Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
DaKota

SOGI: 149

świerzak


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 149
Skąd: Krakow
  Wysłany: Pią Lut 13, 2009 12:26 pm   Czy 34 tabletki M-Drolu wystarcza na cykl ?  

Tak jak wyżej. Tzn taki typowo lajtowy cykl.
 
 
   
PAKO

SOGI: 370

zawodowiec


Dołączył: 13 Sie 2008
Posty: 370
Skąd: CK
  Wysłany: Pią Lut 13, 2009 12:29 pm     

Mdrol 1-3/4tydz po 1kaps dziennie wiec wyczhodzi Ci maksymalnie 28kaps
Mdlol nie jest lajtowym ph!
_________________
"Shut the fuck up and train"
 
 
   
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Lut 13, 2009 12:43 pm     

Też jestem ciekaw jak poczesze jedna capsa, wśród tylu relacji na tym środku, nie spotkałem się z testerem którego nie pokusiło o zwiększenie dawki do 2 capsów.

Kumpel od marca właśnie taki cyklik planuje [30 caps] z racji jego wagi 75 kg, myśle, że będzie dobrze :wink:
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lut 13, 2009 1:26 pm     

z taka waga ito moze i go porobi. ale z praktyki wiem ze np po 2 tyg na tej samej dawce juz potem słabnie wyraznie dzialanie i po zwiekszenie jest progres znowu. ja tak lecialem 20/20/30/30
 
 
   
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Lut 13, 2009 1:35 pm     

Wątroba odezwała się coś ? Jakie osłonki ? Ja planuje jechać stałą dawką 20 mg ed 4 tyg. Z jaką wagą startowałeś ? W ogóle robiłeś gdzieś jakieś sprawozdanko ?
 
 
   
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Pią Lut 13, 2009 2:19 pm     

wez 1-3 po jednym kapsie a w czwartym 2
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
   
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Pią Lut 13, 2009 2:21 pm     

peja a tak wogole to nie za szybko wchodzisz na bombe??
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
   
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Lut 13, 2009 2:27 pm     

Ja myślałem w tym przypadku o daniu w 2 capsów w 3 tygodniu, a w 4 po jednej, by łagodniej zeszło...

Ale w sumie ta opcja kleja też ma swoje plusy, w trzecim tygodniu działanie m-drola będzie słabło, to w czwartym tyg dowalisz 2 caps, i powinnien dalej czochrać :wink:
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Lut 13, 2009 3:08 pm     

ja juz za soba mialem pare cykli wiec sie nie bawilem w dawki 1kap mdrola. startowalem z waga 89-90kg.po 2tyg 2 kap czulem wyraznie ze progres masowy zwolnij. a tak wogole to waga rosła tylko pierwsze 3 tyg w 4 to juz tylko siła. wiec ja obstaje 3tyg na mdrolu nastpenym razem
 
 
   
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pią Lut 13, 2009 3:51 pm     

Yhm. Ja startuje z wagą 100 kg, miałem 3 kontakty z metką 100 tab, 150 tab i 200 tab. Boje się, że moge odczuć flaczyska na tych 2óch tabsach...ale jak będzie wporządku, a działanie m będzie słanbnieć, to... hm. Zresztą będę robił test więc coś wymodzimy :wink:
 
 
   
DaKota

SOGI: 149

świerzak


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 149
Skąd: Krakow
  Wysłany: Sob Lut 14, 2009 2:55 pm     

kleju45 napisał/a:
peja a tak wogole to nie za szybko wchodzisz na bombe??


Narazie sie przogotwuje, gadałem ze starym że bede brał taki środek i nech wyrzuci mi na osłonki i białko.
Teraz chory jestem, od pon planuje iśc na siłownie znowu ale kurwa mam zapalenie gardła, dostalem w piatek kolejny antybiotyk, i biore 3 antybiotyki na raz, czaisz xD schudlem 2kg w tydzien^^ nie mam apetytu i szamie na siłe^^

M-Drol zaczne łykać jak zakupie osłonki i dychna z zakwasami.
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Lut 14, 2009 4:18 pm     

34 szt w zuplensoci Ci wystarczy.

Jak sie wykurujesz calkowicie! to dpiero sobie to wez , wczesniej nie. Daj dosc organizmowi do ladu.
 
