Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Pon Mar 09, 2009 9:04 pm   WSZYSTKO O ODBLOKU/Post Cycle Therapy PCT/ SUPLE OPINIE MITY  

Jak w temacie trzeba to wszystko uporządkować i zrobić to tak by już nie poruszać non stop tych samych pierdół kolejnemu "świerzakowi" i innym.

W miarę czasu więcej od siebie dodam i liczę na to, że razem odwalimy dobrą robotę w tym temacie i każdemu będzie służył pomocą.

Chciałbym też, by raz na zawsze 666 lub Nrw wypowiedział się na temat odbloku clomidem, nolvą, hcg do ph lub może ktoś sam ma konkret wiedze na ten temat i może miał doczynienia.

PAMIĘTAJ, ŻE ODBLOK JEST TAK SAMO WAŻNY JAK SAM CYKL I JAK LICZYSZ, ŻE NA ODBLOK PRZEZNACZYSZ 60ZŁ TO LEPIEJ SIĘ NIE BRAĆ ZA TĄ PRZYGODĘ. JEŚLI JUŻ CYKLUJESZ TO PRZYNAJMNIEJ TĄ POŁOWĘ ZETÓW WYDANYCH NA CYKL PRZEZNACZASZ NA ODBLOK. STARA MAXYMA MÓWI, ŻE NIE SZTUKĄ W DOPINGU JEST ZBUDOWAĆ, A UTRZYMAĆ.

=

Z odbloku z tego co działa i radzi sobie z powstałymi szkodami:

TBOL z THERMOLIFE - najważniejsze, że działa idealne połączenie to TBOL + EBOL i dużo białka jedno opakowanie tego i tego i jest dobrze. Ewentualnie 1 TBOL powinien starczyć, po nie tak hardkorowym cyklu ( jeszcze zalezy co i jak blokowało ), ale wiadomo, że każdy sam obsewruje czy mocno odczuł blok czy nie i jakie kroki poczynił. Dla pewności 2 opakowania i masz odblok doskonały. Oby zawitał do stajni pitbulla w bliskiej przyszłości.

PCT ASSIST Competitive Edge Labs & CYCLE ASSIST ( także podczas cyklu ! ) - Assist: bardzo dobry samodzielny środek do odbloku. Jedno opakowanie starczy przy mocniejszym cyklu. Podnosi wolnego teścia i ograniczna spadki rewelacyjnie. Cycle Assist działa b. dobrze na wątróbkę ( dwóch znajomków potwierdziło, że cycle assist najlepiej daję radę pod względem ochrony wątróbki i syfów), leczy trądzik, obniża ciśnienie, uspokaja.Według mnie jedne z lepszych.

TRIBOSTEN THERMOLIFE - PROSTY a skuteczny, działający Tribulus - 2 opakowania minimum. Daję radę i przede wszystkim jak u supli wyżej czuć, że działa pod względem teścia i samopoczucia.

na razię ode mnie starczy. Jutro wrzucę dalszą część od siebie i czekam na kozak info z Waszej strony.
 
 
   
1pytanie

SOGI: 38

świerzak

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 38
  Wysłany: Wto Mar 10, 2009 6:35 pm     

móglby ktoś mi jasno napisać czym różni się 6-oxo, 6-oxo extreme i 11-oxo ?

kiedyś pamiętam gurth o tym pisał
 
 
   
Gurth

SOGI: 117

Moderator

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 109
  Wysłany: Wto Mar 10, 2009 9:13 pm     

6-oxo - inhibitor aromatazy
6-oxo extreme to 6-oxo + resweratrol i dodatki
11-oxo - ph, modulator/bloker kortyzolu
 
 
   
1pytanie

SOGI: 38

świerzak

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 38
  Wysłany: Śro Mar 11, 2009 11:27 am     

i do odbloku po lekkim cyklu 2x epi najlepiej nadaje się .... ?
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Mar 11, 2009 11:38 am     

ja bym wzial zwykłe 6oxo badz 2x t bol
 
 
   
Repro 

SOGI: 467

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 467
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Mar 11, 2009 5:04 pm     

po epi lekki buzer tescia
to prawie wcale nie blokuje
 
 
   
Gurth

SOGI: 117

Moderator

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 109
  Wysłany: Śro Mar 11, 2009 11:42 pm     

pct assist
nie ma sensu stosowac IA (np. 6-oxo) gdy srodki jakich uzywalismy nie aromatyzowały (np epi). Może to spowodować bóle stawów czy spadek libido. Estrogen jest potrzebny.
 
