Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
titobandito

SOGI: 15

świerzak

Dołączył: 14 Lis 2008
Posty: 15
Skąd: K-ów
  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 12:18 pm     

to ja jestem kolejny który stwierdza ze OXA ma negatywny wpływ na libido, i to drastyczny.
moje pytanie - z czego zrobic miesięczny (4-6 tyg)mostek pomiędzy cyklem na OXA a np Mega H + Mega TRN?
_________________
jak zawsze- mucha w rajtkach
 
 
   
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 12:31 pm     

Po takim cyklu to 11-oxo lub Straight 11
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 1:09 pm     

ja tak zaczynam ostroznie podchodzic do ph. w sumie wymyslaja w tych stanach coraz to nowe bajery, a tak naprawde nikt nie wie jak to sie odbije na zdrowiu po paru latach. jak np oxa to nowy produkt i nikt nic o nim nie wie. tym bardziej ze jest to tylko na eksport. to jest dla mnie podejrzane
 
 
   
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 1:30 pm     

Substancja w Oxanabolon to nie jakas nowosc juz od dawna byla w USA nie wprowadzaj ludzi w blad.Do ph czy saa zawsze ostroznie,cykl musi byc przemyslany i zaplanowany.Skutki ph sa znane producent zawsze ostrzega.
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
   
Rusedski 

SOGI: 51

zawodowiec

Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 348
  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 1:31 pm     

dlatego wiadomo ze takie rzeczy z umiarem.
czlowiek niestety jest na kazdym kroku narazony na rozne dolegliwosci, wdychanie dymu z fajek, pylica w niektorych zawodach, pigulki antykoncepcyjne, przedawkowane leki na bol glowy itp
jeden sobie radzi lepiej, drugi gorzej. jak sie nie przesadzi to powinno jakos to byc.
_________________
Sounds Like A Melody
 
 
   
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 1:34 pm     

Koks to nie cukierki zawsze ma jakiś wpływ na zdrowie czy to bedzie ph czy saa.A co do oxy to ta sama substancja była w oxyguno i pewnie dlatego jest export only bo zbanowali ja w USA.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 1:44 pm     

no nie wiem czy skutki ph sa takie znane. mnie przeraza czasem ze niby takie sobie kapsułki w pudeczkach, kazdy moze kupic na allegro. a tu nieraz takie sidy ze szok. libido spada, zamuła, po mdrolu flaki na druga strone sie przewracają, zgaga taka ze szok.
a tu ci taki łepek 17lata wchodzi na allegro kupuje i wcina. koksy to chociaz ciezej dostac
 
 
   
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 1:49 pm     

Mnie bardziej przeraza,ze bez problemu dzieciak moze kupic alkohol lub dragi.Czy mialbys problem z kupieniem narkotykow raczej nie 2 telefony i masz co chcesz to mnie przeraza najbardziej.Ph czy saa nikt nie pisze ze sa zdrowe dlatego od 21 lat z odpowiednim stazem mozna dopiero pomyslec.Koksy ciezej dostac??no prosze cie.
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 1:53 pm     

nie no jednak dragów nie kupisz z taka łatwoscia.a ph mozesz zamówic nei wychodząc z domu.a skoro to jest w necie na allegro to znaczy ze jest ok, legalne itp i nikt ci za to nic nie zrobi. zero ryzyka. tak mysla małolaty. mało tego ze cpaja, pija to jeszcze ładujaw siebie to co im sie wyadje ze nie szkodzi, albo szkodzi malo bo przeciez skoro jest legalne to nie moze byc złe
 
 
   
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 1:56 pm     

To ze ktos ma zjebany leb to juz lekarstwa nie ma.Co do dragow to mylisz sie idziesz na pierwsza lepsza dyskoteke i masz co najmniej 10 dilerow takie sa realia.
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 2:04 pm     

Każdy ma mózg tomczers,
Jak ktoś ładuje w siebie ph/saa i do tego ćpa, pije itd. TO jest debilem i nic nie poradzisz... sam sobie krzywdę robi i prędzej czy później będzie tego żałował...

Ph to nie zabawki i wszędzie się to podkreśla, trzeba cykle robić z głową tak jak pisali wyżej...
Pewnie że taki 17 latek może sobie kupić na allegro ph - nie wychodząc z domu, ale tak samo może kupić sobie SAA też nie wychodząc z domu...
a kupienie dragów w dzisiejszych czasach tomczers to jak kupowanie bułek w supermarkecie :lol: U mnie w miescie to łepki mające mniej niż 15 lat naćpane chodzą więc...
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 6:29 pm     

ale nie chodzi o to jak trudno jest cos dostac, bo jak sie mocno chce to mozna i karabin kupic na rynku. ale o to ze jest ogólne przyzwolenie, poprzez mozliwosc dostania takkich rzeczy na allegro i legalnie. wtedy rodza sie myle pojecia w głowach takich małolatów ze skoro moge sobie kupic mdrol na allegro to pewnie jest on mniej szkoldliwy niz taka metka czy winko, a kolega mówil ze super po tym idzie. i o to biega. a taki np mdrol to wg mnie mega kozak co do szkodliwosci. pisze o tym bo zauwazylem ze coraz czesciej pojawiaja sie posty typu: "mam 17lat, troche sie jescze boje saa, ale kupilem sobie mdrol na allegro, jak to brac zeby bylo dobrze
 
 
   
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 6:39 pm     

rozumiem, więc jedynym rozwiązaniem byłby zakaz sprzedaży m-drola...
ale czemu my mamy cierpieć przez jakiś pajaców mających naście lat, którzy chcą miesiąc przed wakacjami "wyjebać się" żeby dupy zarywać :lol: :?:
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 6:46 pm     

he. nie nie. szczerze mówiąc to ja tam sram na nich. samarytanin nie jestem. tyle ze wydaje mi sie ze ktos sie wkoncu za to wezmie. tak jak sie wzieli za te legalne dragi. tam szybciej sie to działo bo zawsze dragi byly priorytetem
 
 
   
Wolf 

SOGI: 76

świerzak


Wiek: 41
Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 87
Skąd: Łódzkie
  Wysłany: Śro Kwi 15, 2009 7:10 pm     

Jak taki małolat poleci na m-drolu przed wakacjami to dupy bedzie mogł conajwyżej pomacać :lol: do mnie na siłkę chodzą takie wynalazki.
Jak sie zapytasz co ma na odblok to dziwne miny wali i pyta po co?
_________________
Wszechświat sprzyja zwycięzcom
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11