Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Wto Maj 05, 2009 7:57 am   Sterydowe Opowieści[Humor]  

Kiedyś podobny topic był na innym forum.Zamieszczajcie tu śmieszne/głupie akcje z waszych siłowni nie koniecznie muszą być związane z dopingiem ale muszą być jajcarskie :twisted: Dobra to ja zaczne...


Kilka lat temu cwiczę sobie na swojej osiedlowej siłowni(jak co wakacje) i podbija do mnie małolat-suchar z zapytaniem co tam psikam. A że wtedy byłem jeszcze "czysty" to mówie że nic.On odpowiada że omke teraz wali.Pytam więc czy ma chociaż dietę do tego.Na co on że szamie dużo frytek na głębokim oleju żeby zalać się tłuszczem :mrgreen: Najlepsze że później opowiadam to takiemu koleżce z którym też czasem ćwicze, a on wysłuchawszy z przejęciem:"kurde, to dobry pomysł jest" :twisted: :twisted: :twisted:


Albo kiedyś za bardzo dawnych czasów jak miałem może z 14 lat ćwicze sobie na tej samej siłowni godzina mniej więcej 20-21 niedługo zamykają. Nagle patrze a wpada na siłownie gościu cały w dresie bez słowa nakłada sobie na sztangę ze 120-130 kg(nie pamiętam dokładnie) i macha tak z 20 razy po czym wychodzi również bez słowa :mrgreen: Ta akcja zmieniła moją chłopięcą psychikę na zawszę :twisted:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Maj 05, 2009 8:17 am     

ja kiedys na silce na która jezdzilem od czasu do czasu podsłuchalem rozmowe która wyglada mniej wiecej tak:

-ty a marcin wali ta ome z winem?
-no juz skonczyl tydzien temu.
-i jak mu poszlo?
- mówi ze 12kg i ponad 4cm w łapie
-haha. to pewnie załamany. tyle to po kreatynie by mu poszlo tez. pewnie wałka mial jakiegos.

to przykład na to jak młodzi adepci sztuki dopingu mają pojęcie o czarodziejskiej mocy koksu. dla nich wynik ponizej 15kg w 2 miechy to cienizna
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Wto Maj 05, 2009 8:44 am   Re: Sterydowe Opowieści[Humor]  

BigCityLover napisał/a:
Albo kiedyś za bardzo dawnych czasów jak miałem może z 14 lat ćwicze sobie na tej samej siłowni godzina mniej więcej 20-21 niedługo zamykają. Nagle patrze a wpada na siłownie gościu cały w dresie bez słowa nakłada sobie na sztangę ze 120-130 kg(nie pamiętam dokładnie) i macha tak z 20 razy po czym wychodzi również bez słowa :mrgreen: Ta akcja zmieniła moją chłopięcą psychikę na zawszę :twisted:


to był Arnold przed zawodami Mr Olimpia, na szybko wpadł żeby się dopompować :twisted:
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Wto Maj 05, 2009 9:28 am     

Był kiedyś na siłce u mnie agent co co by nie robił plecy nogi cokolwiek zawsze wskakiwał na seryjkę na klatkę piersiową(wycisk płaska) jak ktoś inny ćwiczył.W dodatku tak się wyginał (przy smiesznie małych ciężarach)że każdy bał się że ciężar go zabije.Jak już zrobił raz taki wyczyn rzekł "Klatę to ja mogę robić codziennie" :mrgreen:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Maj 05, 2009 3:30 pm     

ja kiedys jak w poznaniu cwiczylem to przychodzil taki grubas w dresie. goraco w chuj a ten ciagle w dresie zapietym pod sama szyje. w szatni jak sie rozebral to walilo potem ze masakra. mysle sobie jakis grubasek pewnie nawet cwiczyc nie wie jak. a którego dnia akurat mialem okazje luknac jak cwiczy. i mnie zamurowalo. jak po rozgrzewce na pierwsza serie na płaskiej nawalil se 160kg. mysle sobie niezly jest, pewnie sie sprawdza na maxa czy da rade. a gdzie tam, koles zdjął to ze stojaków jakby 50kg bylo i machnal 12 razy bez wiekszego wysiłku. powiem tylko ze skonczyl na 240kg w ostatniej seri. i juz nikt na niego nie patrzal ze jakis tam se grubasek w dresie lata. odrazu szacun dla kolesia
 
