Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 8:35 pm     

czyli uwazasz ze białko SAN platinum od cybera jest wałowane? to powazne oskarzenie , ja bym nie rzucal takich pochpnie
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Kwi 26, 2009 10:13 pm     

W kilosporcie nie bylo nigdy w srodku tego co jest podane na etykiecie. Mysle ze nie bedzie. Firma zawsze robila waly. Teraz tez wiem ze sprawdzonego zrodla ze kilosport probowal zrobic klon Oxanabolonu i im nie wyszlo. Za to zrobili dobra etykietke z dupy wyjebanym skladem. Przyczyna jest prosta. Brak surowca na rynku, a ktos chcial miec usilnie ten pordukt (oxanabolon) i mu nie poszlo.Zostalo mu tylko wydrukowac etykiete i napisac to co mija sie z prawda.Zreszta jak zawsze.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 7:10 am     

kilosports tak,ja omijalem ta firme zawsze. chociaz nie wiem co jestw srodku ale dlamnie jak jest juz chociaz kilka opini ze to waly to juz wole postawic na inne firmy
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 9:46 am     

Zgadza sie jak najbardziej.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
azor534

SOGI: 4213

świerzak

Dołączył: 02 Paź 2008
Posty: 13
  Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 11:50 am     

mialem trenadrol od cybera i po tyg łykania musialłm odstawić strasznie podnosiło ciśnienie i kiepsko się czułem :???: jak dotychczas bardzo zachwalam mdroll tylko szkoda ze cena poszła tak do gory
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 12:17 pm     

azor 130 zl za puche co przeciętnemu używkownikowi starcza na 2 cykle to jest dużo wg ciebie?Tenadrol jeszcze nie dawno kosztował pół bańki więcej a starcza na 1 raz tylko.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 3:13 pm     

no niby tak ale myslenie jest takie ze skoro pol roku temu mozna bylo to miec za 89zł a teraz 130 to ludzie narzekaja ze drogo
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 3:41 pm     

trzeba wziąć pod uwagę że teraz ogólnie suple są drogie w związku z kursem $ a i tak nie ma co narzekać jak na poczatku m drol kosztował powyżej 150 zl.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Pon Kwi 27, 2009 11:51 pm     

BCL ma racje :!:
Wszyscy M drol kupują i będą kupować nawet jak bedzie po 200 zl, bo starcza na dwa cykle, dziala na bank i w przeliczeniu 100 zl na cykl to malo byloby.
Wez sobie porownaj kazdy jeden inny pechacz jak wychodzi cenowo i wydajnosciowo z M drolem i pokaz mi ekenomiczniejszy i mocniejszy :-P

Ja o kilosport tez sie nasluchalem i omijam z daleko!

Pozdro
_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Wto Kwi 28, 2009 12:36 am     

jw
Mnie aż dziwi taka niska cena... choć się ciesze oczywiście :cool:
Ale jakbym był producentem tego to bym przywalił dużo wyższą cenę. Bo produkt mega kozak a ludzie i tak by go kupowali po dużo wyższej cenie
 
 
       
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 10:27 am     

dali taka cene po której i tak zarabiaja - czasami ustalanie zbyt wysokiej ceny moze sie okazać zgubne dla firmy, zwlaszca jak wchodzili z produktem na rynek.. a pozniej dziwnie troche drastycznie cene podwyższać jak sie jest producentem... no chyba ze koszty produkcji rosna.. (prad, itp)
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 10:31 am     

cena nie swiadczy tylko o sile dzialania srodka, ale tez o ingerencji w uklad hormonalny, hepatotoksycznosci i pewnie głownie od kosztów produkcji. jakbny bylo inaczej to bysmy mieli najnizsze ceny za lightowe ph a najwyzsze za mega kosy a jest inaczej
 
 
       
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Kwi 29, 2009 10:36 am     

no racja... :wink:
 
 
       
inferno03

SOGI: 43

świerzak


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 43
Skąd: Poznań
  Wysłany: Wto Maj 05, 2009 1:07 pm     

666 napisał/a:
W kilosporcie nie bylo nigdy w srodku tego co jest podane na etykiecie. Mysle ze nie bedzie. Firma zawsze robila waly. Teraz tez wiem ze sprawdzonego zrodla ze kilosport probowal zrobic klon Oxanabolonu i im nie wyszlo. Za to zrobili dobra etykietke z dupy wyjebanym skladem. Przyczyna jest prosta. Brak surowca na rynku, a ktos chcial miec usilnie ten pordukt (oxanabolon) i mu nie poszlo.Zostalo mu tylko wydrukowac etykiete i napisac to co mija sie z prawda.Zreszta jak zawsze.

A ja sobie chwale srodki firmy Kilosports :) Dla mnie Trenadrol jest najlepszy :d Co do odpowiednika Oxanabolony pewnie chodzi ci o Oxanavar, nieprobowalem go wiec niemoge sie wypowiedziec, ale kilosports wydal wlasnie nowa wersje Oxanadrolone pod nazwa AVAR :) i ma pobic Oxanabolon wiec jestem ciekaw jak to bedzie kopac.
_________________
Aktualnie Mercedes W124 E-klasa 200D automat
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Wto Maj 05, 2009 1:10 pm     

Oxanavar z KS to było zwykłe Epi z tego co wiem więc n/c
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12