Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 12, 2018 10:36 pm     

113 bardziej oblany jesli dobrze patrze.
Nie ma co srac zarem mysle i dopchac troche miecha teraz na spokojenie.
Kurwa przecierz juz 2kg jak wjebiesz czystego to bedzie dobrze widac.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Lut 25, 2018 8:52 pm     

no oczywiscie... nalany woda jak cysterna... poki co redukcja do zawodow... zejde do okolo 100kg moze nawet 98 na wyciecu do kosci potem pelne odwodnienie i ostatni rok chce powalczyc na scenie w klasycznej i potem OD RAZU wracam do budowania
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Lut 26, 2018 10:07 pm     

mineły kolejne 2 tygodnie redukcji... ilosc kalorii jest na podobnym poziomie jednak dorzuciłem 2 sesje cardio w ciagu dnia i w sumie robie 2x po 60 minut... teraz to forma poprawia sie z dnia na dzien... chce wczesniej zrobic zylete aby potem nieco zluzowac i dac odpoczac organizmowi aby wyjsc świeży na scene, a nie jak trup... zwlaszcza, ze chce zaliczyc kilka startów z rzędu wiec musze miec na to siłe... mam jakies 7 tygodni do pierwszego startu na slasku i chce juz 2 tyg wczesniej byc w formie aby potem juz tylko manewrowac woda, a nie zajezdzac sie cardio i dieta... wroce wtedy do 60 minut dziennie i nieco odpoczne...



moja dieta przedstawia sie nastepujaco:



3228 KCAL

280B/437W/40T

I 50g B / 80g W/ -T

SHAKE 2os. : 350ml bialek jaj + 20g odżywki białkowej+ 100g banana+ 80g mąki + słodzik +woda
II 45B / W85 / 10T

OMLET . 300ml białek jaj+ 20g odżywki białkowej + 75g banana + 100g płatków owsianych przyprawy + 20g masła orzechowego


III 50g B/ 80g W/ 0g T (Potreningowy)

80g ryĹźu+ 250g truskawek + 60g odĹźywki bialkowej



IV 45g B/ 64g W/ 10g T

220g piersi z kurczaka + 80g ryĹźu + 10g oliwy + warzywa
V 45g B/ 64g W/ 10g T

200g piersi z kurczaka + 80g ryĹźu + 10g oliwy + warzywa
VI 45g B/ 64g W/ 10g T

200g piersi z kurczaka + 80g ryĹźu + 10g oliwy + warzywa




waga na dzien dzisiejszy 102,5kg i wyglada to tak jak na fotce ponizej.. nog jeszcze nie pokazuje bo separacja wychodzi dopiero w ostatnich tygodniach, a tak sa nalane woda drmaatycznie... do tego jestem owłosiony dlatego nie sciagam kaleson do zdjec :P


 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Mar 01, 2018 5:30 pm     

a ja mam 3900 kcal :grin: ... wkoncu robie mase :-D
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Mar 01, 2018 10:44 pm     

a ja umieram z głodu :cry:
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Mar 19, 2018 9:30 pm     

Witajcie... mineły kolejne 3 tygodnie redukcji i jestem już na samej końcówce mojej walki o forme... na dzien dzisiejszy moge szczerze powiedzieć, że jest życiowa. Zostały 4 tygodnie do startu w Mistrzostwach Śląska i jak wszystko pojdzie zgodnie z planem wyjdę w podobnej formie jak to zrobiłem w 2015r. gdzie zdobyłem srebro (przegrałem 1pkt złoto), ale będę o wiele większy gabarytowo i bardziej dopracowany sylwetkowo. Wiem, że konkurecja szykuje się gruba, ale nigdy nie nastawiam się na wynik tylko na formę... chcę pokazać po prostu progres jaki udało mi się wypracować przez ostatni rok i tylko to się liczy... reszta w rękach sędziów... oczywiście skłamałbym gdybym nie chciał zdobyć medalu jednak ten niewymierny sport nauczył mnie, że lepiej nastawiać się na najgorsze aby potem się nie zawieść i nie znienawidzić kulturystyki.

