Sob Sie 08, 2009 4:38 pm     

to juz bezpieczniejsze jets wszycie sobie mlotka w reke %-) ten sam ksztalt xD
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Nie Sie 09, 2009 2:56 pm     

21 próbowałeś?
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Sie 09, 2009 7:56 pm     

pewnie, dzialalo jedynie na wyciagu, ale to tez na mnie smiga 2 razy max, a pozniej juz musze cw zmienic
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10