Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Zamknięty przez: admino
Pon Maj 06, 2013 4:23 pm
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Mar 24, 2013 6:51 pm     

zależy kto.jeden musi a inny nie.
dla pewności lepiej zrobić.
 
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Nie Mar 24, 2013 10:35 pm     

lysy napisał/a:
zależy kto.jeden musi a inny nie.
dla pewności lepiej zrobić.


to co bys polecil na pct (same jaja, bez watroby) i kiedy to wlaczyc? zazębić czy po?
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Nie Mar 24, 2013 10:40 pm     

tak jak pisze ci lysy - z reszta jego spokojnie zawsze mozesz sluchac :)
w klubie brlaismy bralismy we trzech
1 osoba tylko zlapala bloka, mniej nasienia i gorszy seks i sprawnosc w tych kwestiach. wzial opakowanie daa pxs i blue up z CL do tego mono z pxs i jeszcze poszedl do przodu po cyklu ;-)

my nie bralismy nic na odblok on zaczal brac jakos 10 dni po, kiedy okazalo sie ze pojawia sie problem i przeszedl jak reka odjal. wiec raczej nie musisz zazebiac
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
Jwpsz 

SOGI: 67

zawodowiec

Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 292
  Wysłany: Nie Mar 24, 2013 11:21 pm     

Co powiecie o tym zeby na bombie wrzucic wlasnie np daa ktore ma niby zastepowac propa na cyklu czy to sie sprawda jest sens ?? czy zwiekszy to efekty na srodkach typu ph??
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pon Mar 25, 2013 7:22 am     

ok,dziekuje
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Mar 25, 2013 11:33 am     

Jwpsz napisał/a:
Co powiecie o tym zeby na bombie wrzucic wlasnie np daa ktore ma niby zastepowac propa na cyklu czy to sie sprawda jest sens ?? czy zwiekszy to efekty na srodkach typu ph??

daa nie zastępuje propa.
zależy do jakich środków/cykli.jeśli do 6 tyg na ph to jak najbardziej może dać dobry efekt.
 
 
 
       
usekenator 

SOGI: 531

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 102
  Wysłany: Pon Mar 25, 2013 12:35 pm     

siemka :)
jak z tym super-varem jest i efektami? ;) pomijając kwestie stawów, efekt końcowy bedzie zbliżony do epi?? który lepiej pozwoli zbudowac troszke mieska jakościowo? :-D
 
 
       
Jwpsz 

SOGI: 67

zawodowiec

Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 292
  Wysłany: Pon Mar 25, 2013 12:49 pm     

U mnie efekt byl mocno zblizony do epi czysty dobrej jakosci miesien i stale przyrosty nie bylo problemu z utrzymaniem efektu i napewno troche sily na +
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Mar 25, 2013 9:46 pm     

sv bardziej leczy stawy a epi potrafi je podsuszyć jak za dużo weźmiesz lub podatny na to jesteś.
po obu stałe przyrosty.
 
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Wto Mar 26, 2013 7:34 am     

lysy napisał/a:
sv bardziej leczy stawy a epi potrafi je podsuszyć jak za dużo weźmiesz lub podatny na to jesteś.
po obu stałe przyrosty.


lysy.. SV leczy STAWY, SCIEGNA-tak pisze... jezeli mam nieco przeciazone kolano (tzw "kolano skoczka" ), a wiec jest to kontuzja WIĘZADŁA przyrzepkowego, to takze mozna liczyc na pomoc ze strony SV?
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Wto Mar 26, 2013 1:25 pm     

zalezy co tam masz. urazu Ci to nie wyleczy, ale pozwoli cwiczyc i wstawac rano bez bolu.
poprawi mobilnosc stawu, dynamike ruchu. dla stawow warto to brac. chociaz zastanawia mnie w jaki sposob to tak drastycznie pozytywnie wplywa na stawy...
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
manic

SOGI: 5

świerzak

Dołączył: 22 Lis 2010
Posty: 70
  Wysłany: Wto Mar 26, 2013 5:03 pm     

Witam panowie , moj znajomy chciałby zrobić cykl M-drolu i zastanawia się nad połączeniem z Supervar lub H-drol co byście polecili.
Ps.W momencie gdyby połaczył z Super Var to kiedy wejsc z Odblokiem po skonczeniu M-drol czy po skonczeniu supervara , ponoc supervar nie blokuje wiec czy przeciagniecie cyklu na supervarze dalej utrzyma go na cyklu?
Ostatnio zmieniony przez manic Wto Mar 26, 2013 5:58 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
prosekto 

SOGI: 306

świerzak
Perfect Team

Dołączył: 26 Lut 2013
Posty: 66
  Wysłany: Wto Mar 26, 2013 5:57 pm     

a to juznie moja dzialka ;-)

wiem ze niektorzy tak lacza i daja rade ja bym sie nie odzwazyl, z reszta nie widzialbym sensu.
_________________
Wystraszony Chudzielec ;-)
 
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Mar 27, 2013 12:03 pm     

manic napisał/a:
Witam panowie , moj znajomy chciałby zrobić cykl M-drolu i zastanawia się nad połączeniem z Supervar lub H-drol co byście polecili.
Ps.W momencie gdyby połaczył z Super Var to kiedy wejsc z Odblokiem po skonczeniu M-drol czy po skonczeniu supervara , ponoc supervar nie blokuje wiec czy przeciagniecie cyklu na supervarze dalej utrzyma go na cyklu?


Z doswiadczenia wiem ze to polaczenie moze wyjsc koledze bokiem i to bez zartow. Mdrol na podwojnej grupie metylowej ! Supervar jest naprawde malo toksyczny ale jako solo oral ale w polaczneiu juz z innym metylowanym srodkiem orze flaki az piszczy. zreszta juz kilka osob sie o tym przekonalo, min ja i 666.

Raczej bym dal pod koniec cyklu na Mdrolu wlaczyl epithyne i tez bedzie dobrze bo epi do tego kontroluje estrogeny a ponadto wywali czesc wody po mdrolu wiec takie polaczenie jak najbardziej.
_________________
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Mar 27, 2013 12:08 pm     

lg napisał/a:
lysy napisał/a:
sv bardziej leczy stawy a epi potrafi je podsuszyć jak za dużo weźmiesz lub podatny na to jesteś.
po obu stałe przyrosty.


lysy.. SV leczy STAWY, SCIEGNA-tak pisze... jezeli mam nieco przeciazone kolano (tzw "kolano skoczka" ), a wiec jest to kontuzja WIĘZADŁA przyrzepkowego, to takze mozna liczyc na pomoc ze strony SV?


Supervar nie ma nic wspolnego z leczeniem wiezadel, wiec nie licz na to . Fajnie dziela np po cyklu na podtrzymanie sily, sprawdza sie pod SW , mozna robic mocne treningi i stawy nie daja sie tak we znaki ale nie na pewno nie ingeruje w sciegna , wiazadla .
_________________
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,37 sekundy. Zapytań do SQL: 11