Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

Kto Twoim zdaniem wygra?
Brzenk i jego 44 cm w Bicepsie?
62%
 62%  [ 5 ]
Ceplenkov i jego 60 cm w bicepsie?
37%
 37%  [ 3 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Czw Maj 28, 2009 12:22 pm   Brzenk vs Ceplenkov - walka zawodowa w LAS VEGAS!  

Wywiad z Johnem :-)

Od dawna wszyscy miłośnicy Armwrestlingu zastanawiają się, czy amerykański zawodnik - John Brzenk jakoś specjalnie przygotowuje się do nadchodzącej (19 czerwca 2009 rok Las Vegas), sześciorundowej walki na rękę prawą w kategorii super ciężkiej o tytuł i pas Mistrza Świata organizacji PAL z Denisem Cyplenkovem z Rosji. Redakcja armpowera zapytała więc u źródła. Poniżej krótki wywiad z Johnem Brzenkiem:

Armpower: John jak się czujesz?
John Brzenk: W tej chwili czuje się wspaniale.

Armpower: Czy trenujesz na czerwcowa walkę?
John Brzenk: Trenuje ostro od października zeszłego roku.

Armpower: Jak jest teraz z twoją wagą?
John Brzenk: W tej chwili ważę lekko ponad 100 kg.

Armpower: W październiku twoja waga startowa była 95 kg .Czy planujesz chudnąc do tej wagi, czy też jeszcze przytyć?
John Brzenk: Nie planuję już nigdy chudnąc do 95kg, a na pojedynek w Las Vegas planuję jeszcze trochę przytyć.

Armpower: Czy czujesz, że jesteś silny?
John Brzenk: Czuje, że jestem silny i zdrowy jak nigdy.

Armpower: W jakiej kondycji jest twoja prawa ręka?
John Brzenk: Moja prawa ręka jest super i w wspaniałej kondycji.

Armpower: Jak myślisz, czy Denis Cyplenkov w Las Vegas będzie w stanie cię pokonać?
John Brzenk: Denis musi być dużo lepiej przygotowany niż wtedy, gdy spotkaliśmy się w Warszawie podczas Nemiroff World Cup 2008, by mieć jakiekolwiek szanse pokonać mnie w Las Vegas. Ja na pewno przyjadę w pełni sił i przygotowany na 100%.




OPINIA KOTE ROZMADZE NA TEMAT PRZYGOTOWAN CEPLENKOVA - JEGO TRENERA

Chyba każdy miłośnik naszej dyscypliny sportu wie, że już wkrótce (19 czerwca 2009 roku – Las Vegas, USA) odbędzie się jeden z najbardziej oczekiwanych pojedynków ostatniego czasu – sześciorundowe, zawodowe starcie na rękę prawą o tytuł i pas mistrzowski organizacji Professional Armwrestling League (PAL) w kategorii super ciężkiej pomiędzy Denisem Cyplenkovem z Rosji a Johnem Brzenkiem z USA.

Oczywiście jak w każdej tego typu rywalizacji jest okres przygotowawczy zawodników. Skontaktowaliśmy się więc z trenerem Denisa – Kote Razmadze i poprosiliśmy, by zdradził nam co nie co o etapie przygotowawczym swojego podopiecznego. Poniżej krótka wypowiedź Kote:

Armpower: Jak teraz wygląda trening przygotowawczy Denisa?
Kote Razmadze: Denis aktywnie przygotowuje się do walki z Johnem. Trenuje trzy razy w tygodniu Armwrestling oraz dwa razy w tygodniu trening ogólnorozwojowy. Idzie mu całkiem nieźle. Dla przykładu, na dzień dzisiejszy Denis na ławeczce wyciska 270 kg.

Armpower: A do czego w swoich treningach tak naprawdę przygotowuje się Denis i co oczekuje od swojego rywala?
Kote Razmadze: Denis przygotowuje się do takiego poziomu, jaki John miał podczas Pucharu Świata Zawodowców – Nemiroff World Cup 2008. Wydawać by się mogło, że wtedy John podszedł lekko do sprawy, w co osobiście nie wieżę. Jeżeli John wystartuje z takim poziomem przygotowania jak na Nemiroff 2008, to szala zwycięstwa przechyli się na Denisa. Jeżeli jednak poprawi swoją kondycję o chociażby 5-10% to wynik tego pojedynku będzie: 30% dla Denisa, 70% dla Johna.

