Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
czorcia7

SOGI: 6492

profesjonalista
Trener osobisty


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 558
Skąd: Chełmno
  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 5:13 pm     

Nie jestem fachowcem w sprawach PH (dużo lepiej znam się na suplach) ale temat mnie interesuje, wiec czytam sobie wszystko co mi w rece wpadnie.
Nie tylko na naszych forach ale także na BB, AM i ostatnio także tutaj http://www.prohormoneforu...id-discussions/

To, co pisałem wcześniej to nie moje wymysły, tylko informacje, które znalazłem m.in. na w/w forach.
Jak sami widzicie co forum to inne opinie, poglądy i metody.
Trzeba poznać ich jak najwięcej a potem próbować i wybierać te dla siebie najlepsze.

666 napisał/a:

Mdrol czy silnie blokuje , to sie z tym tez nie zgodze, kto to napisal ? , a co do kumpla jak na niego nie dziala 1caps przy 70kg wagi to powiedz zeby cwiczyl tylko dla siebie bo z niego to nic nie bedzie. ..


Sporo osób tak twierdzi. Np tutaj:
http://www.sfd.pl/PH-alte...A.-t427463.html

Jeżeli chodzi o kumpla to wcześniej brał hdrol (50mg/dzien) i był zachwycony.


666 napisał/a:

ta.. nie laczyc oslonek do PH , tego co to napisal to chetnie bym mu to recznie z glowy wybij. To jest objaw totalnego imbecylizmu. Gosc ktory roglasza takie teorie jest poprostu bezmogiem


Daje jeden przykład poniżej (jest ich więcej ale nie chce mi się teraz szukać)
http://www.prohormoneforu...pills-food.html


666 napisał/a:

To samo sie tyczy zjescia.
Ciekawe czy m sobie spadki przytrzyma ...hujem chyba :!:


A tutaj cos o podtrzymaniu cyklu
http://www.prohormoneforu...ontrol-pct.html


Pozdrowionka
8)
_________________
Zawody siłowe dla młodzieży: www.mocni.net
Mocni na Facebooku: http://www.facebook.com/p...238672386197529
 
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 8:27 pm     

Powiem tak Pana BodyLine znam osobiscie. O PH nie ma pojecia praktycznego prawie wogle. Do niedawna na to kurwil. Myli duzo pojec.
Teoria to nie praktyka. Duzo z tego co napisal nie jest prawda nawet w teorii, a jedynie tylko plotka, chociazby z konwersja. Owczesne PH = designed steroids.
Najbardziej w sumie rozwali mnie tekst
"....
Odblok wykonujemy taki,jak w przypadku cykli na oralach.
Po cyklu na środkach mniej inwazyjnych np. Epi :
Drugiego dnia po zakończeniu cyklu:
1-14 Clomid 50mg ED
Po "mocnych" cyklach:
1-5 Clomid 100mg ED/Nolvadex 20mg ED
6-21 Clomid 50mg ED/Nolvadex 20mg ED
..." , nie wiem czy to przejaw debilizmu , czy braku praktyki i wiedzy na ten tamt czy jak ?

Podtrzymuje to co powiedzialem odnosnie stosowania oslonek przy PH. Jak ktos propaguje teorie ich nie stosowania jest dla mnie idiota. Do niczego nie przekonal mnie tamen artykul odnosnie nie brani oslonek podczas cyklu. Pozatym dla mnie ci goscie nie sa zadnym wzrcem godnym nasladowania. Wzroce godne nasladowania , swojej wiedzy za darmoche nie rozdaja na forum, a jak im za to placi jakas firma przezs ktora sa sponsorawnia pisza to co musza pisac.

Tomczer zasadniczo methan i boldek maja zblizone wzroy. Jednak roznica jest w srodku wiazania.
1,4AD i M1,4AD wzory maja prawi identyczne. M1,4AD jest substancja dzialajca podobnie do boldenonu. Tak przynajmniej mowil producent , ktory w 100% tego nie potrafil w sumie okreslic.
Wejde na to to bede wiedzial. W kazdym badz razie Brayan powiedzial ze efekty sa super czysta masa i sila. Czyli jak po boldku.
Przygladajac sie wzroa chemicznym ja odnosze wraze podobne co porducent. Niedlugo towar bedzie juz oclony to sie przkonam na wlasnej skorze.
7dni i bede koksowal znowu
:D :D
 
 
   
czorcia7

SOGI: 6492

profesjonalista
Trener osobisty


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 558
Skąd: Chełmno
  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 8:32 pm     

666 napisał/a:

Podtrzymuje to co powiedzialem odnosnie stosowania oslonek przy PH. Jak ktos propaguje teorie ich nie stosowania jest dla mnie idiota. Do niczego nie przekonal mnie tamen artykul odnosnie nie brani oslonek podczas cyklu.


