Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Charles Bukowski

SOGI: 613

świerzak

Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 113
  Wysłany: Czw Maj 14, 2009 9:46 am   Epi a metoda pulsacyjna...  

Witam,
na wstępie proszę, by opinie dotyczące sensowności zastosowania tej metody (bądź nie!) uwzględniały fakt, że byłby to mój pierwszy cykl na PH. Myśle o 2 op. Epi. Dawkowanie: 20 mg przed i 20 po treningu (ćwiczę 4 X w tyg.). To daje 160 mg tygodniowo, czyli cykl na prawie 12 tyg.
I teraz pytania:
1. ?Podobno" szkodliwość tej metody (uwzględniając też sam środek, czyli Epi) jest znikoma, więc co z osłonkami na wątrobę podczas tego 3-miesięcznego cyklu? Czy stawy dostaną na tyle po dupie, żeby kupować np. A. Flex?
2. Co z dopalaczami przedtreningowymi (na krecie albo bez)? Dorzucić czy sobie darować?
3. Odblok pewnie będzie zbędny. Co z buzerami teścia? Dorzucić je po cyklu profilaktycznie?
Tyle.
P.S. Jeśli temat był albo jest zbędny na forum proszę go skasować...
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Czw Maj 14, 2009 10:29 am     

Sa zwolennicy jak i przeciwnicy osobiscie nigdy nie jadlem tak,wiec nie wiem czy zdaje to egzamin czy nie.Tylko ze slyszenia wiem,ze sa osoby ktore chwala ten sposob.
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Maj 14, 2009 11:00 am     

metoda tylko w dni trenigowe w wypadku 4dni cwiczen w tyg dobry pomysl. tyle ze ja bym walil dawki po 10 mg w rownych odtstepach czasowych. a nie przed i po treningu bo wtedy wyjadzie na to ze cala dawke 40mg zjesz w odstepie 3-4 godz. mimo ze szkoldiwosc jest mniejsza w wypadku tej metody to jednak jakis esselive chociaz na wątrobe mozna dac. na stawy i uzupelnienie witamin i mineralów dobry bedzie orange triad z controlled labs. nie wiem czy 12tyg to nie jest zbyt duzo, ale mysle ze 10mozna ciagnac. albo zrbic cos w stylu w dni treningowe 40mg a w nietrenigowe 10-20mg, wtedy z 7-8 tyg taki cykl
 
 
       
Charles Bukowski

SOGI: 613

świerzak

Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 113
  Wysłany: Czw Maj 14, 2009 11:47 am     

Tomczer - sugestia o rozbiciu dawki 40 mg na kilka porcji jest dla mnie o tyle cenna, że ćwiczę o 8. rano, więc ok. 9.30 po treningu zarzucałbym drugą i ostatnią porcję. A wtedy cały dzień o suchym pasku :mrgreen:
Jednak ponawiam: czy w dni off od treningu można zrezygnować z Epi w ogóle, oczywiście nie zapominając o suplach? Wiem, że szanowne grono na forum jedzie na Epi klasycznie, mnie jednak interesuje inna opcja :mrgreen:
Co ciekawe, 3 miesiące dla tej metody to absolutne minimum. Czytałem relacje kolesia, który w Stanach stosował pulsacyjnie Epi przez 5 miechów...
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Czw Maj 14, 2009 11:49 am     

M-drol mozna by tez podjesc przed treningami tylko.Dobra opcja dla tych co ryje im bardzo mocno flaki.
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Maj 14, 2009 12:04 pm     

Ja słyszałem z kolei kilka negatywnych opinii odnośnie tej metody. Tj. osoby te stosowały inne mocniejsze srodki niż epi ale twierdziły że wahania stężeń wpływają na nie niekorzystnie.Moja rada zjedz normalnie te dwie puchy Epi nie umrzesz od tego-to taka troche mocniejsza odżywka.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
Charles Bukowski

SOGI: 613

świerzak

Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 113
  Wysłany: Czw Maj 14, 2009 12:22 pm     

BCL - mocniejsza odżywka? Hmmmm :mrgreen: Jeszcze nie wiem, jak nie skorzystam, to sprzedam. Zwłaszcza, że to prezent od osoby, która myślała, że to buzer teścia. Takich mam sponsorów :mrgreen:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Maj 14, 2009 5:29 pm     

ja bym byl za opcja typu 40mg w treningowe i 10-20 w nietreningowe i tak z 8tyg.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Maj 20, 2009 9:29 pm     

Mdrol metoda brania co drugi dzien powinien dac rade spokojnie. Wkoncu ma dwie grupy methylowe wiec siedzi bardzo dlugo.
Duzo ludzi znam ktorze biarac go codzienie narzekaja na flaki i to porzednie.
Wtedy nawet taki cyklon moznaby podciagnac do 5 tyg.
Znajdzie sie paru krolikow na test ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Śro Maj 20, 2009 11:08 pm     

666 napisał/a:
Mdrol metoda brania co drugi dzien powinien dac rade spokojnie. Wkoncu ma dwie grupy methylowe wiec siedzi bardzo dlugo.
Duzo ludzi znam ktorze biarac go codzienie narzekaja na flaki i to porzednie.
Wtedy nawet taki cyklon moznaby podciagnac do 5 tyg.
Znajdzie sie paru krolikow na test ?


Popieram...wg. mnie sprawdzi się to wyśmienicie w przypadku m-drola
Ponadto ja na sobie zauważyłem że po prawie 1,5 tygodnia od odstawienia m-drola <z powodów zdrowotnych, gorączka, ostra biegunka - co mnie strasznie odwodniło a co za tym idzie z prawie 7kg ktore zrobiłem na mdrolu spadło 4kg> zrobiłem dziś trening i co ciekawe... spodziewałem się ostrego spadku siły...bo jeszcze kilka dni temu nie miałem sił wstać z łóżka, a tu prosze ciężary na tym samym wysokim poziomie co na m-drolu, pompa dalej masakryczna... zacząłem troche lepiej jeść bo lekarz już pozwolił to odzyskałem prawie 2kg.
Więc dziwna sprawa, m-drol musi tak długo siedzieć w organizmie z tego wynika...
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Maj 21, 2009 9:20 am     

oj siedzi , siedzi. 3 miseiace przed kontorla trzeba go ostawic :idea: Co na srodek oralny jest bardzo dlugim terminem.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
mmk666

SOGI: 359

Główny zadymiarz


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 355
Skąd: Łódz
  Wysłany: Czw Maj 21, 2009 2:48 pm     

666 napisał/a:
Mdrol metoda brania co drugi dzien powinien dac rade spokojnie. Wkoncu ma dwie grupy methylowe wiec siedzi bardzo dlugo.
Duzo ludzi znam ktorze biarac go codzienie narzekaja na flaki i to porzednie.
Wtedy nawet taki cyklon moznaby podciagnac do 5 tyg.
Znajdzie sie paru krolikow na test ?


Od lipca chętnie :wink:
_________________
–Radosław jestem. Umiem wymusić okup, ściągnąć haracz, jebnąć ze łba.
–Mirosław. Gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. Amfetamina – produkcja, dystrybucja, masturbacja.
–Zbigniew. Brawurowa jazda samochodem Cinquecento.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Maj 21, 2009 4:48 pm     

dobra mmk666 ale tylko M drol jako krolik :!: , przesuniemy nawet PCT zeby zobaczyc jak dlugo trzyma...
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11