Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Paź 27, 2009 11:53 am     

ja robie co moge... diete trzymam caly rok, kombinuje z treningiem... caly czas sie ucze, wiele czytam probuje, dopytuje...

ale ja juz jakies 1,5 roku temu osiagnalem swoj prog genetyczny... niestety ja mam genetyke... grubego, obslizglego, nie majacego nic wspolnego z zadnym sportem cukrzyka...

teraz jezeli sam nie moge bez koksu byc tak zbudowanym jakbym chcial mimo, ze nie mam duzych wymagan... wieszka satysfakcje sprawia mi pomaganie innym i patrzenie jak sie zmieniaja i sa zadowoleni z tych zmian... czuja sie lepiej sa zdrowsi...

dlatego moim celem jest teraz posiasc jak najwieksza wiedze i praktyke oczywiscie aby byc personalnym trenerem... jeszcze dluga droga przede mna...

............

Dzisiaj regeneracja... czuje mega zakwasy na klacie i tricu... wszystko mnie boli... zaraz lykne aminki i ide zjesc...

pzdr!
 
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Wto Paź 27, 2009 12:00 pm     

Każdy ma swoje cele.
Ja wychodzę z założenia, że granicę są tworzone po ty, by je pokonywać.
I jak na razie dobrze na tym wychodzę.

Powodzenia w dążeniu do celu.
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Paź 27, 2009 3:51 pm     

niestety po wnikliwej analizie przez specjaliste mojej budowy i pracy organzimu pod wzgledem fizjologicznym, biochemicznym i psychicznym... niewiele juz zrobie... wlasciwie wg ich nic:P bez uzycia SAA, ale ja ciagle probuje udowodnic, ze to nieprawda, ale jak na razie ciagle przegrywam... zobaczymy jak bedzie teraz...

donpitbull, dzieki
pzdr!
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Paź 29, 2009 12:18 pm     

Dzisiaj drugi trening... zrobilem sobie nowa czterodniowa rozpiske... dlugo to analizowalem i takie zmiany mysle, beda niezlym zaskoczeniem dla organizmu... do tego bede mogl sie lepiej skupic na konkretnych miesniach... do tego od poniedzialku zmieniam silownie wiec bedzie kolejny impuls do przyrostu... u mnie zawsze byl dosc zauwazalny...

1. Klatka, przod barkow, lydki
2. Plecy, czworoboczny, tyl barkow, dwuglowe uda
3. Biceps, triceps, przedramie
4. Czworoglowe, łydki, bok barkow

dzisiaj zrobie plecki, czworoboczny, tyl barkow i dwuglowe uda

juz nie moge sie doczekac az przyjme kolejna porcje Superchargera... na prawde teraz w koncu dobrze czuje suple... czuje sie rowniez dobrze jak na PH... przynajmniej treningi sa rownie dobre jak na bombie:)

po powrocie dam wypiske...

dieta jak na razie elegancko... mam dzisiaj wolne w szkole i wyspalem sie i jem co do minuty:)... o 15 zjem posilek 100g makaronu, warzywa i 200g kuraka... po pol h przyjme
porcje Superchargera... potem trening bezposrednio po nim 10g mono PxS... 15 minut pozniej porcje gainera... i po 40-60 minut posilek ten sam co przed tr.

pzdr!
pzdr!
 
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Śro Lis 04, 2009 10:06 pm     

kiedys powiedzial ktos taki madry tekst, lecialo to mniej wiecej tak " nie istnieje cos takiego jak bariera genetyczna, problem tkwi w psychice " .. wiec jesli sie nastawiasz z gory na to ze nie dasz rady nic wiecej zrobic z sylwetka to wlasnie zle jest, staraj sie o tym nie myslec, najlepiej mozna zauwazyc to cwiczac partie ktorych na codzien nie widzisz, nie myslisz o tym i rosnie

powodzenia !
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Lis 08, 2009 11:55 am     

w piatek trenowalem nogi na wlasnej silowni... nigdy nie sadzilem , ze da rade zrobic calkiem niezly trening czworoglowych na samych sztangielkach, sztandze i lawce...

mija juz pomalu drugi tydzien cyklu na mono PxS i Superchargerze... powiem tylko jedno dla mnie miazga... masa do góry, moze bez szalu, ale u mnie kazdy milimetr to cos nieslychanego:) sila tez UP... bajeczka...