 
   
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Czw Mar 12, 2009 8:16 am     

Gaspari Novedex XT - Novedex XT jest unikalną mieszanką występujących naturalnie inhibitorów aromatazy. Udowodniono, że mieszanka ta wpływa na podniesienie poziomu testosteronu oraz obniżenie poziomu estrogenów.

odblokowywał się ktoś tym ? jak to ma się do rzeczywistości ?
 
 
   
1pytanie

SOGI: 38

świerzak

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 38
  Wysłany: Czw Mar 12, 2009 2:33 pm     

Gurth napisał/a:
pct assist
nie ma sensu stosowac IA (np. 6-oxo) gdy srodki jakich uzywalismy nie aromatyzowały (np epi). Może to spowodować bóle stawów czy spadek libido. Estrogen jest potrzebny.



:shock:

to teraz zaskoczony jestem niepowiem

pamiętam jak kiedyś sam polecałeś 6-oxo extreme na odblok po epi :roll:


często nawet 6-oxo jest polecane jako dodatek do spalaczy na redukcje a ty tu o takich rzeczach jak spadek libido i bóle stawów :shock:

chyba że pisząc może masz na myśli marginalne przypadki bo szczerze powiedziawszy nie słyszałem o takich objawach, sam też jadłem już 6-oxo po epi i nic nie zawuażyłem
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Mar 12, 2009 3:11 pm     

siusiak novedex xt znany i polecany produkt na odblok po lzejszych cyklach, i jako dodatek do pct do mocniejszych.ale na dobry cykl z tego to trzeba minimum 2opakowania
 
 
   
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Czw Mar 12, 2009 4:54 pm     

1pytanie

Gurthowi chodziło że akurat po epi nie ma sensu
a solo albo przy innych koksach już może być ..
 
 
   
Gurth

SOGI: 117

Moderator

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 109
  Wysłany: Czw Mar 12, 2009 11:36 pm     

1pytanie napisał/a:
Gurth napisał/a:
pct assist
nie ma sensu stosowac IA (np. 6-oxo) gdy srodki jakich uzywalismy nie aromatyzowały (np epi). Może to spowodować bóle stawów czy spadek libido. Estrogen jest potrzebny.



:shock:

to teraz zaskoczony jestem niepowiem

pamiętam jak kiedyś sam polecałeś 6-oxo extreme na odblok po epi :roll:


często nawet 6-oxo jest polecane jako dodatek do spalaczy na redukcje a ty tu o takich rzeczach jak spadek libido i bóle stawów :shock:

chyba że pisząc może masz na myśli marginalne przypadki bo szczerze powiedziawszy nie słyszałem o takich objawach, sam też jadłem już 6-oxo po epi i nic nie zawuażyłem


Polecałem 6-oxo extreme ze wzgledu na resveratrol. Używałem post cycle support po cyklu na epi i czułem się lepiej niz na odbloku z 6-oxo, kiedy to stawy bolały mnie bardziej niz od samej epi.
6-oxo jest polecane do redukcji bo wywala wode.
Są skuteczniejsze inhibitory aromatazy. 6-oxo podałem jako przykład.
Bardzo niski poziom estrogenu może prowadzić m. in. do:
- spadku libido
- bólu stawów
- obnizonego poziomu dobrego cholesterolu
- zwiększonego ryzyka chorób serca
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Mar 13, 2009 8:15 am     

jednak ja bym byl za tym zeby dodawac mala ilosc 6oxo do odbloku po epi. spotkalem sie z takimi przypadkami (jakie ewenemety chyba), ktore byly tak czule na zmiany z strony estro ze po odstawieniu epi dopadalo ich gino, widocznie nagle zaprzestanie srdoka blokujacego estro spwodowalo wyrzut estro i dany organizm nie potrafils obie ztym poradzic. mala dawka 6oxo moze sluzyc jaki lagodniejszy powrót do stanu sprzed cyklu
 
 
   
1pytanie

SOGI: 38

świerzak

Dołączył: 28 Lis 2008
Posty: 38
  Wysłany: Pią Mar 13, 2009 10:08 am     

Gurth napisał/a:
Są skuteczniejsze inhibitory aromatazy. 6-oxo podałem jako przykład.


można wiedzieć jakie ? z tych legalnych :twisted:
 
 
   
Gurth

SOGI: 117

Moderator

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 109
  Wysłany: Pią Mar 13, 2009 12:11 pm     

Letrozole (Femara), anastrozole (Arimidex) czy choćby ATD

http://forum.bodybuilding...d.php?t=6454801
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10