Przez 4 bite tygodnie kreciłem 2h cardio dziennie i mimo, że forma mocno sie poprawiła to byłem strasznie zajechany co odbiło się też na mojej kondycji... pracuje jako trener personalny i czesto mam treningi od 7 do 22 gdzie mam tylko jakąś przerwę aby zrobic cardio i trening... non stop na nogach... wiecznie niedospany bo wracam do domu i zanim się ogarne, umyję i zrobie jedzenie na nastepny dzien dochodzi 24-1 w nocy, a wstaje 6-7 rano... nogi były tak spuchnięte, że mimo zył na calym ciele nogi były jak balony a kostkę zobaczyłem dopiero kiedy ograniczyłem cardio do 1h dziennie...

Od tygodnia krece 60 minut cardio 5-6x w tygodniu, ale obciąłem weglowodany dość drastycznie... obawiałem się, że stracę na gabarytach jednak nie jest tak źle... zeszło troche wody, nogi odpoczeły sylwetka jest ostrzejsza i salceson nadal się pali... waga spadł do okolic 100kg i niżej juz za bardzo nie chce spadac... mam nadzieje, ze dopale tą resztkę tłuszczu i po odwodnieniu zmieszczę się w kategorii w limicie 93kg... wygłodzę się, wypocę, odwodnie do cna i może zalicze jakaś lewatywę :P i powienienem się zmieścić... potem ostre ładowanie i na scenie powinno być około 98kg tak myślę... przy nienagannej separacji i pełności mięsni...

dieta na dzien dzisiejszy wygląda nastepująco:

2740KCAL

280B/270W/60T

I 45B / W70 / 10T
OMLET . 300ml białek jaj+ 20g odżywki białkowej + 75g banana + 80g płatków owsianych przyprawy + 20g masła orzechowego

VI 45g B/ 40g W/ 10g T
220g piersi z kurczaka + 50g ryĹźu + 10g oliwy + warzywa

III 45g B/ 40g W/ 10g T
220g piersi z kurczaka + 50g ryĹźu + 10g oliwy + warzywa

IV 45g B/ 40g W/ 10g T
220g piersi z kurczaka + 50g ryĹźu + 10g oliwy + warzywa

V 45g B/ 40g W/ 10g T
220g piersi z kurczaka + 50g ryĹźu + 10g oliwy + warzywa

VI 45g B/ 40g W/ 10g T
220g piersi z kurczaka + 50g ryĹźu + 10g oliwy + warzywa

Jak dla mnie taka ilość kalorii to istna głodówka jednak chcę doprowadzić moją formę do granic do jakich tylko jestem w stanie się wysuszyć... genetycznie dupy nie wysusze, ale poseparuje się ile to tylko możliwe z moją nędzną genetyką.

trzymajcie kciuki!

 
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pon Mar 19, 2018 10:06 pm     

Wykurwista sylwetka
_________________
Train like a champion today
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Wto Mar 27, 2018 10:20 am     

Sylwetka super tylko łydki koszmarnie odstają od reszty.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Mar 27, 2018 11:47 am     

oj tam , stanie do kolan w wodzie i bezie git :grin:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Kwi 02, 2018 4:57 pm     

metro, niestety probówałem juz wszystkiego... został mi jeszcze synthol...

ale w pozach bokiem udaje mi sie ja ukryć :wink:
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Kwi 02, 2018 5:11 pm     

zostały 2 tygodnie do pierwszego startu w zawodach. Na pierwszy ogien ida Mistrzostwa Sląska w Mysłownicach, ktore z tego co mi wiadomo maja byc eliminacjami do Mistrzostw Polski tydzien pozniej, w ktorych tez mam zamiar wystapic... MP to moj glowny cel...

jestem juz poteznie zmeczony. Trwa sezon siłowniany wiec bywa, ze siedze w pracy od 7 do 22 majac przerwe na posilki, ktore wcinam w biegu i oczywiscie na trening... staram sie jak najwiecej siedziec bo przyznam ze ledwo stoje na nogach... w czwartek dostałem jakiejs zapasci... zrobilo mi sie bialo przed oczami i myslalem, ze zemdleje... dopiero po 20 minutach zaczalem widziec na oczy i od razu odwolalem treningi, dostalem zwolnienie i poszedlem do domu spac... dopiero po przespaniu 4h i zjedzeniu posilkow wrocilem do zywych, ale przyznam szczerze, ze troche sie przestraszylem...