Armpower: Czyli chcesz powiedzieć, że będąc jego trenerem jesteś sceptycznie nastawiony na zwycięstwo Denisa?
Kote Razmadze: Ja wiem na co stać Johna. Chociaż Denis w ostatnich miesiącach bardzo się poprawił, a szczególnie technicznie. Widać wyraźną poprawę walki w bok. Pomimo tego i tak do takiego mistrza jakim jest John Brzenk dużo jeszcze będzie mu brakowało. Patrzę na to wszystko obiektywnym okiem. Lubię i doceniam Denisa jako swojego podopiecznego, ale również zdaję sobie sprawę z tego, że John to „ciężki orzech do zgryzienia”. Stół wszystko pokaże.

Armpower: Zaraz po przegranej Denisa na Nemiroff World Cup 2008 twierdziłeś, że Denisowi zabrakło dosłownie chwili przygotowania by pokonać Amerykanina. Czy od tego czasu cos się zmieniło?
Kote Razmadze: Na dzień dzisiejsze oceniam to wszystko realnie „trzeźwymi oczami”. Podkreślam jednak, że biorąc pod uwagę listopad roku 2008, czyli Nemiroff World Cup 2008 to Denis w 100% jest przygotowany na Johna. Oczywiście podtrzymuje to, co mówiłem wcześniej. Denis poprawił się znacznie i może zwyciężyć z Brzenkiem. John jednak ma tak różną formę przygotowawczą, że nigdy nie wiadomo jak będzie przygotowany do walki. Ja nie jestem przekonany co do tego, że Denis jest tak przygotowany, by pokonać każą formę Johna. Nigdy nie wiadomo, co można spodziewać się po amerykańskim zawodniku. Spodziewam się, że John (podobnie jak Denis) będzie również przygotowany na odpowiednim poziomie. Ten pojedynek przede wszystkim dostarczy wiele emocji miłośnikom Armwrestlingu. Niewątpliwie będzie to jedno z ważniejszych starć w historii Armwrestlingu.

Armpower: A jak Denis przegra? Czy jest na to przygotowany psychicznie?
Kote Razmadze: Oczywiście Denis jest przygotowany psychicznie na przegraną. Wtedy walkę tą potraktuje jako dobrą szkołę i wyciągnie wnioski, by lepiej przygotować się na następny raz.


WYWIAD Z DENISEM CEPLENKOVEM:

Wielkimi krokami zbliża się jedna z najważniejszych walk zawodowych tego roku. 19 czerwca 2009 roku bowiem w Las Vegas w sześciorundowym starciu organizacji PAL zmierzą się Denis Cyplenkov z Rosji i John Brzenk z USA. Już niejednokrotnie na łamach Armpower pisaliśmy o przygotowaniach oraz prognozach tego pojedynku. Tym razem kilka pytań zadaliśmy samemu uczestnikowi walki, czyli Denisowi Cyplenkov.

Armpower: Denis jak się czujesz przed walką w Las Vegas?
Denis Cyplenkov: Generalnie czuje się bardzo dobrze. Wiem o tym, że John przygotowuje się do pojedynku ze mną, ale ja na pewno „tanio skóry nie sprzedam”.

Armpower: Czy przeanalizowałeś swoją przegraną na „Nemiroff World Cup 2008” i jakie wyciągnąłeś z tego wnioski?
Denis Cyplenkov: Pracuje nad tym codziennie. Jak nie siedzę na treningu, to kolejny raz oglądam nagrania z mojej walki analizując swoje błędy.

Armpower: Ile razy w tygodniu trenujesz i jaka jest teraz twoja waga?
Denis Cyplenkov: W obecnej chwili ważę 136 kg. Trenuje 3 razy w tygodniu Armwrestling oraz 2-3 razy w tygodniu ćwiczenia ogólnorozwojowe.

Armpower: Czy do czerwcowej walki planujesz przytyć?
Denis Cyplenkov: Nie, nie planuje przytyć. Jestem świadom, że dodatkowe kilogramy na moim ciele to przede wszystkim woda, która w warunkach Amerykańskich, gdzie jest bardzo gorąco nie będzie działała na moją korzyść. Postaram się, by moja waga była w granicach 138-144 kg.

