Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 2:59 pm     

dobra widze ze mamy rozne poglady. zapewne obaj mamy po czesci racje. ja nie mowie tego dlatego ze ludzie tak mowia od dawna i boje sie przelamac sterotypy tylko dlatego ze wiem ze clomid pomaga w odbloku przeprowadza go szybko i skutecznie. wiadomo ze jak ktos ma ładnych kilka miesiecy na to zeby sie odblokowac to i sie odblokuje bez tbola nawet bo orgaznim po czasie sam wróci do normy. ale czy ktos ma ochote czekac te 3miesiace na bloku, miec chujowe sampoczucie spadek libida wieksze spadki. sam nie jestem ani zwolennikiem hcg ani przeciwnikiem bo szczerze mowiac nie mam z tym srodkiem duzego doswiadczenia. ale znajomi mowia ze pomaga w odbloku i wiekszosc opini ludzi co sie na tym troche znaja tez mowia ze działa i ze dobrze jest zastosowac oczywiscie nie jako jedyne srodek na odblok bo hcg tylko jądra odblokuje. clen natomiast jest antykatabolikiem i pomaga spalac fat co wiem z doswiadczenia swojego i znajomych, i tez z masy opinii z forum. dlaczego ludzie mieliby wciskac kit ze cos działa jesli byloby lipą. zrozumiale ze jest jakis procent dilów na forum ale nie az tak duzo ile jest opinii. zapewne alternatywa która proponujesz jest bezpieczniejsza, mimo ze droższa,ale nie popadajmy w takie skrajności typu: to co u nas jest the best (bycmoze tak jest) a wszystko inne to lipa. ale co my tu bedziemy tworzyc dyskusje. kazdy ma swoj rozum i niech z niego korzysta. ale radze nie opierac sie na jednej opinii np 666 lub mojej w tym wypadku tylkoszukajcie szperajcie bo warto wieidziec wiecej zanim sie dowali zdrowia
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 5:02 pm     

Tomczer17, malo wiesz albo prawie nic.
Ja napewno na Twoim doradztwie daleko bym nie dojechal. Juz taka fizlozofie kiedys przerabialem dawno temu. Naszczescie poszedlem do przodu i jak wylecze reke do konca mam nadzieje ze pojde jeszcze dalej.
Obstaje przy swoim nadal. Opiniami innych, ktore juz przerabialem na sobie i na moich znajomych nie bede sie sugerowac.
Co do clomidu i krotkich cykli to jest tak samo jakby pojezdzil samochodem od na max. gazie na jedynce po miescie od swiatel do swiatel. Co zrobisz z autem? odp. jest prosta zajezdzisz go.
Wiec jak juz decydujesz sie na krotki cykl to daj odpoczac organizmowi, a to nie trwa 4 tyg.
Dodam jeszcze ze ja nie zamykam sie na wiedze, Caly czas sie ucze.

Ciekawe kto dalej zajedzie, ja z moja teroria czy Ty ze swoja ?
Zrobmy moze jakis sprawdzian teorii w praktyce?
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 5:48 pm     

zle sie zrozumielismy. nie mowie ze ja robie odblok w 4 tyg i jade kolejny cykl. mam off kilka ładnych miesiecy i narazie mysle ze to jest dobry system miec 2 cykle 2 miesieczne w roku. bycmoze za 5lat bede robil 7miesieczne ale watpie bo zawodowo sie tym nie zajmuje.ale to nie zmienia faktu ze wole jak najszybciej i skuteczniej sie odblokowac. chyba zgodzisz sie z tym ze trudno jest przychylic sie do opini jak narazie jednej osoby niz to ogolnie panujacej opini o sposobach pct. co zreszta jest opisywane ksiazkach tematycznych. bycmoze masz racje i za 3-4 lata tez mnie olsni jak znajde o wiele wiecej takich opini. narazie wole sie opierac na tym co wiekszosc ludzi cwiczacych. a tak na marginesie to mam rozumiec ze ty po cyklach swoich (domyslam sie ze conajmniej 7 miesieczych) nie stosujesz clomidu, hcg i nolvadexu? tak?
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 5:51 pm     

a i jescze mam pytanko do tych wszystkich rzeczy (wiedzy) doszedles sam na wlasnych doswidczeniach czy ktos cie naprowadzil na to? bo pisales ze od 6 lat nie jesz clomidu czyli wczesniej pewnie uzywales go
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 10:45 pm     

