Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Gru 29, 2008 9:33 am     

nie no mysle ze clom nolvaa i hcg po mdrolu to juz by byla przesada lekka. hcg na jajce głównie a przez tak króki okres czasu jajca nie skurcza sie az tak. mylse ze odblok ok 20tab clomu i tbol po mdrol + epi by starczyl raczej
 
 
   
artures

SOGI: 30

świerzak

Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 30
  Wysłany: Wto Gru 30, 2008 11:18 am     

dzisiaj juz 6 dzien na m-drolu, zero jakichkolwiek oznak ze strony ukladu pokarmowego, jednyny minus stosowania m-drola to pzrez zamulka jak towarzyszyla pzrez pierwsze 3 dni i delikatny bol glowy, ale tera zjuz wszystko dobrze. Do kazdej kaps stosuje 2 x esseliv i 2 x liv 52 oraz 1 x cynarex. Jak narazie masaw miejscu ale pompa utrzymuje sie caly czas , czasami az do bolu co jest uciazliwe bo nawet pisanie na klawiaturze powoduje pompe przedramion i bicepsów;) zoabzcymy jak bedzie dalej. Profilaktyczmnie jeszcze idzie czosnek i omega 3 plus kompleks witamin.pozdro
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Wto Gru 30, 2008 11:51 am     

ja tak samo mialem na mega h-pompa itp tylkoo nie od pierwszego tygodnia :wink:
jestem ciekaw ile na tym zdobedziesz oraz jak sadlo poleci w dol..
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Gru 30, 2008 12:28 pm     

jesli chcesz zeby sadlo polecialo to musza byc aeroby. bo z z bilensem na + i z aerobami na odwalke sadlo nie poleci
 
 
   
artures

SOGI: 30

świerzak

Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 30
  Wysłany: Wto Gru 30, 2008 3:03 pm     

aeroby są 2-3 razy w tygodniu po treningu 30-40 minut , zapomnialem dodac ze libido wzroslo i to bardzo , jeszcze 8 dni na samym m-drolu i dodaje epi w ilosci 3 kaps/ed a w ostatnim tyg.epi dodeje juz t-bol razem z kreatyną uniwersal mono + przed treningowo white flood razem z purple wrath.Tez jestem ciekaw jak to wyjdzie na koncu po cyklu ,zainwestowalem w to troche funduszy , dieta ,trening wszystko jest dopiete wiec powinno byc na plus.mam nadzieje ze saidy mnie ominą i nie bede czul tego co nioektorzy na m-drolu
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Gru 30, 2008 3:25 pm     

jak masz ddobra diete i suplementacje to efekty na pewno cie nie zawiodą. a sidy to roznie bywa. obys ich uniknal. dawaj znac jak idzie
 
 
   
artures

SOGI: 30

świerzak

Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 30
  Wysłany: Pią Sty 02, 2009 12:22 pm     

po dzisiejszej nocy schodze do 1 kapsa m-drola /ed mysle ze to w zupelnosci wystarczy, mailem w nocy jakies dziwne bole w klatce piersiowej i przyspeiszony rytm serca, co nigdy wczesniej mi sie nie zdarzalo wiec wole dmuchac na zimne i wejsc na 1 kaps.M-drol to mocny srodek bo czuc dzialanie wiec myslez e 1 kAPS tez porobi a zmniejszy skutki uboczne , za 3 dni dorzucam epi wiec beda 3 kapsy epi ed/ + 1 kaps m-drola.
 
 
   
artures

SOGI: 30

świerzak

Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 30
  Wysłany: Pon Sty 05, 2009 12:26 pm     

jednak to pzryspieszopne bicie serca i niepokój nie byl po m-drolu. Wiec tylko jeden dzien wziolem 1 kaps, atak normalnie po 2 ed. dzisiaj dorzucilem juz epi ale epi .Poz maianch cykl wyglada tak.
1-2 tydz.- mdrol 2 kapsy ed
3 tydz.- mdrol 2 kapsy ed + 2 kapsy epi ed
4 tydz.- 1 kaps m-drola + 3 kapsy epi
5-6 tydz.- 4 kapsy epi ed

w 6 tyg wchodze juz na odblok t-bola 8 kaps ed.Jesli fundusze pozwola to dokupie jeszzce e-bola 1 lub 2 opakowania.
12 dzien cyklu:
-waga na plus 2-3 kg
-miesien caly czas ubity i napompowany
-sila lekko do gory
- libido lekko w dół ale mysle ze na epi poprawi sie
-z brzucha wizualnie tez zlecialo
-czasami jeszzce pojawiaja sie zamułki ale wystepuja wtedy kiedy robie sie glodny, jak uzupelnie posielk wszystko wraca do normy

