Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Maj 21, 2009 2:42 pm     

Widzisz Tomczer nie widze sensu zeby porwadzic z Toba dalej ta dyskusje. Jestes amatorem i nie masz pojecia co robisz , nic do Ciebie nie dociera i nie bede probowal tego zmieniac.
W sumie dobrze ze nadal ludzie maja takie pojecie. Mam mniej konkurencji :grin:

Jak wycisniesz kiedys 300kg bez koszulki lub wiecej to bedziesz moim partnerem do rozmowy, a narazie mozesz zamiatac po mnie magnezje i zbierac odwazniki na silowni.

Idz uczyc Kubice jaka ma obrac technike jazdy na torze i jakiego bolida uzywac...
 
 
       
j-23

SOGI: 0

zawodowiec

Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 255
  Wysłany: Czw Maj 21, 2009 2:45 pm     

666 z ktorej polfy to b6 bo troche ich jest :wink:
jest jakas nazwa tej witaminy

a estrodex i Attitude z sana dadza rade??
czy tez lipa
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Maj 21, 2009 5:46 pm     

estrodex sobie daruj bralem i nic nie dawalo rady. San spieprzyl ten pordukt.
Attitude bylo spoko , nie wiem jak teraz z jakoscia tego jest , bo ostanio gadalem jednym ze znanych zawodnikow ze swiat kulturystyki i potwierzil moje zdanie o Sanie tzn ze zjechal ostanimi czasy na psy. Za bardzo ich marka jest rozpoznawalna chyba i im sie w dupach przewraca, ale tak to juz bywa :evil:

Co do b6 to nie sadze zeby ktos robil przewalki na witaminie :!: :roll: , wiem ze to kraj Polska ale nie na witaminie... wiec jaka kolwiek polfa bedzie ok.
Ostatnio zmieniony przez 666 Pią Maj 22, 2009 10:38 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
j-23

SOGI: 0

zawodowiec

Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 255
  Wysłany: Czw Maj 21, 2009 6:51 pm     

666 DZIEKUWA :!: :!:

znalazlem cos takiego na necie co o tym myslicie??

https://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=636888209
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Maj 21, 2009 8:18 pm     

pewnie nie wycisne nawet 250 nigdy bo juz nawet dzieki krzywej rece nie moge duzych ciezarów machac. ale mysle ze po 10latach treningów (a cwicze 5,5 z połroczna przerwa) dojde do 110-115 kg i z 50cm w łapie i jesli mi sie to uda to bede zadowolony, a mysle ze mi sie uda bo pierwsze 4lata cwiczylem bez zero diety, same imprezy . czyli to co osiagnalem do tej pory to głownie przez ostatnie 2 lata.nie sądze ze nic nie wiem o dopingu, ale bycmoze dojde do pewnych rzeczy dopiero, narazie stosuje to co na mnie dziala, i co jakis czas próbuje czegos nowego. ja rozumiem ze na ciebie mógl tak działac tamox ze zero postepów, na mnie tak nie działa i wielu moich znajomych. nie obraz sie ale jakbym mial słuchac zawsze osób ktore cos osignely w tym sporcie to by nie dalo sie nic zroibc, bo kazdy ma swoje teorie i inne doswiadczenia .
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Maj 22, 2009 10:37 am     

Ty mozesz robic co chcesz , tylko nie glos ludzia herezji. Chesz byc przecietnym trenujacym gosciem (110-115 kg i z 50cm w łapie) to moze taka droga do tego zajedziesz i z odpowiednio uszkodzonym organizmem. Tylko jak Ty chcesz miec rozwalony uklad hormonalny to miej , ale nie przkonuj do tego innych.
Narazie to wiesz tyle do co ta sa narzedzia , tylko jeszcze kolego muisz sie nauczyc ktore sie uzywa kiedy i dlaczego.

j-23 , strasznie male dawki , produkt za drogo wyjdzie mysle. Wolabym PCT Assist uzyc , chyba ze leciales na jakim malym cykliku z jeden rzeczy to mozna i tego GET'a. Pozatym ja nie jestem zwolennikiem tej firmy. Mam miezane uczucia do niej. Wiem ze NRW moze sie wkurzyc bo marka jest na stornie ale mam to w dupie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pią Maj 22, 2009 12:11 pm     

666 napisał/a:
Wiem ze NRW moze sie wkurzyc bo marka jest na stornie ale mam to w dupie.


hahaha i za to lubie te forum, jak coś jest do dupy to się o tym mówi a nie pimpuje pod sklep.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Maj 22, 2009 12:23 pm     

nie kumam tylko dlaczego inni zawodowcy (nie mówie o trójboju bo w tym nie znam za bardzo nikogo) ale mówie o kulturystach maja inne zdania na ten temat. uwazasz ze zawodowcy polscy i światowi to idioci, czy poprostu ścieme wciskaja zeby nowa konurencja im sie nie rodziła? bo tego nie kumam czemu twoje poglady tak róznia sie od reszty zawodowców
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Maj 22, 2009 1:52 pm     

Od czesci moze sie i roznia , ale uwierz mi ze od czesci tej co znam osobiscie nie roznia sie wogole. Mowa tu o kulturystach.

bezimienny jak juz cos pimpowac to cos po fakcie ktorym nie bedzie sie mialo wyrzutow sumienia.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Maj 22, 2009 2:02 pm     

no dobra to lećmy po nazwiskach. kazimierczak, olejniczak, słodkiewicz. znają sie na rzeczy czy nie?
 