 
   
DaKota

SOGI: 149

świerzak


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 149
Skąd: Krakow
  Wysłany: Sob Lut 14, 2009 9:22 pm     

no wlasnie sie kuruje, bo nie chce zjebac cyklu, a teraz tyle antybiotykow i lekow biore ze masakra ;/

EDIT

a co do tego ? bo planuje zakupić WPC 80 po treningu żeby brac, na noc twaróg albo białko z jaja. Może Carbo żeby po treningu wypić i od razu z buta do domu [3km] tam posiłek i białko ?? sam nie wiem... Do Tego glukozamine na stawy, Amino 3600, Master Mass może zakupie przed treningiem żeby szamać no i Centrum bd łykał ;d a i jeszcze jedna sprawa, czy w czasie brania ph moge brać Tribulusa ? czy to jest zbędne ? nie chce potem miec problemow z libido ;d, i po cyklu zarzucić clomid po 1 tabletce dziennie przez 10 dni ? mysle dodać do tego tribulusa jak pisalem wyzej i może żeń-szeń, propoli i PARAVOL ? do tego hepatil na wątrobe i ginjal na nery.

Ps. ginjal i hepatil stosowac juz w czasie cyklu na ph czy dopiero po ? w trakcie nie ?


Jak sie ma branie ph z odblokiem do cyklu na kretce jakbym chciał to pociągnąć ? Kończe np ph i zaczynam krete na drugi dzien ? czy to zazębić ? i po skonczeniu ph walić clomid + krete ?
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lut 15, 2009 12:08 pm     

o kurwa boze ! Kto Ci takich idiotyzmow do glowy nakladl?

Dobra , tak. Po pierwsze po Mdrolu zaden pierdolony Clomid nie jest potrzebny. Clomid jest zbyt mocnym srodkiem zeby stosowac go po tak krotkim cyklu. Boisz sie ze tak Cie Mdrol zablokuje zainwestuj w Tbola+Ebol i bedzie ok lub druga opcej przykladowa PCT Assist + Trbosten z thermolife. Ten drugi jest najczystrzym tribulusem na rynku obecnie. Bedzie sie czul na nim jak na strzel propa.
Daelj. Witaminy Centrum mozesz sobie wrzucic do ubikacji i splykac wode. Zainwestuj sobie w Special Two lub Orange traid.
Po treningu samego bialka sie nie pije z czym kolwiek by nie bylo. Od 15lat pije w dni treningowe gainera i siewtnie sie na tym czuje. Kiedys probowalem robic od tego odstepstwa jednakch z tragicznymi efektami. Gainer tez nie moze byc kulwej marki bo gowno da nie efekt.
Na stawy rzeczy powinno sie lykac zawsze jak sie trenuje. Tylko tez zalezy co chesz wziac.
Na watrobe oslony podczas cyklu z Mdrolu jak najabardziej. Dorbym rozwiazaniem byl byl Liver Longer ale niestety go brak. Od bidy zakup sobie Hepacom.
Do odbloku mozesz pozniej dodac kreatyne ale nie w czasie cyklu ewentualnie w ostanim tyg zeby sie rozkrecila.
Aminokwasy calodzienne powinny isic zawsze jak sie trenuje , tylko amino 3600 to jakiego producenta masz na mysli ?
 
 
   
DaKota

SOGI: 149

świerzak


Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 149
Skąd: Krakow
  Wysłany: Nie Lut 15, 2009 3:15 pm     

Widzę że polecasz w zasadzie wszystko z thermolife ;d

W takim razie co lepiej Tbol + Ebol ? czy PCT assist + Trbosten z thermolife ?
Na necie czytałem i ludzie pozytywnie wypowiadają się na temat połączenia pierwszego.

Co do gainera po Master Mass mi nieźle poszło rok temu, i czułem po okolo 20 minutach dobre pobudzenie całego organizmu. Fatem sie tez nie zalałem.

Czyli tak
Tbol + Ebol = 298zł
Special Two = 99zł
Hepacom = 10zl
Ginjal = 28zł
WPC-80 1800g = 70zł
Master Mass 3kg = 90zł

Czyli w sumie wszystko daje mi bez kreatyny = 595zł xD
Powiem krótko, jak na bezrobotnego kupa kasy xD ide jutro do urzedu, może robote wyhacze.
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11