Dawkowanie ktore rozpisalem moze byc??czy lepiej epi poleciec stalą dawke 3 kapsy p[rzez 4 tyg?i zmniejszac w 4 tyg m-drola do 1 kapsyu??czy pozostac przy 2 kapsach???
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pon Sty 05, 2009 12:51 pm     

3 tab epi to tak srednio... mozesz nie odczuc ale zacznij od 3 z zamiarem zwiekszenia do 5 nawet 6 dziennie!

ps dzieki ze dajesz info z cyklu !

ps2 widze ze dlugo na m drolu bedziesz jechac-uwazaja na bebechy itp
i co jeszcze- ja bym epi zaczal od 4 tyg brac..
 
 
   
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Sty 05, 2009 2:45 pm     

mysle ze teraz dopiero powinienes poczuc moc. 3 tydzien najlepszy
 
 
   
artures

SOGI: 30

świerzak

Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 30
  Wysłany: Pon Sty 05, 2009 5:08 pm     

m-drol mam zamiar 4 tygopdnie, jesli odczuje jakies negatywne skutki to zmniejsze do 3 tygodni m-drol. Epi mam tylko 90 kaps .woiec nie moge poleciec po 5 ,6 kaps., ewentualnie 4 tyg po 3 kapsy ,lub tak jak rozpisalem 2,3,4,4.
 
 
   
artures

SOGI: 30

świerzak

Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 30
  Wysłany: Pon Sty 05, 2009 5:11 pm     

epi chce od 3 tygodnia bo podobno dlugo sie wkreca, a jesli po m-drolu są szybkie sapdki to epi sie juz rozkreci troche i zminimalizuje je, wiec dlatego juz od 3 tyg dorzucilem epi zeby mialo czas na rozkrecenie sie zanim skoncze m-drola
 
 
   
artures

SOGI: 30

świerzak

Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 30
  Wysłany: Pon Sty 05, 2009 5:15 pm     

w 4 tygodniu wejde juz na 1 kaps m-drola, i 3 kaspy epi, a pozniej juz prze z2 tygodnie samo epi w ilosci 4 kaps ed
 
 
   
koksik844

SOGI: 1130

MASTER


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 1130
Skąd: Poznań
  Wysłany: Pon Sty 05, 2009 6:33 pm     

no te 3-4 juz lepiej wyglada.
ps a ile wazysz ?
ps 2 co do epi czytalem duzo ze osoby stosujace 1 puche epi nie chwalily zbytnio tego srodka - glownie poniewaz moizm zdaniem braly zbyt male dawki oraz cykl trwal za krotko bo srodek musi sie rozkrecic... (to tak na marginesie) a rozumiem ze nie masz mozliwosci dokupic jeszcze 1 puchy?
 
 
   
artures

SOGI: 30

świerzak

Dołączył: 22 Lis 2008
Posty: 30
  Wysłany: Pon Sty 05, 2009 9:50 pm     

obecna waga 96-97 kg, pzry wzroscie 186 .

Nie dokupie drugiej puchy epi, teraz chce odlozyc jeszzce kaske na 2 -e-bol i pojechac po cyklu 2x ebol+2 x t-bol.

Mysle ze przez tydzien pojade tylko 2 kapsy epi kolejny 3 , a 3 i 4 tydzien kiedy juz bede na samym epi 4 kapsy.Cos napewno poczuje i epi chyba sie rozkereci biorac w taki sposób( 1tydz-2kapsy/ed, 2 tydz-3 kapsy /ed, 3-4 tydz -4 kapsy ed) Ten 1 i 2 tydzien beda tygodniami zazebiajacymi sie z m-drolem a nie chce dodatkowo obciązac flaków pzry m-drolu wieksza iloscia epi, w koncu tez ma grupe 17 alfa
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10