Wczoraj na treningu zrobilem:

1. Przysiady ze sztanga z przodu 5 serii z progresja ciezaru...
2. Wchodzenie na lawke plaska ze sztanga na karku 4 serie az do upadku
3. Wykroki ze sztangielkami 4 serie

do tego łydki

1. Wspiecia na palce jednonoz ze sztangielka 4 serie ciezar na max 10 ruchow
2. Wspiecia w siadzie ze sztanga na kolanach 4 serie maly ciezar az do upadku

do tego boczny akton barkow:

1. Unoszenie sztangielek na boki 4 serie ciezar umiarkowanie duzy 8-12 ruchow
2. Unoszenie sztangielki bokiem zza plecow w lezeniu na lawce skosnej kat 30 stopni 4 serie malutki ciezar az do upadku

trening czworoglowego i lydek masakra... w barki srednio weszlo bo juz bylem strasznie zmeczony

teraz pije po treningu UP YOU MASS i powiem tylko tyle... jak znajde kaske zamawiam gainera z PXS... po treningu typowo silowym bez aerobow potrzeba gainera, ktory szybko sie wchlonie...

tez zalega w zoladku dosc dlugo z powodu uzycia weglowodanow zlozonych i duzej ilosci tluszczow...

po treningu juz mi zoladek sciska, a jak wypije UYM to chche misie rzygac, tak jak 666 pisal... abym to wiedzial musialem sprobowac na wlasnej skorze...

UYM jest dobry na uzuplenienie miedzy posilkami, albo po aerobach, ale nie po silowce...

reaktywujemy dzienik juz na dobre bo brakuje mi motywacji do treningu...

co do studiow... ostatnio zaswiecilem ponad programowa wiedza na temat miesni klatki piersiowej... Pani profesor byla w szoku i pytal skad tyle wiem wiec jej opowiedzialem:D gadalismy na temat treningow, diet i suplementacji dobre pol godziny i powiedziala mi, ze bardzo sie cieszy, ze mam takie ambicje i taka wiedze... jak ktos z grupy odpowiedzial:

"Ale My nie rozumiemy co drugiego slowa"

to bylo bardzo motywujace hehe :-D

od razu dostalem kilka zamowien na rozpiski... i tak sie robi pieniadze... wiedza kosztuje :razz:

na koniec dostalem 2pkt z przedmiotu... niby niewiele, ale biorac pod uwage, ze 12 trzeba miec na zaliczenie to...

a minal dopiero miesiac, a ja mam juz 3:D
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Lis 08, 2009 12:03 pm     

sobota i niedziela to dni regeneracyjne...

co od odczuc musze zwiekszyc nieco kalorycznosc bo masa ucieka:P ale kurde od pewnego czasu mam cholerny problem z apetytem i doslownie na mysl o jedzenie chche mi sie wymiotowac... duzo mi tutaj pomagaja odzywki UP YOUR MASS i Bialko MyoFusion z GAspari, ktore do tego smakuja na prawde wspaniale...

pamietam jak po treningu i porcji gainera z PXS pochlanialem nawet 200g makaronu i 200g kuraka teraz polowa tego to dla mnie walka z samym soba...

a musze przytyc bo wygladam jak chuchro...

na antropomotoryce mielismy pomiary BMI i BF specjalna maszyna, ktorej w zyciu na oczy nie widzialem... dzialajaca na promieniowanie podczerwone...

mam 187cm wzrostu
82.8kg wagi
i 7,3 BF

w co ciezko mi uwierzyc... no chyba, ze rzeczywiscie to co widze to zwykla woda, ktora spowodowana jest duza iloscia wegli, kreatyna MONO i 4 litrami wody dziennie...

do tego moj wzrost... cholera rosne i rosne... na komisji wojskowej mialem 183cm...

jak ak dalej pojdzie do dobije jeszcze do 190cm i wtedy bedzie trzeba przytyc conajmniej do 100kg :-D

aaa tam i tak wole ze jestem "dlugi" niz mialbym wygladac jak gruby przykurcz...

pzdr/
 
 
 
       
mariorlar542 

SOGI: 153

zawodowiec

Wiek: 35
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 362
  Wysłany: Nie Lis 08, 2009 3:26 pm     

jak dawkujesz mono PxS i Superchargera ?

bo z tego co piszesz kopie a ja też szukam czegoś co mnie ruszy :twisted:
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Lis 08, 2009 3:43 pm     

mono 5g na czczo i 10g po treningu superchargera tylko przed treningiem jedna porcje jak na razie i nie musze zwiekszac...

pzdr!
 