Ucze sie na swoich bledach. Slucham to co ktos doradza. To co ma sens z tego droadztwa zostawiam , reszte przewaznie 90% eliminuje. Najdluzej do tej pory bylem 6 miesiecy na bombie. Bylem po niej przygotowany do dluszego cyklu (niestety wypadek), bo nie mozna tak odrazu na to wejsc. Sklada sie na to 3-4 letni system przygotowan. Chyba ze ktos wybiera droge na skruty , wtedy placi za to zdrowiem.
Tak Tomczer od 6lat nie stosuje Clomidu, ani tym bardziej HCG. Nie mozna brac niczego na doblok przed startem , co grozi wpada dopingowa.
90% polskiej kadry trojboju nie robi odblokow, a 90% napierdala. Wszyscy zyja i maja sie dobrze. To tylko amly przyklad. Nie robia tego z prostych przyczyn bo to grozi wpada.
Ja nadal obstaje przy swoim bo to dziala. W dupie mam inne opinie na ten temat. Niech inni sie wkoncu naucza myslec. Zreszta to reszty gosci sprawa to co beda z tym robic.
Dobrze ze przynajmniej sie czesc przekonala do PH , ze jednak to zajbiscie dziala. Z tym tez bylem pierwszy co propagowal zekome herezje i wszycy sie z tego smiali. I co? jak jest teraz? PH ok.
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 10:58 pm     

Na poczatku przez 3 lata , sluchalem sie kazdego. Pozniej stwierdzilem ze kazdy z nich osobna jest poprostu debilem i polaczlem wiedze oklo 9 gosci w jedna calosci. Zaczely sie postepy i to duze.
 
 
   
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 11:48 pm     

wiec tak, moj cykl trwa juz 8 tydzien mysle ze bede go ciagnal 12 tygodni, wiec co byscie polecali.. przedluzyc go czyms innym jeszcze zeby trwal dluzej albo skonczyc na 12 ? - i co na pct, dodam, ze postepy są caly czas - czuje sie swietnie, z treningu na trening jest lepiej.
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 1:05 am     

osobiście pierwszy raz widzę że ktoś przełamuje stereotypy/ czy też nie stereotypy... nie mi to osądzać, ale jakby takiemu typowemu koksowi z sfd z działu doping powiedzieć że hcg i clom to gówno to zapewne by tak samo zareagował jak tomczers... mnie też mocno zdziwiła ta teoria o hcg i clomie... ale nie neguje wiedzy 666... i jakbym miał sugerować się opinią kogoś to jednak wybrał bym 666... - wolałbym się sugerować kimś kto siedzi w tym od lat, ma spore osiągnięcia i siedzi w tym środowisku zawodowców

a tak podsumowując na koniec:

"Ważna jest ta prawda która jest praktyczna, nawet jeśli wydaje się absurdem. Praktyka jest kryterium prawdziwości stwierdzeń" - pragmatyzm 8)
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 8:27 am     

widze ze sie dalej nie rozumiemy panowie. ja nie neguje metody 666 ze na niego działa ona dobrze.ale zwracam uwage ze kazdy organizm jest inny inaczej odbiera blok, inaczej z niego wychodzi innych srodków potrzebuje.zapewne cenne sa uwagi 666 ale miejcie swoj rozum i obserwujcie organizmbo kazdy odbiera to inaczej. przykład: znajomy zrobil sobie mix ph mdrol + hdrol przez 6tyg z zazebieniem. o skutkach typu ble brzucha i zle samopozucie nie mowie juz ale wystopily nawet przy osłonkach ale fakt byl takie ze na niego to wogole nie podziałalo prawie (2kg wagi up,5kg siły) a diete trzymal ostro.dodam ze teraz jest 3tydz na mecie jako kick start bo enanpotem idziei juz przytyl 6kgi 15kg siły,i wcale go nie zalalo bo diete ma dopietą. inny przykład kuzyn w USA zrobil cykl na superdrolu,niewiem jakiej firmy ale dosc dobrej wg opini w usa i odblok rowniez specjalnymi suplami idodzis mowie ze musi podjadac tribulusy,itop bo libido sie nie podnioslo do formy sprzed cyklu.dlatego kazdy musi umiec obserwowac co na niego działa.
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 12:37 pm     