 
       
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Wto Maj 05, 2009 11:29 pm     

Hehe kolega mi opowiedzial, ze na silowni u nich byl chlopak co chcial ostro przytyc no i jak to zawsze bywa spytal "wiekszych" o jakiej rady. Oni mu wcisneli ze zeby przytyc to najlepsze sa fusy z herbaty, sekret tkwi w tym ze trzeba je zjadac po wypicu herbaty...
Koles po miesiacu im mowi ze chyba zla herbate kupil bo mu nie wchodzi :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Wszyscy rykneli smiechem a on do tej pory "wabI" sie herbata :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 9:39 am     

to z takich przypadków to znam kolesia co jakies 3 lata temu poszedl siedziec. wazyl ok 84kg przy wzroscie prawie 190cm wiec raczej chudy byl. po 3 latach jak wyszedl wazyl grubo ponad 120KG, w lapie ok 50cm. i koles sie go pyta po czym to tak. a on mówi:stary pij kisiel z papaji. oczywiscie uwierzyl koles mu. bo pomyslal se takie egzotyczne to moze faktyczni tak dziala dobrze, no bo skad koksy mialby w wiezieniu. hah. przeciez w polskich wiezieniach nie ma takich rzeczy.ehhe
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 9:58 am     

Jak masz dobry układ to załatwisz co chcesz w mamrze.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 10:01 am     

no wiadomo. od dragów po koksy. z tego co opowiadaja ludzie to nieraz kilka lat puchy to jet praktycznie codzeinne chlanie i cpanie dla niektórych
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 10:05 am     

Nawet dziwkę idzie załatwić, znam taki przypadek :twisted:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
portier

SOGI: 39

świerzak

Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 39
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 4:04 pm     

poszedlem z 2 kumplami pierwszy raz na silownie
oczywiscie kazdy sprawdza swojego maxa - ja 35kg xD

po skonczonym "treningu" przebieramy sie a na silownie weszlo 3 kolesi
2 ktorzy juz cwiczyli zanim przyszlismy (akurat laweczke plaska meczyli) a trzeci koles nieprzebrany, dopiero przyszedl.
kolesie przeszli obok nas i uslyczalem taki tekst tego trzeciego do swoich kolegow: "ooo co wy tu w Gdyni takie male ciezary macie?.. ile tu sobie nalozyliscie?"
jeden z tych dwoch odpowiedzil szybko "160" ;]

no i ten trzeci bez slowa (ubrany byl caly w jeansie - spodnie, kamizelka) polozyl sie na lawce, bez rozgrzewki, bez niczego, sam opuscil sobie to 160kg i wycisnal tak jak ja wtedy 20kg no ale on to zrobil jeszcze kilka razy lepiej technicznie;P

gdy to zobaczylem w mojej glowie narodzil sie pomysl... "kiedys bede tak silny jak on..."
no i brakuje mi 55kg do 160:D
 
 
 
       
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Maj 06, 2009 7:21 pm     

kuran co za przypadki haha w glowie sie nie miesci...
 
 
       
xavery123

SOGI: 1444

świerzak

Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 194
Skąd: http://www.gszforum.pl/
  Wysłany: Pią Sie 07, 2009 12:38 pm     

We Wrocławiu na Spiskiej – na siłke przyjechał jeden bardzo elegancki z lekka otyły chłopak. Dość droga furą, jak wszedł widać było ze nie ma pojęcia co robić oraz czemu się znalazł na siłowni.

Łaził od maszyny do maszyny, w pewnym momencie zaczął zagadywać ludzi
-„a jak ćwiczyć aby urosnąć?”
-„jakieś dobre preparaty na mięśnie? - a może sterydy”
Oraz
„co zrobić aby szybko schudnąć? I czy ktoś zna dobra stronę internetową?”
Wyciągnął Iphona – i usłyszał ripostę:

www. mniej – żreć.pl

Koleś nie skumał ironii – i zapisał adres w swym wspaniałym telefonie.
Ostatnio zmieniony przez xavery123 Pią Sie 07, 2009 1:57 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Sie 07, 2009 12:55 pm     

Ale z Niego Krejzol lokurvaa
 
 
       
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pią Sie 07, 2009 4:45 pm     

co za koleś... haha
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10