Zle zrozumiales - oslonki trzeba brac ale nie w jednej porcji z PH
sugeruja minimum 4 godzinny odstepu miedzy dawka PH a oslonkami
:)
_________________
Zawody siłowe dla młodzieży: www.mocni.net
Mocni na Facebooku: http://www.facebook.com/p...238672386197529
 
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 8:39 pm     

a to co innego. Myslem ze nie dlatego tak to napisalem.
Co do ostapow to, i przy PH i przy starych oralach bralem razem i robilem odstepy. Nic to nie daje. Wiec jak dla mnie odstep nie ma znaczenia.
Ciekaw jestem za to dzialania ctirspetu z oralami. O tym wczesniej nie wiedzialem. Spawdze niedlugo. Zoabczy sie czy warto.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 8:40 pm     

no wiem ze meta i bold maja zblizone wzory ale ich działanie to dwa odległe bieguny. teraz juz sam sie pogubiłem.piszesz ze masa po tym sucha a nrw pisal ze raczej mokra masa po tym bedzie szla i z tej tab o ph tez tak by wynikało (weet mass gains).wiadomo ze duzo zalezy od diety a teoreyczne dziłania środka dobrze by bylo sobie przyblizyc przed zastosowaniem. czyli mam rozumiec 666 ze lada dzien wchodzisz na m1,4add z CEL?
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 8:43 pm     

nie wiem o co ta dyskusja z tymi osłonkami razemz ph czy pare godz pozniej.przeciez to chodzilo o sylimaryne tylko ze niby osłabia brana razem z ph w tym samym czasie a sylimaryna to raczej kiepska ochrona wiec szkoda kasy zeby w nia inwestowac wiec jaki problem
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 8:51 pm     

Tak wjezdzam na m1 , za 10dni doklanie. Jak tradycja , od poniedzialku. Zobacze jak to dziala. Bo wlasnie jak napisales , kazdy gada co innego.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 8:59 pm     

dla mnie najistotniejsze jest czy to lezy blizej bolda czy mety z tego wzgledu ze obawiam sie gino bo ostatnio nawet po propie mialem z tym problem (ogolnie nigdy nie mialem z tym kłopotów do czasu jak ok rok temu za duza dawka enana poszla i sie pokazal guzek).dlatego terazmusze uwazac na wszelkie takie rzeczy które moga na to wpłynać. 666 a bedziesz bral solo m1?czy łaczył z czyms? wisz juz jak bedziesz to dawkowal i jak długo?
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 9:18 pm     

znalazlem takie info wiec wklejam


M-1,4ADD
Innovator: unknown
Nomenclature: 17a-methyl-1,4-Androstadiene-3,17diol
Dosages: 30-90mg daily
Side effects: heptatoxicity, slight possibility to aggrevate gyno
Reputation: Great for a bulk. Somewhat wet gains, and decent strength gains. This is a prohormone of Dianabol. However, since dianabol and Boldenone are so very similar, it is believed that the actions of this prohormone are more similar to boldenone than to dianabol (methylboldenone).
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 9:20 pm     

jestem jak wyglodnialu pitbull przypiety lancuchem do budy! teraz jak mnie spuszcza z tego lancucha , boje sie zebym sie nie zakoksowal. Oczywiscie ze samego m1 brac nie bede hihihi , prop bedzie podstawa. Prawdopobnie nie zejde z bomby prze rok :roll: :twisted: , ale z tym zobacze. Wiem ze musze zaczac powoli...
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 9:27 pm     

no najchetniej ja bym tez stestowal ten m1,4add z dodatkiem propa. musze sie skonsultowac czy tak mozna bedzie test zrobic razem z propem.mam tylko nadzieje ze z takiego mixu nie pojawi sie problem z tym nieszczesnym gino
 
 
   
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 10:02 pm     

na gino nikt Ci niestety 100% gwarancji nie da.
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sty 23, 2009 10:17 pm     

no niestety. ale jesli bede wiedzial czy srodek jest zblizony bardziej do mety czy do bolda to bede mogl podjac decyzje czy ryzykowac dodajac propa czy tez nie. wlasnie czytam relacja jednego goscia w usa i mniej wiecej przedstawia sie to tak po ok 4tyg

przed:
182lbs
14& bf

po:
192lbs
12%bf

tyle ze dawki byly rzędu 90-120mg i wykorzystal 2 opakowania m1,4add z CEL
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Sob Sty 24, 2009 8:21 am     

hernegild bedzie testowac to cudo wiec zobaczymy co jest warte :D
moze zapodam to zamist m drola :lol:
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Sty 24, 2009 8:53 am     

no i ja mam to testowac takze. czekam na pake nadal
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 10