Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Mar 26, 2009 1:11 pm     

co ty człowieku dajesz. przebija epi 6-7 tyg. moze i tak pod wzgledem redukcji któej głównym srodkiem byl clen, podejrzewam za wymairy ani torche nie ruszyly jak nei zmalaly, tylko poprawa wygladu. do takiego celu to moze i dobrze ci to wyszlo. ale i tak uwazam ze szybciej bys zrobil taki cel na takim cyklu:
1-7 epi
1-2 clen
3-4 ECA
5-6clen
7-8ECA

. jesli ktos bierze epi zeby wpadlo torhce miecha a nie do redukjci z clenem to zdecydowanie 6-7 tyg on a nie 2tyg on 2 off
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Czw Mar 26, 2009 1:27 pm     

co to w ogóle ma być z epi 2 tyg on 2 tyg off ?
po chuj takie coś w ogóle robić ? epi jest praktycznie nie toksyczne dla watroby... 7-8tyg epi i tyle tak jak tomczers pisze... a nie jakieś pomysły zaczerpnięte z dupy :lol:
 
 
   
1pytanie

SOGI: 38

świerzak

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 38
  Wysłany: Czw Mar 26, 2009 4:16 pm     

tomczer17 napisał/a:
co ty człowieku dajesz. przebija epi 6-7 tyg. moze i tak pod wzgledem redukcji któej głównym srodkiem byl clen


ostatnie zdanie mojego postu

w celu właśnie wakacyjnym najlepsze co może być, zdecydowanie przebija 6-7 tyg na epi


jadłem również 6 tyg epi z clenem równocześnie i mam porównanie, do celu jaki napisałem (dosyć wyraźnie) lepiej jest 2on 2 off




a kolego bezimienny już wiem że potrafisz rozpoznać jakość gainera po treningu tak więc nie musisz już nic pisać :wink:
 
 
   
1pytanie

SOGI: 38

świerzak

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 38
  Wysłany: Czw Mar 26, 2009 4:20 pm     

poza tym nie wiem skąd takie zdziwienie tym pomysłem. dobre 3-4 lata temu w dopingu na sfd omawialiśmy z elit-e mostki 2on 2off wczesniej jadlem tak winstrol i też było dobrze a gadki że epi się nie zdarzy rozkrecic to nie wiem skad taki pomysł
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Czw Mar 26, 2009 4:32 pm     

po pierwsze to nie jestem twoim kolegą więc sobie nie pochlebiaj :wink:
po drugie co do gainera, tak dalej uwazam że ten z PxS to jest dla mnie rewelacja i mogę go ocenić również po jakosci treningu... ty se szamaj megabola bo na sfd chwalą go...

teraz mi wytłumacz w jakim celu bierzesz epi przez 2 tyg po czym robisz przerwę 2tyg ?? Następnym razem nie kupuj ph/saa tylko mózg :wink:
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Mar 26, 2009 4:49 pm     

ty juz lepiej skoncz swoje posty bo płakac sie chce co tylko napiszesz. jakos nie wierze w te twoje cykle na epi. a 2tyg on 2 off to nie do kazdego srodka pasuje. epi sie rozkreca po 2 tyg zazwyczaj wiec bezsensem jest to odstawaic po po 2 tyg praiwe calkowicie znika z organizmu
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Czw Mar 26, 2009 7:46 pm     

ja już bym wolał jechać na tym epi i 10tyg niż robić jakieś bezsensowne przerwy, albo najlepiej zmienić środek po jakimś czasie na inny... Ja epi czułem dopiero 3-4tydzień a co dopiero robić jakiś 2on 2off
można takie coś robić ale przy odpowiednich środkach a nie przy epi... daj pan spokój...

zresztą już nie dyskutuję z tym cepem bo mi ciśnienie podnosi a musze dbać o serce :lol: najlepiej bana mu dac :D
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Czw Mar 26, 2009 8:09 pm     

patrzcie na znawce hahaha
w wieku 19 lat już mete ładował z waga anorektyka :lol:
http://www.sfd.pl/cykl_in...ie-t241674.html
i na innym forum mowił ze go zbanowali
:lol:

same cykle walił X on X off to co się dziwić że epi też tak ładował heheh
 
 
   
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Czw Mar 26, 2009 8:25 pm     

dajcie juz chlopakowi spokoj kazdy popelnia bledy i nie zwracajcie na niego uwagi 8)
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Mar 27, 2009 6:42 am     

bezimienny napisał/a:

zresztą już nie dyskutuję z tym cepem bo mi ciśnienie podnosi a musze dbać o serce



a widzisz a to wszytko przez to ze brales epi bez przerwy 2 on 2off tak jak radzi nam tu kolega i teraz masz problemy z nadcisnieniem. hahhahahahha
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pią Mar 27, 2009 9:18 am     

hehehehe...
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 10