Twoj koleg spieprzyl cykl. Organizm jego byl tak przeciazony toksynami ze nie przyswajal odpowiedzniej ilosci pozywienia. Zabirajac sie za tak dwa toksyczne srodki powinine miec min 2 opkakowania LiverLonger pod reka. Tych srodkow nie powinno sie zazebiac razem!. Hdrol to nie EPI. Pozatym Halo jako sama substancja rokreca sie przez 6tyg min. Domniemam ze Twoj kolezka bral Halo tylko przez 4 tyg co jest idiotyzmem bo odstawil srodek kiedy zaczol wogle dzialac. To co zrobil zrobil na samym Mdrolu. Wiec zrobil w huj. Chyba ze sie myle i jehal na HALO 6tyg. Ale jak znam zycie tak nie bylo. Takze PH to nie cukierki , ktore sobie mozna od tak laczyc kazdy z kazdym i jesc na pale. To najmocniejsze doustne koksy jakie w tej chwili sa dostepne.
Kolega z USA moze tez zaezarl na odlbok cos co jest spimpowane tam i nie koniecznie musi byc dobre. 90% ludzi nie ma pojecia czego uzywac. Nikt wiedzy w US za darmo nie rozdaje. Wiedza od zaowdnikow kosztuje.

triple_ex wal do 12tyg na tym co masz. Na PCT , moze PCT tabs z IDS chcesz sporbowac np. z EBolem lub Anablic Super Stakiem ?
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 3:57 pm     

cykl jego wygladal tak:
1-3 mdrol
2-6 hdrol
przerwal po 6tyg bo bole brzucha mial. a bral nawet anapolon i takich bóli nie czuł. to zapewne swidczy o mocy tych srodków bo nie mowie ze sa słabe ale w jego przypadku zwykła metka dala lepsze efekty. poprostu kazdy ma swojego konika i chyba kto jak kto ale ty wiesz o tym najlepiej bo siedziesz w tym 2 razy dłuzej niz ja np ze na kazdego inaczej działa dany srodek. jeden jest podatny bardziej na orale inny na injekcje.aleuczulan na takie dawanie rad przez internet dla kazdego bo skąd mozesz wiedziec jak ktos reaguje na ph i jak go one zblokuja. prawidlowe odblok powinien byc poparty okresowymi badaniami organizmu i po takich kilkusprawdzeniach mozemy wtedy przyjac ze np po takim i takim cyklu takie i takie srodki odblokowuja mnie dostatecznie.a bez badan to mozemy polegac jedynie na wlasnych odczuciach co czesto wprowadza w wielki bład. bo taki 20latek np pierwszy raz w zyciu bierze cos i co on moze wiedziec o zablokowaniu skad ma umiec to rozpoznac libido ma bez zmian (bo czesto w tym wieku libido sie utrzymuje nadal) i wydaje musie ze wszystko jest ok, ze odblok przebiegl dobrze a wcale to nie musi byc prawda. ale tymczasem kazdy ma wolna wole. byc moze narazie jest ok.ale przyjdzie czas kiedy ktos zapoda cyklz antka, deki enana itp i jak po takim cyklu nie da konkret odbloku to mysle ze sie delikatnie zawiedzie
 
 
   
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 7:09 pm     

no to kolega spieprzył cykl
h-drol za krótko.
Zresztą jak m-drol go nie porobił na początku to musiał go mocno przytruć. To nie zabawka, nic dziwnego że bebechy siadły jak jeszcze h-dol zapodał po nim.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 7:45 pm     

spieprzyl nie spieprzyl.ale fakt jest faktem ze na niego te ph nie działaja tak jak na niektórych i w tym cały sęk. kazdy jest podatny na inne sepcyfiki w roznym stopniu.jakby kazdy reagowal tak samo na wszystko to w kategori opinie o produkcie bylby ten sam post powielony wiele razy a tak nie jest jeden jest pobudzony po no xplodzie a nie czuje pompy drugi odwrotnie.jeden na mdrolu dostaje siły od chu... a masy srednio a drugi odwrotnie
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 9:02 pm     

PH musza zadzialac. Te PH to designed steroids. Jak spieprzyl cykl co dobrze wydedukowalem to nic dziwnego. Jakby polaczyl Mdrola z meta albo meta z hadrolem.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 9:10 pm     

i działały ale nie tak dobrze jak na innych. mowie ze cwiczylo mu sie dobrze pompa byla super az czasem przeszkadzala ale poprsotu przyrost masyszedl mu srednio w porówaniu do cyklu na mecie. tak bywa. sam wole mdrol od mety i paru znajomych tezale znam tez takich którzy brali jedno i drugie i mdrol chwala za jakosc miecha a mete za ilosc masy i siły i mnijsze dolegliwosci ze strony flakow
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11