powtarzam caly czas, ze slabe samopoczucie zwiastuje forme jednak modle sie juz aby skonczyl sie sezon i abym zrobil sobie 7-14 dni totalnej pauzy i regeneracji... kto nigdy nie przygotowywal sie do zawodow ten nie zrozumie jaki to cios dla organizmu.. niestety nie jestem prosem, ktory tylko je spi i trenuje i musze pracowac na to wszystko...

gdybym nie musial pracowac to na prawde robilbym forme z usmiechem na twarzy bez nadmiernej spinki... niestety nie ma tak dobrze, ale nie uzalam sie nad soba tylko cisne ile wlezie... na pewno nie odpuszcze...

dieta jest ta sama co wrzucalem ostatnio... gloduje... trening od 2 tygodni raczej inticyjny bo po prostu nie mam sily... robie po kilka cwiczen na partie... progresywnie bez laczenia... nie ma tempa na treningu bo po prostu bym zszedł... lece na oparach wiec po prostu daje z siebie tyle ile sie da na ten moment...
Cardio 60 minut 6x w tyg...

waga waha sie w okolicach 99kg... czasem spadnie do 98,5, a czasem wzrosnie do 101... srednio jest to 99kg... limit wagi mam 93kg wiec na styk powinienem sie zmiescic jednak w zeszlym roku mialem juz problem wiec stres zostanie do konca zwlaszcza, ze jestem wiekszy jak rok temu jednak poziom wyciecia jest o wiele lepszy...

w zyciu nie wygladalem tak jak teraz... biorac pod uwage, ze moja sylwetka zmienia sie o 100% po odwodnieniu to az sam jestem ciekawy jak bd poseparowany... noga w ostatnim tygodniu zmienia sie najbardziej i mysle, ze bd na Niej mnostwo szczegołów, ktore dadza mi sporo pkt u sedziow...

tak to wyglada na dzien dzisiejszy... mysle, ze wstydu nie ma... dałem z siebie wszystko w tym roku i licze, ze sedziowie to docenia i uda mi sie cos zdobyc w ostatnim roku jako klasyk...

kolejne lata postawie na biznes, zarabianie pieniedzy i budowanie gabarytów do ciezkiej... chce za 2 lata wyjsc z waga min. 105kg, a wiem, ze jak bd mial czysta głowe, spokoj, troche grosza to zrobie z siebie w koncu zawodnika... ciezkiej pracy sie nie boje i wiem co to poswiecenie dlatego trzymajcie kciuki aby nie brakowalo pieniedzy ani zdrowia... na reszte zapracuje na silowni i przy stole

pozdrawiam Patryk!



 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Kwi 10, 2018 7:09 am     

a wiec nadszedł czas startu w zawodach... dzisiaj mamy poniedziałek i zaczynam diureze... od dzisiaj zwiekszam podaz wody i soli i do soboty musze zrzucic z siebie cały balast wody i zmieścić sie w limicie...

waga na dzien dzisiejszy 99,5, a musze w sobote rano wazyc ok 93,5, zaleznie od tego jak mnie zmierzą...

w niedziele planuję start na Mistrzostwach Śląska w kat. kulturystyki klasycznej +180cm... ekipa szykuje się gruba więc będzie z kim powalczyć i myślę, że bedzie co oglądac... trzymajcie kciuki aby forma wyszła jak należy... a miejsce jakie zajmę zależy od sędziów... ja zrobiłem wszystko co mogłem i nie mam sobie nic do zarzucenia

tak to wyglada przed odwodnieniem i ładowaniem z wagą 99,5kg



 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Kwi 14, 2018 10:35 pm     

idelanie
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Nie Wrz 23, 2018 7:43 pm     

666 napisał/a:
idelanie



Dokladnie.Kozacko
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 11