Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Śro Sty 21, 2009 9:30 pm   2 tygodniowe czyszczenie nastepnie kolejny cykl.. ?  

Czytalem ostatnio, ze sporo osob jedzie takim schematem ze, robia jeden cykl saa po nim wchodza na 2 tygodniowe czyszczenie typu HCG, CLEN i ewt Clomid i po tym 2 tygodniowym czyszczeniu wchodza na nowy cykl z tym, ze juz na innym srodku.. moze mi ktos powiedziec o tym cos wiecej? czy wogole ma to sens czy po prostu glupota ?
 
 
   
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Śro Sty 21, 2009 9:55 pm     

Ja uwazam ze nie ma to sensu, juz lepiej nie przerywac cyklu i zmienic jedynie srodek i ciagnac dalej cyklona...
_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
   
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Śro Sty 21, 2009 9:56 pm     

wlaczac sie do tematu ! duzo nas tu jest, a kazde info czy cokolwiek sie przyda i pewnie nie tylko mi
 
 
   
IronMan86

SOGI: 292

Moderator Armwrestling


Dołączył: 17 Paź 2008
Posty: 292
Skąd: Tomaszów Maz./Łódź
  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 12:49 am     

No ale wyjasnij mi po co w ogole przerywac ten cykl probowac unormowac w organizmie wszystko po to aby znowu wejsc na bombe, dla mnie to nie ma sensu, ale faktycznie inni mogliby sie wypowiedziec!
_________________
Prawdziwym Mistrzem nie jest ten co raz stanął na szczycie, ale ten co jest na nim wiele lat!

UNDISPUTED
 
 
   
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 9:12 am     

nie wiem, dlatego chce zasiegnac jakichs info bo zaciekawilo mnie to po prostu
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 10:02 am     

tak jest to dosc popularna metoda cleniengu. ale to napewno nie dla ciebie triple i zreszta nie dla wiekszosci z nas. za 5lat i kilku porzadnych cyklach mozesz o tym pomyslec. poprostu jak ktos wali długie cykle to robi taki clening bo towar juz tak nie kopie.ale zanim do takich cykli sie dojdzie to proponuje jeszcze pare lat poczekac
 
 
   
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 10:16 am     

no i wszystko na ten temat :) dzieki :)
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 12:04 pm     

HCG to jeden z najwiekszy blokerow po cyklowych jakie znam. Gowno odblokouje jak ludzie pierdola. Reakcja organizmu po odstawieniu pozniej tego jest dramatyczna.
Sprawa Clomidu ma sie inaczej. Srodek jest bardzo niebezpieczny i moze zajbiscie uszkodzic komus przysadke , tak ze juz nie bedzie wiecej pracowac. Znam osobiscie naoczny przypadek takieg zdarzenia. Imienia i nazwiska nie wymienie. Chlopak poprostu robil krotkie cykle i wchodzil na Clomid pozniej po amlej przerwie zaczynal odnowa i tak pare lat. Teraz ma co chcial miec.
Pozatym jak mowimy o czyszczeniu to oczysczeniu a nie odbloku. Bo czysci sie to sie receptory po cyklu. Osobiscie nie znam na to zadnego srodka, tylko sposob jakim jest sauna.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 12:12 pm     

to czyli uwazasz ze hcg to gówno inie owinno sie go stosowac? dziwne masz te poglady albo tak tylko piszesz.jakos wiekszosc ludzi, równiez zawodowców ktorzy siedza w dopingu nawet dłuzej niz ty stosuja hcg i clom i polecaja to innym nawet po cyklach 2-3 miesiecznych
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 12:18 pm     

To ze inni cos tak robia nie znaczy ze ja musze.
Naszczescie nie kazdy robi to tak ja ja. Ciesze sie z tego ze ludzie nie mysla bo nie mam za duzej konkurencji w mojej dyscyplinie.
Nie stosuje HCG i Clomidu od okolo 6lat i jestem szczesliwy z tego powodu.
W PL nie znam zadnego zawodowca. Jezeli mowimu o SFD i dziale doping to ja tam bylem podajrze od 2002r od poczatku forum. Jakos tak.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 12:23 pm     

ale mi nie chodzi o to ze ty robisz tak a inni inaczej bo kazdy robi to co woli i tak jak na niego dziala. tobie moze akurat to postepowanie podchodzi i juz o tym wiesz bo masz staz duzy. ale fakt stosowania clomidu i hcg przy odbloku jest faktem popartym badaniami i sa na to dowody. nie znaczy to ze tobie bez tych srodków moze byc lepiejale nie kazdy ma taki sam orgaznim dlatego tez pisze o tym.zeby ludzie ślepo nie naśladowali swoich idoli (a dla wielu napewno nim jestes) bo nie kazdy ma takie orgaznim i takie nśladwonie moze sie zle skonczyc dla niektórych
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 12:29 pm     

