Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Maj 28, 2009 8:56 pm   bold vet wenezuela - 666 biles bolda weterynaryjnego?  

666 biles bolda kiedys orginalnego wterynaryjnego. i nasze undery kochane? gadalem ostatnio z kolesiem który walil nieraz po 600-800 mg bolda tyg underów róznych firm, ale dopiero jak mu wpadlo w łapy orginalny wterynaryjny bold to poczul co to bold. ludzie mu radzili zeby walil 300mg max, ale on niesluchali walnal 500 i mówi efket 3 razy wiekszyniz po tamtych underach. dosłownie prązki na mieśniach wyłazily. zastanawiam sie czy faktycznie tak moze byc, ze jest taka moc w tym boldzie dobrym, bo podejrzewam ze te nasze undery to faktycznie lipa. mozliwe ze bede mial okazje zakipic to cacko:
http://www.veterinariasanpedro.com/bovinos.html

na dole strony jest ten boldek 200mg/ml 50ml. i sie zastanawiam czy jest sens bo tanie to nie jest, bo jesli ma byc efket ciut lepszy niz 600-800mg bolda underowegoto szerze mówiac wole odpuscic.jakie masz zdanie czy dobry bold faktycznie jest tak dobry
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Maj 29, 2009 6:07 am     

Mojego koleżke po weterynaryjnym porobiło dobrze, a gościu koksuje juz kilka ładnych lat. Nie pamiętam tylko jakiej firmy miał ale napewno była to apteka choć kto wie co było w środku tak naprawdę. Ja osobiście celował bym w jakiegoś dobrego under bo w apteczniaka nie uwieże póki sam go z recepty nie kupie.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Maj 29, 2009 7:49 am     

ten akurat jest pewny co dalem w linku. bo czegos takiego to u nas nawet na rynku nie dostaniesz. jest eqiposon, gen far, ganabol ale takiego nie ma. pytanie tylko czy faktycznie jest sens. bo szerze mówiac do tej pory traktowalem bolda jako malutki dodatek,którego wyraznie to raczej nie czuc efektów. raczej liczylem na wzrost apetytu i poprawe wydolonosci, kondycji. ale z tego co gadam z paro osobami które bily dobrego bolda, to mówia ze jest róznica i to duza w porównaniu do tego co u nas na rynku krązy
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Cze 20, 2009 8:43 am     

Walilem orgianlengo EC i bylem zadowlony. Tych syfow co kraza na rynku nie mialem przyjemnosci testowac i nie zamierzam , tych wszystkich gowien jak axio , lyki i inne sraki labsy...
Jeden moj znajomy walil wetyrajnego , tylko holera wie czy tego z tej strony i gowno mu poszlo.
Nie neguje tego towaru z tej stronki bo go nie bralem.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Cze 20, 2009 3:47 pm     

kiedys EC bylo faktycznie dobre. pamietam deke czy npp byly az geste, tren ciemny i to kopalo jak nalezy. teraz to tylko od pewnego dila sa dobre. wlasnie niedlugo da mi znac pare osob jak ten bold sie spisuje to skrobne cos o nim. jesli jestok to biore go na bank. caly ten syf underowy co jest teraz to mysle ze dawki rzedu 600-800mg tyg nie moga sie rownac z 300-400 tego veterynaryjnego. wlasnie krazy do tej pory opinia ze bold to jedynie srodek kosmetyczny czyli ze jakies mega ekfetów nei ma tylko raczje podciaga jakosc dodany do cyklu. ale o masteronie tez jak pisano, ale 90%ludize pisalo z teori a nikt nie walil. a teraz kumpel mi mowil ze masteron w dawce 100mg e2d daje efekty bardzo podobne co tren, żyly wychodza itp. z boldem jest niby tak samo jesli ma sie orginalnego wlasnie, wtedy efekty sa naprawde widoczne
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Cze 20, 2009 4:14 pm     

masterona 100% pewnego mam z UK. Lezy i czeka jeszcze pare butli :lol: :cool: Skoncze Dboxa to wezme go z nowa lomka - new box - :-) Tylko nie pytaj jak Dbox bo juz napisalem , jak skoncze to powiem :idea:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Cze 20, 2009 4:24 pm     

to jescze ciagniesz dboxa, myslalem ze 4tyg chcesz tylko leciec. dobra juz nie pytam. he. ja tez sie czaje na master + propek + cos tam ale na nastepne wakacje. ja do uk niestety nie mam dostepu ale kumpel lecial niedawno z phoenixa (jescze malo kto ma master z phoenixa bo dopieor zaczeli go pędzic) no i pisal ze dziala elegancko. swoja drga myslalem ze w trójboju sie nie bawicie w srodki typu master, to chyba raczej na jakosc niz na sile dobra, czy moze sie myle i sila tez niezle po tym idzie?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Cze 20, 2009 5:39 pm     

nie bralem i nie wiem na 100%. Podobno idzie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Cze 20, 2009 9:18 pm     

no ciekawe jak to robi ten master. podbno dodaja go czesto do trenu i propa zeby mozna bylo uzyskac ten sam efekt przy mnijeszych dawkach trenu,a co za tym idzie i sidów. bo niektorzy przy dawkach powyzj 75mg e2d maja juz przykre sidy, wiec tak perpsktywa dawek 50mg e2d trenu + 100mg mastera i propa jest dosyc przyjemna mysle, ale koszta juz wzrastaja 2krotnie takiego cyklu
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Cze 20, 2009 9:47 pm     

Ludzie zastepuje dobrym masterem trena tez. Sam jestem ciekaw.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Lip 14, 2009 5:11 pm     

[/URL]
[/URL]


tak wyglada cudny bold vet z caracas w wenezueli. mam go w rekach i chyba niestety nie bedzie mi dane go sprobowac. a podobno kosa bold. ale co poradizc zdobylem z trudem a teraz jest mi kasa potrzebna pilnie i nic nie moge poradzic na to. masakra. az szkoda. niestety nie jest to dostepne u nas na rynku. chyba tylko kila szt ktore ktos zalatwil i po znajomych puscil.
Ostatnio zmieniony przez tomczer17 Wto Lip 28, 2009 9:25 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Wto Lip 14, 2009 5:19 pm     

możesz napisać ile takie cudo stoi mniej więcej na pw??
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Sie 20, 2009 5:56 pm     

kto się orientuje jaki boldek jest obecnie warty uwagi?
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Sie 20, 2009 5:56 pm     

...
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sie 20, 2009 9:45 pm     

ten co powyzej. + podobno z uk labs. w reszte bym nie wierzyl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 10