Armpower: Twoim zdaniem, co było główną przyczyną twojej porażki na rękę prawą z Johnem Brzenkiem na Nemiroff World Cup 2008?
Denis Cyplenkov: Ja osobiście bardzo mocno się wypalam. Kiedy dzień wcześniej przed zawodami ważyłem 136 kg, to w rywalizacji ręki lewej wiedziałem na 100%, że będę zwycięzcą. Zresztą było to widać w każdym moim pojedynku. Z koli w drugim dniu rywalizacji, gdy zbliżał się już wieczór i było coraz bliżej do moich walk zaczęła mnie zżerać trema. Nikt nie wiedział, że w dzień walki na prawą rękę ważyłem już 129 kg. Oczywiście dobrze się odżywiałem, ale przyczyną mojego wychudnięcia były emocje i trema przed walkami na prawą rękę. Nie ukrywam, że chciałem wygrać cały turniej. Ale zabrakło mi kilku aspektów technicznych, aby zwyciężyć Johna Brzenka na rękę prawą. Na dzień dzisiejszy jestem mocno przygotowany. Będę się cieszył, jak w Las Vegas wygram z wynikiem 4:2 lub zremisuje 3:3.

Armpower: A co tak naprawdę może przeszkodzić Ci w zwycięstwie w USA?
Denis Cyplenkov: Jak pomyślę, że tyle czasu będę leciał, czego nawiasem mówiąc strasznie się boje, to nie wiem, czy to nie będzie jedna z przyczyn porażki z Johnem Brzenkiem.


_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Maj 29, 2009 6:23 am     

Fajnie jeden waży 95 kg a drugi prawie 140 :mrgreen:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Pią Maj 29, 2009 1:12 pm     

No, ale to taki sport gdzie nie wymiary maja znaczenie a sila i technika :-)
Ceplenkov urósł wielki, ale czy jego mózg też :?: :-D
_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Sob Maj 30, 2009 7:39 am     

IronMan86 napisał/a:
sila i technika
Sila idzie w parze z wymiarami :cool: Nie znam sie na armwrestlingu ale bedę kibicował "mniejszemu" :D
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Sob Maj 30, 2009 8:57 am     

Przybliżę Wam nieco te dwie osoby :-)


Puchar Świata Zawodowców 2008 - Walka która przeszła do historii :-)

Jeśli ktoś zna tytuł piosenki w tle to proszę o niego bo motywuje mocno :-)


Trening Denisa z Voyevoda - Dodam że Alex formy nie ma bo wiadomo nie trenuje już arm tylko bobsleje :-(


Oto John - żywa legenda - ten filmik pokazuję że można być Mistrzem Wiele lat :!:
Liczy sie myślenie i technika a siła jest ogromna w jego ramionach pomimo małych rozmiarów - małych w stosunku do ramion jakie potrafi pokonać :-D
_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
       
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Sob Maj 30, 2009 9:04 am     


Denis Strongman :-)


To lewa Denisa - obecnie chyba najsilniejsza ręka świata :!: Jedynie Bagent może go pokonać...


Brzenk rozpracował go w stu procentach :shock: :shock: :shock: :shock:
Jak słychać ludziom się podobało wiec zapraszamy do Wawy pod koniec roku na ten turniej emocje ogromne :-) Plus Alko full za darmo :-D
_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Sob Maj 30, 2009 9:19 am     

IronMan86 ten utwór z walki Denisa z Johnem to Disturbed - Down with the sickness
 
 
 
       
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Pią Cze 05, 2009 9:04 am     

Dzieki wielkie :-D
_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
       
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Pon Cze 22, 2009 9:32 am     

Brzenk vs Cyplenkov 5:1 :!: :!: :!:

Masywny Denis nie podołał 35 kg lżejszemu Johnowi :-D
Zajebiste walki :!:

_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pon Cze 22, 2009 10:09 am     

Masakra :shock:
 
 
       
BuuGii 

SOGI: 89

świerzak
BSkorpion


Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 89
  Wysłany: Nie Lip 19, 2009 3:20 pm     

walki pierwsza klasy Cyplenkov troche tak ofiarnie walczył momentami jak by pierwszy raz przy stole stał :-P :-P
 
 
       
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Nie Sie 16, 2009 1:25 pm     

Zero obrony i katow - niestety...
_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 14