a dlaczego w tych badaniach nie napisali ze CLomid rozpierdala przysadke , kazdorazowo kiedy go uzyjesz masz juz "ryse" , dlaczego nienapisali ze po odstawieniu HCG masz zejebisty blok ?
Duzo osobom juz to wytlumaczylem i duzo osob nie tyka tego. Kazdy zadwolony.
Przy poziomie dzisiejszych supli , ktore nie powoduja efektow ubocznych to jest Clomid jest prawie zbyteczny a HCG to wogle moze nie istniec, moze do jakis ektrymalnie chorych ludzi.
Pewnie znowu jakiemus delrowi z jakiegos forum nie idzie towar i puszcza propgande ludziom ....
Zdziwibys sie jakbym Ci powiedzial kto stosuje procz mnie jeszce tzw "moje metody" odbloku, oj i to ciezko mysle. Jakos kazdy znas jest zadowolony z tego.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 12:38 pm     

napisales ze pewnie znowu jakiemus dilowi nie idzie towar to robi nagonke. sory ale to samo mozna powiedziec w tym wypadku.
1. piszesz ze clen to sciema i jest przereklamowany- wniosek jaki ludzie wyciagaja?? trzbainwestowac w sklepikowe spalacze
2. piszesz ze clomid bardziej szkodzi niz pomaga-wniosek jaki ludzie wyciagaja?? trzba inwestowac w sklepikowe typu 6oxo, tbol itp
3. piszesz ze nolva to tylko antykatabolik i tez bezużyteczna-wniosek jaki ludzie wyciagaja?? trzeba inwestowac w sklepikowe antyestro typu epi

wiec takie kombinowanie ze to nagonka moze w ta strone jechac rownei dobrze.
nie chcialem tego pisac ale troche przesada juzz nektórymi tekstami.sam wiem po sobie ze mdrol zblokowal mnie tak mocno i moich znajomków ze clomid 2tyg + tbol 4tygledwo daly radea sam tbol napewno by nie dal rady. znam tez opinie paru czołowych polskich kulturystów ktorzy tez uwazaja hcg i clom za podstawe odbloku. nie mowie ze clom to cukiereki mozna go szamac ciagle ale kazdyma inne predyspozycje do bloku i kazdy potrzebuje indywidualnego podejscia
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 12:41 pm     

z nieodłaczne po stosowaniu hcg musi isc clom bo hcg odblokuje jądra i przysadke clom i stosuje sie to razem. fakt ze hcg nie dla kazdego potrzebne bo tylko po duzych dawkach tescia lub nandro
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 22, 2009 1:25 pm     

clen , oczywscie nie dziala w zadnen sposob na nic. Nawet w przypadku astmy sie nie sprawdzil i zostal wyscofany z leczenia. Fajnie jedynie mozna sie tym nacpac i to wszystko. Tak spalacze w postaci odzywek.
Nolvadex, po co uzywac srodek kataboliczny ? Antnyaromatyzery w postaci odzywek przewyzszaja w skutecznosci dzialanie Nolvadexu i nie sa kataboliczne.
Co do odbloku to Tbol spokojnie by dal rade na odblok, ktory niekoniecznie ma trwac 4 tyg. Porzadny odblok to 3miesiace. Po takim czasie organizm dochodzi do rownowagi.

Widzisz NRW ma sklep i fakt ja mu w prowadzeniu jego pomagam. Tylko idea tego na poaczatku byla taka: miec dla siebie najlepsze suple i starac sie je miec za darmo. Co wiaze sie z ich sprzedaza zeby miec na swoje.
Wiec jak widzisz stad sa tu innowacje i rewolucyjne pozmysly co dla poniektorych ludzi czytajacych to forum.
Staramy sie pokazac inna lepsz i bezpieczniejsza droge. Kto bedzie madry i bedzie chcial z tego z korzystac dobrze na tym wyjdzie. Kto nie to juz jego sprawa.
Ja zawsze staram sie pytac " a dlaczego akurat tak a nie inaczej" i jakos na tym dobrze wychodze bo ciagle sie rozwijam. Mysle ze co do osiagniec silowych, nie chwalac sie jestem w pierwszej 5 ludzi na swiecie.
Takze bede nadal myslal i sie dalej rozwijal.
Co do wiedzy jeszcze to bedac po najciezszej kntuzji jaka jest zerwanie calego tricepsu , w okresie rehabilitacji po 7miecach po operacji robilem klatke na ciezarz 200kg po 10x. To nie jest genetyka. To jest wiedza.
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11