 
 
       
mariorlar542 

SOGI: 153

zawodowiec

Wiek: 35
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 362
  Wysłany: Nie Lis 08, 2009 8:03 pm     

dzięki ;)
a jeszcze takie pytanko ile w dnt ?
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Lis 08, 2009 9:48 pm     

tylko na czczo 5g

pzdr!
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Lis 09, 2009 9:12 pm     

Dzisiaj dosc ciezki dzien...

o 7 pobudka aby przyjac suple, zjesc omleta, przygotowac jedzenie... o 9 15 mialem zajecia z gimnastyki, a na nich -> gwiazdy, stanie na rekach, przewroty o nogach prostych, zgietych, w rozkroku, przewroty ze stania na rekach itp i najtrudniejsze przewrot w tyl do stania rekach... duzo gleb i duzo potu...

po treningu wypilem porcje gainera

po powrocie do domu zjadlem posilek pol godziny pozniej wypilem 1,5 porcji superchargera (nie poczulem roznicy jak po 1 miarce) i po 20 minutach poszedlem do silowni zrobic klatke i przod barkow...

KLATA:

Wyciskanie sztangi na lawce plaskiej 4 serie progresja
Wyciskanie na skosie + rozpietki na skosie 3 serie kombinowane
Wyciskanie na skosie ujemnym + przenoszenie hantli za glowe + rozpietki na skosie ujemnym 3 triserie

Przod Barkow:

Wyciskanie zolnierskie + unoszenie hantleki przed siebie 3 serie kombinowane

Mega pompa, mega wyzylowanie, mega bol...

choc mocy troche brakowalo... pewnie z powodu gimnastyki...

po treningu wypilem porcje carbo + 15 minut pozniej porcje MyoFusion gdyz zle sie czuje po wypiciu UYM... musze sobie kupic na dniach Gainera PXS bo umre...

po 40 minutach zjadlem 4 bulki z szynka jajkiem i warzywami... bo nie mialem czasu i chcialem szybko zjesc proste wegle...

o 15 10 mialem zajecia na basenie... niestety siedzialem na brzegu bo mam zapalenie ucha srodkowego i od tygodnia bardzo boli i jestem kompletnie gluchy na prawe ucho :cry: miejmy nadzieje, ze do czwartku przejdzie bo mam kolejne zajecia na basenie...

po basenie zjadlem kolejny posilek od 16 30 -18 mialem rozdanie indeksow i wyklad z metodyki plywania...

do domu dotarlem o 19.. bardzo zmeczony i glodny zjadlem 100g makaronu pelnoziarnistego i 200g kuraka ktory o dziwo lajtowo wszedl...

o 20: 30 zjadlem jajecznice z 3 calych jajek i 3 bialek z warzywami...

zaraz ide sie myc a potem wypije porcje bialka i NYNY bo jutro wyklady z Filozofii od samego rana i ptoem wyklady z BHP... nuuuuda, ale co zrobic


jutro trening plecow, tylnej czesci barkow i dwuglowego uda... bedzie ogien:D

PZDR!
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Lis 17, 2009 11:31 am     

Waga na dzien dzisiejszy 84,5kg, ale towar nieco oslabl i musze zwiekszyc porcje SUperchargera do 2 miarek:D bedzie ogien...

niestety po wczorajszym basenie wysiadlo mi gardlo i mam goraczke... ogolnie samopoczucie zajebiste po prostu...

nie wiem czy dzisiaj pojde na trening... najwyzej jutro nadrobie jak dam rade...

pzdr!
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Lis 17, 2009 12:28 pm     

Świńska grypa, weź nie pisz już tu bo zarazisz lokurvaa
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Lis 17, 2009 2:16 pm     

moim zdaniem to SARS :-P

pzdr
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 11