 
       
mmk666

SOGI: 359

Główny zadymiarz


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 355
Skąd: Łódz
  Wysłany: Pią Maj 22, 2009 2:21 pm     

tomczer17 napisał/a:
pewnie nie wycisne nawet 250 nigdy bo juz nawet dzieki krzywej rece nie moge duzych ciezarów machac. ale mysle ze po 10latach treningów (a cwicze 5,5 z połroczna przerwa) dojde do 110-115 kg i z 50cm w łapie i jesli mi sie to uda to bede zadowolony, a mysle ze mi sie uda bo pierwsze 4lata cwiczylem bez zero diety, same imprezy . czyli to co osiagnalem do tej pory to głownie przez ostatnie 2 lata.nie sądze ze nic nie wiem o dopingu, ale bycmoze dojde do pewnych rzeczy dopiero, narazie stosuje to co na mnie dziala, i co jakis czas próbuje czegos nowego. ja rozumiem ze na ciebie mógl tak działac tamox ze zero postepów, na mnie tak nie działa i wielu moich znajomych. nie obraz sie ale jakbym mial słuchac zawsze osób ktore cos osignely w tym sporcie to by nie dalo sie nic zroibc, bo kazdy ma swoje teorie i inne doswiadczenia .


Marzenia są bezcenne za resztę zapłacisz master card :mrgreen:

666 napisał/a:
Widzisz Tomczer nie widze sensu zeby porwadzic z Toba dalej ta dyskusje. Jestes amatorem i nie masz pojecia co robisz , nic do Ciebie nie dociera i nie bede probowal tego zmieniac.
W sumie dobrze ze nadal ludzie maja takie pojecie. Mam mniej konkurencji :grin:

Jak wycisniesz kiedys 300kg bez koszulki lub wiecej to bedziesz moim partnerem do rozmowy, a narazie mozesz zamiatac po mnie magnezje i zbierac odwazniki na silowni.

Idz uczyc Kubice jaka ma obrac technike jazdy na torze i jakiego bolida uzywac...


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tomczer17 napisał/a:
no dobra to lećmy po nazwiskach. kazimierczak, olejniczak, słodkiewicz. znają sie na rzeczy czy nie?


A skąd wiesz kto im co rozpisuje :idea:
_________________
–Radosław jestem. Umiem wymusić okup, ściągnąć haracz, jebnąć ze łba.
–Mirosław. Gwałty na zlecenie, bez zlecenia zresztą też. Amfetamina – produkcja, dystrybucja, masturbacja.
–Zbigniew. Brawurowa jazda samochodem Cinquecento.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Maj 22, 2009 3:03 pm     

sami se rozpisują, i akurat ich zdanie na te teamty jako tako znam. pytanie teraz czy sie nie znają czy wciskają kit
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Maj 22, 2009 3:19 pm     

tomczer17 dzieciaku , bo inaczej nie mozna chyba do Ciebie mowic.
Idz do piaskownicy wez wiadreko i szpadelek i pobaw sie z chlopakami w budowanie zamkow i tam sobie lec po nazwiskach ok ?
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Maj 22, 2009 3:40 pm     

a niech bedzie. włoże kase i zrobie po twojemu i napisze czy było warto czy jednak nolva by dalo to samo. a mianowcie do cyklu na grudzien:

1-10deka 300mg ew
1-10prolo 500mg ew
1-5 meta 30mg (5tydz 20mg)
11-12 1000mg hcg e3d + clen (to jednak wypróbuje)
13-20 prop 150mg e2d
13-18 tren 50-75mg e2d
16-21 wino 30mg

i miała isc nolva ale spóbuje ja odstawic i zobaczymy czy lepiej na tym wyjde.
epi dam w tyg 1-10 w dawce 2kap. tylko teraz co moge dac na druga czesc cyklu, bo tyle epi ciagnac to mi sie nie widzi. moze arimatest?
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Maj 22, 2009 3:52 pm     

ewentualnie na druga czesc cyklu moze dałbym masteron bo jest on tez antyestrogenem i wtedy dawke propa zmniejszylbym do 100mg i tren 50mg bym lecial. ale wez dobry masteron załatw w tym zjebanym kraju
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10